Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yalı Çapkını'nda büyük sürpriz! İki karakter geri dönüyor!

Mavikadin>Magazin>Yalı Çapkını'nda büyük sürpriz! İki karakter geri dönüyor!

Star TV'nin en çok izlenen dizisi Yalı Çapkını'nda şaşırtıcı bir olay gerçekleşti. Diziye damgasını vuran olay büyük ses getirdi. Diziye son bölümlerde veda ederek artık ekrana gelmeyen iki karakter yeniden katıldı.

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in başrollerini paylaştığı bu genç kuşak dizisinde, yakında heyecan verici bir olay yaşanacak.
Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in başrollerini paylaştığı bu genç kuşak dizisinde, yakında heyecan verici bir olay yaşanacak.

Bu sezonda da Yalı Çapkını dizisi, en çok tartışılan projelerin önünde yer alıyor. Ekrana geldiği her cuma gecesi en yüksek izlenme oranlarını alan dizide bomba gibi bir gelişme yaşandı. İki ünlü ismin diziye yeniden girdiği öğrenildi.

YALI ÇAPKINI'NDA BEKLENMEDİK GERİ DÖNÜŞ

OGM Pictures tarafından üretilen dizinin ekibi, tansiyonu düşürmemeye kararlı. Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in başrollerini paylaştığı bu genç kuşak dizisinde, yakında heyecan verici bir olay yaşanacak. Geçen sezon diziye Pelin karakteriyle damga vuran başarılı oyuncu Buçe Buse Kahraman ile  annesi Zerrin’i canlandıran Toprak Sağlam geçen sezon veda ettikleri diziye geri dönüyor. Yurt dışına gitmiş gibi gösterilen Pelin ile annesinin diziye nasıl bir hikâyeyle döneceği ise merak konusu oldu. Özellikle dizinin başrolü olan Seyran ve Ferit karakterini birbirlerinden ayırmaya yönelik hareketleri olan ve bu nedenle izleyicinin tepkisini alan iki popüler rolün yeni bölümlerde ne gibi kaoslara sebep olacağı şimdiden konuşulmaya başlandı.

Yalı Çapkını'nda büyük sürpriz! İki karakter geri dönüyor!

Kaynak : birsenaltuntas.com
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...