Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yalı Çapkını'nın Pelin'i son haliyle gündem oldu

Mavikadin>Magazin>Yalı Çapkını'nın Pelin'i son haliyle gündem oldu

Oyuncu Buse Buçe Kahraman, "Yalı Çapkını" dizisinde canlandırdığı Pelin karakteriyle diziye yeni sezonda geri dönerek, dizinin izleyicilerini sevindirmişti. Ünlü oyuncu sosyal medya paylaşımlarıyla büyük ilgi gördü. Buse Buçe Kahraman'ın yüzündeki değişiklik, dikkat çekti ve kısa sürede büyük bir gündem oluşturdu.

Güzel oyuncunun yüzündeki değişiklik açıkça görüldü. Ünlü ismin takipçileri, paylaşımını neredeyse yorum yağmuruna tuttu.
Güzel oyuncunun yüzündeki değişiklik açıkça görüldü. Ünlü ismin takipçileri, paylaşımını neredeyse yorum yağmuruna tuttu.

Mert Ramazan Demir, Afra Saraçoğlu, Binnur Kaya, Tarık Emir Tekin, Öznur Serçeler ve Emre Altuğ gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Yalı Çapkını dizisi, yeni sezonun açılışında büyük bir başarı yakaladı ancak ilerleyen bölümlerde reytinglerde bir düşüş yaşandı.

YALI ÇAPKINI'NA GERİ DÖNDÜ

Beklenmeyen düşüşün ardından, dizide yurt dışına gitmiş gibi gösterilen Pelin karakterini canlandıran Buse Buçe Kahraman, diziye hızlı bir giriş yaptı. Buse Buçe Kahraman, Pelin karakteriyle büyük eleştiri oklarının hedefi oldu ve sosyal medya platformlarını aktif bir şekilde kullanıyor.

Yalı Çapkını'nın Pelin'i son haliyle gündem oldu

SON HALİ GÜNDEM OLDU

Kahraman'ın doğal güzelliği ile bilinen yüzündeki değişikliği fark eden sosyal medya kullanıcıları büyük bir şaşkınlık yaşadı. Siyah bir elbise giyen güzel oyuncunun yüzündeki değişiklik açıkça görüldü. Ünlü ismin takipçileri, paylaşımını neredeyse yorum yağmuruna tuttu.

Sosyal medya kullanıcıları, "Yüzünde ne tür değişiklikler oldu?", "Buse, çok farklı bir görünümde", "Makyajdan kaynaklanmadığını düşünüyorum, yüzündeki müdahaleler maalesef hoş bir izlenim bırakmıyor" ve "Eski doğallığı artık yok gibi görünüyor, sanki 35-40 yaşlarındaymış gibi duruyor" gibi yorumlarını paylaştı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...