Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yan Oda dizisinin İlknur’u Başak Daşman kimdir?

Mavi Kadın>Biyografi>Yan Oda dizisinin İlknur’u Başak Daşman kimdir?

Yan Oda dizisinde hikaye değişiyor. Dizi Başak Daşman da dahil oldu. Daşman, İlknur karakteri ile seyirici karşısına çıkacak. Peki Yan Oda dizisine yeni dahil olan Başak Daşman kimdir? Başak Daşman kaç yaşında? Başak Daşman nereli? Detayları Mavi Kadın editörü derledi.

Yan Oda dizisinin İlknur’u Başak Daşman kimdir?

Şevval Sam ve Caner Cindoruk gibi başarılı isimlerin başrolde olduğu Star Tv’nin yeni dizisi Yan Oda’ya yeni bir isim daha dahil oldu. Dizide İlknur Tekin karekterini canlandıracak olan kişinin oyuncu Başak Daşman olduğu öğrenildi. Peki Başak Daşman kimdir? Başak Daşman nereli? Başak Daşman kaç yaşında? Başak Daşman’ın hayatı ve hakkında bilinen detaylar haberimizde.

  • Adı: Başak Daşman
  • Doğum Tarihi: 10 Nisan 1981
  • Doğum Yeri: İstanbul
  • Mesleği: Oyuncu
  • Boyu: 1.65
  • Kilosu: 53 kg
  • Burcu: Koç
  • Instagram hesabı: @basagu

Yan Oda dizisinin İlknur’u Başak Daşman kimdir?Fotoğraflar: Instagram/@basagu

BAŞAK DAŞMAN KİMDİR? YAŞI, BOYU, KİLOSU KAÇTIR?

Başak Daşman, 10 Nisan 1981 yılında İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Sanat Tarihi bölümünden lisans mezuniyetini almıştır. Üniversite yıllarında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim görmüştür.  Başak Daşman’ın baba tarafu Arnavutluk, anne tarafı ise Selanik göçmenlerindendir. 2010 yılında oyuncu Sinan Albayrak ile dünya evine girse de 2011 yıllarında boşanmışlardır. Başak Daşman’ın yaşı 43’tür. Boyu 1.65, kilosu ise 53’tür. Kız kardeşi pilates hocası oaln Başak Daşman’ın kendisi de pilates yapmayı çok seviyor.

BAŞAK DAŞMAN KARİYERİ

Başak Daşman, ilk defa 1996 yılında Şaşıfelek Çıkmazı isimli dizi ile kamera karşısına geçmiştir. Rüzgarın Kalbi, Kara Ekmek, İntikam, Doktorlar, Çemberimde Gül Oya, Avrupa Yakası, Asmalı Konak, Yılan Hikayesi gibi bir çok dizide rol almıştır. Akrep dizisinin Berna’sı, Avrupa Yakası’nın Esin’i, Çemberimde Gül Oya’nın Handan’ı olarak da hafızalara kazınmıştır. TRT 1’de yayınlanan  “Barboros Hayreddin: Sultanın Fermanı” dizisinde Seyyare’yi canlandırmıştır.

Yan Oda dizisinin İlknur’u Başak Daşman kimdir?

YAN ODA DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Yan Oda dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler şu şekilde: Şevval Sam, Caner Cindoruk, Nazan Kesal, Melek Baykal, Onur Seyit Yaran, Derya Pınar Ak, Derya Karadaş, Nezaket Erden, Bülent Polat, Mehmet Bilge Aslan, Nazlı Çetin, Nilsu Yılmaz, Samet Kaan Kuyucu, İrem Kübra Bakırtaş.

Yan Oda dizisinin İlknur’u Başak Daşman kimdir?Fotoğraf: Star Tv

YAN ODA DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Ünlü bir televizyon programı sunucusu iken kariyeri düşüşe geçen Sevgi Ersoy, ani bir karar ile Fikret Alabey ile evlenir. Sevgi Ersoy’u Şevval Sam, Fikret Alasoy’u ise Caner Cindoruk canlandırıyor. Fakat bu ikili daha önce de bir evlilik yaşamış ve yürütememişlerdir. Şimdi ise ikinci baharlarını yaşamak isterler. Ancak ortada bir sorun var. İki birbirine zıt aile aynı çatı altında nasıl yaşayacak?

Kaynak : Mavi Kadın, Star Tv
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...