Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Twitter’daki o özellik artık Threads’da! Gönderilere yeni sekme geliyor...

Mavi Kadın>Tekno kadın>Twitter’daki o özellik artık Threads’da! Gönderilere yeni sekme geliyor...

Meta’nın yakın zamanda piyasaya sürmesiyle birlikte kullanıcı sayısında ciddi bir artış yaşanan Threads uygulaması, yeni bir güncellemeyle X uygulamasına benzer bir özelliğe daha sahip olacak.

Twitter’daki o özellik artık Threads’da! Gönderilere yeni sekme geliyor...

Meta’nın eski adı Twitter olan X’e rakip olarak piyasaya sürülen platformu Threads, kullanıcılarına yeni bir özelliğini tanıttı. X’te bulunan yanıtlar sekmesi gibi bir sekmeye sahip olacak Threads’in bu özelliğiyle orijinal gönderiler, repostlardan ayrılacak. Böylelikle daha önceden paylaşılan tüm içeriklerin olduğu gibi kalmaması sağlanacak. 

Twitter’daki o özellik artık Threads’da! Gönderilere yeni sekme geliyor...

Her ne kadar güzel bir özellik olarak görünse de kendilerini ifade etmek için repost kullanan kullanıcılar için pek uygun bir yenilik olarak görülmüyor. Aynı zamanda sadece kendi yazdıklarını paylaşanan kişilerinse ‘Repost’ sekmesinin boş olması da kullanıcı deneyimi olumsuz etkilemesi muhtemel durumlardan biri. 

Yayınlandığı ilk günden bu yana birçok özelliğiyle Twitter'a oldukça benzeyen Threads'ın farklı özellikleri de bulunuyor. Bununla ilgili bilgileri bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Gülenber Han
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...