Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yapay zekayı bile etkilediler! İşte dünyanın en güzel 10 kadını

Mavikadin>Tekno kadın>Yapay zekayı bile etkilediler! İşte dünyanın en güzel 10 kadını

Yapay zeka teknolojileri, her geçen gün daha fazla alanda etkisini gösteriyor. Son olarak dünyanın en güzel 10 kadınını belirlediği listeyle sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. İşte o isimler...

Yapay zekayı bile etkilediler! İşte dünyanın en güzel 10 kadını

Yapay zeka teknolojisinin hızla gelişmesi, birçok alanda etkisini göstermeye devam ediyor. Son zamanlarda, yapay zeka algoritmalarının kullanıldığı ilginç bir konu ortaya çıktı: Dünyanın en güzel 10 kadınını belirlemek.

Bu liste, sadece güzellik açısından değil, aynı zamanda başarılarıyla da dikkat çeken kadınları içeriyor. Listede yer alan isimler arasında, dünya genelinde büyük bir hayran kitlesi bulunan oyuncular ve şarkıcılar yer alıyor.

YAPAY ZEKAYA GÖRE EN GÜZEL KADIN KİM?

TGRT Haber'in haberine göre yapay zeka, dünyanın en güzel kadını olarak Scarlett Ingrid Johansson'u seçti. 38 yaşındaki ünlü Hollywood yıldızı 'Atlara Fısıldayan Adam', 'Bir Konuşabilse' ve 'Hayalet Dünyası' gibi filmlerde rol aldı. Marvel Sinematik Evreni filmlerinde de karşımıza çıkan Johansson, aynı zamanda BAFTA ödülü sahibi.

Yapay zekayı bile etkilediler! İşte dünyanın en güzel 10 kadını

Listenin ikinci sırasında, Angelina Jolie bulunuyor. Üç Altın Küre, iki Sinema Oyuncuları Derneği Ödülü ve bir de Oscar Ödülü sahibi olan dünyaca ünlü oyuncu, kariyeri kadar hayırsever çalışmalarıyla da tanınıyor. Kahramanmaraş merkezli depremlerde "Kalbim Türkiye halkıyla." mesajıyla depremzedelere yardım çağrısı yapmıştı.

Dünyanın en güzel üçüncü kadını ise Jennifer Lawrance oldu. Oscar, Altın Küre ve SAG ödüllerinin sahibi olan Lawrance, 2013 yılında TIME dergisinin "dünyanın en etkili 100 kişisi" ve 2013'ten 2016'ya kadar Forbes Celebrity listelerinde yer almıştı.

Yapay zeka göre dünyanın en güzel 10 kadını şöyle sıralanıyor:

Yapay zeka teknolojisinin, estetik kavramlar üzerindeki etkisinin giderek arttığı bir dönemde, bu tür listelerin popülerlik kazanması sürpriz değil. Daha önce Midjourney gibi fotoğraf üretebilen jeneratif AI yazılımları, "ideal kadın ve erkek vücudu nasıl olmalı?" sorusunu da cevaplamıştı.

Ancak, güzellik ve başarı gibi subjektif konularda yapay zekanın ne kadar objektif sonuçlar üretebileceği hala tartışma konusu. Bunun gibi listeler, teknolojinin katettiği aşamayı gözler önüne sererken, güzellik algısının da kişiselleştirilmiş bir deneyim olduğunu bir kez daha hatırlamamızı sağlıyor.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ömer Faruk Doğan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Bakmadan Geçme
Zamana karşı yarışan kadınlara yönelik hızlı ve etkili 7 kişisel bakım uygulaması
Tekno Kadın
Zamana karşı yarışan kadınlara yönelik hızlı ve etkili 7 kişisel bakım uygulaması
Çalışan anneler, aktif kariyer sahibi genç kadınlar veya birden fazla işi ve sorumluluğu olanlar… Hepimiz için ortak olan şey, zamana karşı yarışıyor oluşumuz. Gün içerisinde işlerimize yetişmeye çalışırken kendimize ayıracak vakti bulmak çoğunlukla imkânsız hale geliyor. Sizin için kişisel bakımınıza vakit ayırmayı hem kolaylaştıracak hem eğlenceli hale getirecek hızlı ve etkili yöntemleri listeledik.
Uygun fiyatlı ve kaliteli en iyi tost makinesi modelleri
Tekno Kadın
Uygun fiyatlı ve kaliteli en iyi tost makinesi modelleri
Sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi, pratik atıştırmalıkların kurtarıcısı olan tost makineleri artık sadece ekmek kızartma işlevinden çok daha fazlasını sunuyor. Tost makinesi markaları arasından seçim yaparken hangi özelliklere dikkat etmeliyiz? Hangi markalar güvenilir ve dayanıklı ürünler sunuyor? İşte tüm bu soruların cevaplarına göz atacağız.
Burçlara göre erkeklere hediye alma rehberi… Hangi burca ne hediye alınır?
Tekno Kadın
Burçlara göre erkeklere hediye alma rehberi… Hangi burca ne hediye alınır?
Kadınlar için hediye seçimi karmaşık bir süreç olabilir ve hediyenin özel ve anlamlı olmasını isteriz. Ancak, bir erkeğe hangi hediyenin beğenileceğini belirlemek bazen zor olabilir. İşte bu noktada, burçlara göre hediye rehberi devreye giriyor. Her burcun kendine özgü bir karakteri bulunmaktadır ve bu karakterlere uygun hediyeler seçmek, karar verme sürecinizi kolaylaştırabilir. Burçlara göre hediye seçimleri, alıcıya özel ve düşünceli bir armağan sunma fırsatı tanır. İşte Burçlara göre erkeklere alınabilecek hediyeler… 
Sonraki Haber Yükleniyor...