07 Ağustos 2022, Pazar 22:45

Ünlü youtuber Ceyda Kasabalı kimdir? Kaç yaşında? Evli mi? Hangi üniversiteden mezun?

Ünlü youtuber Ceyda Kasabalı kimdir? Kaç yaşında? Evli mi? Hangi üniversiteden mezun?

Oyuncu, youtuber ve tiktoker Ceyda Kasabalı Albayram’ın hayatı araştırılıyor. Ceyda Kasabalı kimdir? Evli mi? Kaç yaşında? Hangi üniversiteden mezun… İşte cevaplar

Ceyda Kasabalı sinema ve dizi oyuncusudur.  3 Ocak 1987 doğumlu olan Kasabalı, 2011 yılında yayımlanan “Babam Sağolsun” isimli dizisi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Ceyda Kasabalı, Fırat Albayram ile evlidir. Eşi ile youtube sayfasından hazırladıkları içerikleri paylaşmaktadır.

CEYDA KASABALI’NIN BİYOGRAFİSİ

Adı: Ceyda Kasabalı

Doğum Tarihi: 3 Ocak 1987

Doğum Yeri: İstanbul

Boyu: 1.68

Kilosu: 54

Burcu: Oğlak

Göz Rengi: Yeşil

Saç Rengi: Kestane

Medeni Durumu:Evli

Eşi: Fırat Albayram

Instagram hesabı: @ceydakasabali

CEYDA KASABALI KİMDİR?

Ceyda Kasabalı, İstanbul’da 3 Ocak 1987’de dünyaya gelmiştir. Aslen İzmitli olan Kasabalı, lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümünde tamamlamıştır. Oyunculuk kariyerine 13-14 yaşları arasında katıldığı Kocaeli Şehir tiyatrosuyla başlangıç yapmıştır.

İlk oyunculuk deneyimi ise 2011 yılında “Babam Sağolsun” isimli dizide olmuştur. Ceyda Kasabalı, daha sonra“Avrupa Avrupa”, “Yılların Öcü”, “Yunus Emre Aşkın Yolculuğu” ve “Tutsak” isimli dizilerde de roller almıştır.

Kasabalı, diziler dışında 2016 yılında “Biz Size Döneriz” ve “Organik Aşk”, 2017 yılında ise “Damat Takımı” isimli sinema filmlerinde oynamıştır.

Ceyda Kasabalı, 2017 yılında kendisi gibi oyuncu Fırat Albayram ile evlenmiştir.

2016 yılında eşi Fırat Albayram ile açtıkları Youtube kanalı “Noluyo Ya ¿” ile dikkatleri üstüne çekmiştir ve bu kanalda birlikte eğlenceli videolar çekip yayınlamaktadırlar.

CEYDA KASABALI’NIN RÖPORTAJINDAN KESİTLER

Ceyda Kasabalı kimdir?

Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Sahne Sanatları bölümü mezunuyum. Mezun olduktan sonra oyuncu olarak birçok projede yer aldım. Derken bir YouTube projemiz oldu. Eşim Fırat Albayram’la "noluyo ya" adlı YouTube kanalımızı açtık. İki yıldır da büyük bir keyifle hem eğlenerek en çok da eğlendirmeyi hedefleyerek içerik üretiyoruz.

Güzelliğinizi neye borçlusunuz?

Düzenli olarak spor yapıyorum, iyi besleniyorum, yüz yogası yapıyorum. Cilde çok büyük katkısı var herkese tavsiye ederim.

Bugüne kadarki en büyük çılgınlığınız nedir?

Ortaokuldayken evden kaçıp evimizin balkonuna çıkıldığında görünen okulumuzun bahçesinde yatmıştık (gülüyor.) Çok çılgın, değil mi? Umarım annemle bunu okumaz çünkü hepimizi birbirimizde kaldık sanıyorlardı. Ne saçma bir çılgınlık; bir daha da yapmam (gülüyor.)

CEYDA KASABALI’NIN ROL ALDIĞI DİZİ VE FİLMLER

  1. Avrupa Avrupa 2012 (Dizi)
  2. Babam Sağolsun 2011 (Dizi)
  3. Yılanların Öcü 2014 (Dizi)
  4. Yunus Emre aşkın yolculuğu 2015 (Dizi)
  5. Tutsak 2017 (Dizi)
  6. Biz Size Döneriz 2016 (Film)
  7. Organik Aşk Hikayeleri 2017 (Film)
  8. Damat Takımı 2017 (Film)
  9. Vay Babam Vay 2020 (Film)
  10. Fazla Şaapma 2021 (Film)

CEYDA KASABALI’NIN EŞİ FIRAT ALBAYRAM KİMDİR?

Fırat Albayram, Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Albayram 11 Ocak 1985 yılında Aydın Nazilli’de dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesi Tiyatro Oyunculu Bölümü mezunu olan Albayram, ATV’de Adanalı ve Show TV’de Suskunlar dizisiyle adını duyurmuştur. Oyuncu Fırat Albayram Ceyda Kasabalı ile 8 Ağustos 2017’de dünya evine girmiştir.

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT