2021-11-18 01:57:31 | Son Güncelleme : 2022-09-12 16:57:26

Uygun fiyata alabileceğiniz en kaliteli 11 bebek kamerası tavsiyesi

Ebeveynler için her şeyden önemli olan istisnasız bebeğin güvenliğidir. Hem bebeğinizin güvende olmasını sağlayacağınız hem de bebeğinize istediğiniz an göz kulak olabileceğiniz en iyi görüntülü bebek telsizlerini içeriğimizde bildirdik.

Uygun fiyata alabileceğiniz en kaliteli 11 bebek kamerası tavsiyesi

Çiçeği burnunda anne baba adaylarının, bebek alışveriş listesinin en başında bebek telsizleri geliyor diyebiliriz. Anne babaların en önem verdiği konulardan biri istisnasız bebeğin güvenliğidir. Her şeyden mühim olan bu konuda sizlere yardımcı olmak adına içeriğimizin devamında görüntülü bebek telsizleri markalarından bahsettik. Bir odadan diğer odaya bebeğinizin hem sesini dinleyebileceğiniz hem de görüntüsünü görebileceğiniz bebek telsizleri sayesinde, istediğiniz anda bebeğinize göz kulak olabilirsiniz. Siz başka odada dahi olsanız, bebek telsizi sayesinde bebeğinizin uyandığını, ağladığını duyabilir ve görebilirsiniz. İşte sizler için derlediğimiz hem uygun fiyatlı hem de kaliteli görüntülü bebek telsiz markaları;

Uygun Fiyatlı Görüntülü Bebek Telsiz Markaları

1) Kttech Angeleye VB601 Kablosuz Kameralı Bebek Telsizi - Video Monitör

Kttech angeleye kameralı bebek telsizi, kablosuz wifi özelliğine sahip olup her saniye bebeğinizi takip edebilmenizi sağlar. Karşılıklı konuşma imkanına sahip olan bu ürünün içerisinde aynı zamanda 8 adet ninni mevcuttur. Sıcaklık kontrolü sayesinde ise bebeğin oda sıcaklığını 24 saat kontrol edebilirsiniz. Piyasadaki fiyatı 599,00 TL’dir.

2) Brion Vega BV6000 IP Bebek İzleme Kamerası

Brion vega bebek izleme kamerası, tablet ve akıllı telefon üzerinden görüntülenebilir. Bebeğinizin görüntüsünü anlık olarak kayıt edebilmenizi sağlar. Otomatik gece görüşü ve karşılıklı konuşabilme özelliğine sahiptir. Piyasadaki fiyatı 206,91 TL’dir.

3) Glr Kablosuz Wifi Ip Kamera Telefonda Canlı Izleme 360 Dönüş ve Hareket Takip Özelliğine Sahip Glr - EC92

Bebeğinizi ister cep telefonunuzdan ister laptop üzerinden izleyebilir ve anlık olarak kaydedebilirsiniz. Bu ürün de yine hem çift yönlü ses iletimine sahip hem de gece görüşü özelliğine sahiptir. 360 derecelik dönüş özelliğine sahip olan bu kameralı telsiz sayesinde, internetin olduğu her yerde bebeğinizi her açıdan izleyip dinleyebilirsiniz. Piyasadaki fiyatı 256,76 TL’dir.

4) Yoyko Excalibur Dijital Bebek İzleme Cihazı 1 Kameralı Sistem

Termometre özelliğine sahip olan bu ürün sayesinde, bebeğinizin bulunduğu ortamın sıcaklığını takip edebilirsiniz. Gece görüşü özelliği sayesinde bebeğiniz gece uyurken bile onu net bir şekilde  görebilirsiniz. 2 yönlü ses özelliği sayesinde ise bebeğinizin sesini dinleyebilir ve onunla konuşabilirsiniz. Piyasadaki fiyatı 499,90 TL’dir.

5) Bebevo VM901 Video Bebek Monitörü

Bebevo bebek monitörü ile evinizin her köşesinden bebeğinizi kesintisiz ve net olarak izleyebilirsiniz. Bebek kamera ünitesi üzerinde 8 adet yüksek yoğunluklu kızıl ötesi LED’ler bulunur. Bu ledler sayesinde otomatik olarak gece görüşü imkanı sunar. Aynı zamanda kamera ünitesinin üzerinde bulunan sıcaklık termostatı sayesinde, bebeğinizin bulunduğu odanın derecesini ekran üzerindeki bildirimden 24 saat takip edebilirsiniz. Piyasadaki fiyatı 499,90 TL’dir.

6) Dextel 360º Gerçek Hd Wifi Kablosuz 3 Antenli IP Bebek ve Güvenlik Kamerası

Bu ürünü, dikey, yatay yahut çarpraz olarak hareket ettirebilir, istediğiniz yöne doğru hareket ettirerek bebeğinizin görüntüsünü kayıt edebilirsiniz. Bu ürün bilgisayara gerektirmediğinden, dünyanın her neresinde olursanız olun her yerden görüntü ve ses takibi yapabilirsiniz. Piyasadaki fiyatı 213,22 TL’dir.

7) Weewell WMV855 Dijital Bebek İzleme Cihazı – Kablosuz 300m – 3,50” LCD – Uzaktan kamera hareket kontrolü - Interkom - Ortam Termometresi - Gece Işığı

Weewell dijital bebek izleme cihazı, renkli LCD ekran kristal berraklığında görüntü verme özelliğine sahip bir teknolojiye sahiptir. Bebeğinizin bulunduğu ortamı rahatlıkla izleyebilmeniz ve detayları görebilmeniz için ise ekran boyutu 3,5 inch olarak kullanıma sunulmuştur. Ürünün üzerindeki ebeveyn ünitesindeki konuşma butonuna tıklayarak sesinizi bebeğinize kolayca iletebilirsiniz. Sesiniz bebeğinize en doğal haliyle iletildiğinden, bebeğinizin sizi direkt olarak yanındaymış gibi hissedecektir. Ürünün piyasadaki fiyatı ise 899,00 TL’dir.

8) Jo Moyner 2mp Fhd Ip Wifi Kamera 128GB Sd Krt Güvenlik Kamerası Bebek Izleme Pet Izleme AP-688RS-2MP

Jo moyner  bebek kamerası, full hd 1080P görüntü özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde bebeğinizin bulunduğu ortamdaki detayları bile rahatlıkla görebilirsiniz. Hareket algılama özelliği, alarm kurma, kayıt alabilme, özel gece görüşü özelliğine sahiptir. Aynı zamanda kablosuz bağlanabilme özelliği sayesinde evinizdeki yahut iş yerinizdeki modemlere bağlanarak bebeğinizi rahatlıkla izleyebilirsiniz. Piyasadaki fiyatı 279,00 TL’dir.

9) HD Smart Kablosuz Bebek Kamera +64 GB Hafıza Kartlı P2P PTZ Wifi Çift Yön Ses Gece Görüşlü Bebek İzleme Gözetleme ve IP Güvenlik Kamerası

HD smart kablosuz bebek kamerası; anlık fotoğraf çekebilme, anlı video kaydı alabilme, çift yönlü ses iletebilme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda hem kablolu hem de kablosuz kullanım kolaylığına sahiptir. Piyasadaki fiyatı 319,90 TL’dir.

10) Bebbee Gece Görüşlü HD 360° Wifi IP Güvenlik Ve Bebek Kamerası

Bebbee güvenlik kamerasının kurulumu oldukça basit olup Türkçe uygulama sayesinde kamerayı rahatlıkla kullanabilmenizi sağlar. Bu ürün aynı zamanda çok kullanım desteğine sahiptir. Yani aynı anda iki kişi telefon, tablet yahut laptop üzerinden bebeğini takip edebilir ve anlık olarak görüntüleri kayıt altına alabilir. Piyasadaki fiyatı 218,90 TL’dir.

11) Al Human Tracking Wifi 2mp Ip Full Hd Bebek Kamerası Harekete Duyarlı Takip Kamerası

Al human bebek kamerası ise, sağ-sol, aşağı-yukarı olacak şekilde 120 derecelik döne bilme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda uzun süreli kayıt yapabilme, ses alıp ses verebilme özelliğine sahiptir. Piyasadaki fiyatı 335,00 TL’dir.

Mavi Kadın