Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yalı Çapkını Cannes'ta ses getirdi! Rekor fiyata satıldı

Mavikadin>Magazin>Yalı Çapkını Cannes'ta ses getirdi! Rekor fiyata satıldı

Star TV'de ekrana gelen Yalı Çapkını dizisi, Cannes Mipcom Fuarı'nda büyük bir başarıya imza attı. Dizi, rekor bir satış rakamına ulaşarak bölüm başı yaklaşık 700 bin dolarlık bir anlaşma ile alıcı buldu.

Yalı Çapkını Cannes'ta ses getirdi! Rekor fiyata satıldı

İki sezondur ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olmayı başaran ve yayınlandığı gün tüm reytingleri toplayan Yalı Çapkını dizisi yeni başarılara imza atmaya devam ediyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla izleyiciyi kendisine bağlayan dizi, geride bıraktığımız gün Fransa'da da büyük bir başarı yakaladı.

700 BİN DOLARA ALICI BULDU

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Diren Polatoğulları, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Binnur Kaya, Tarık Emir Tekin, Ersin Arıcı ve Beril Pozam gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı Yalı Çapkını dizisi, uluslararası arenada büyük ses getirdi. Dizi, Cannes Mipcom Fuarı'nda bölüm başı rekor bir fiyatla satışa sunuldu.

Gazete Magazin'de yer alan habere göre; Yalı Çapkını, Cannes Mipcom Fuarı'nda satış rekoru kırdı. En büyük satış rakamına sahip olmayı başaran dizi bölüm başı yaklaşık 700 bin dolara satıldı.

Yalı Çapkını Cannes'ta ses getirdi! Rekor fiyata satıldı

Kaynak : Gazete Magazin
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...