Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yasaklı madde siparişiyle gündem olan Feyza Civelek'ten ilk paylaşım!

Mavi Kadın>Magazin>Yasaklı madde siparişiyle gündem olan Feyza Civelek'ten ilk paylaşım!

Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek son günlerde yasaklı madde siparişiyle gündeme gelmişti. Ünlü isim sosyal medya hesabından yaptığı ilk paylaşımla sessizliğini bozmuş oldu. 

Yasaklı madde siparişiyle gündem olan Feyza Civelek'ten ilk paylaşım!

Geçtiğimiz günlerde sipariş verdiği yasaklı madde ile gündeme gelen oyuncu Feyza Civelek sosyal medyada sessizliğini bozdu.Uyuşturucu alışverişi yaparken yakalanan Civelek sosyal medya hesabı İnstagram üzerinden paylaşım yaparak gündem oldu.

Kızılcık Şerbeti'nde Nilay karakterini oynayan Feyza Civelek uyuşturucu alırken polise yakalandı. Bir süredir sosyal medyada sessizliğini koruyan ünlü oyuncudan dizisiyle ilgili ilk paylaşım geldi. 

Yasak Elma dizisinde rol alan ve önceden de uyuşturucudan gözaltına alınan Ayşegül Çınar Feyza Civelek hakkında paylaşım yapmıştı. Ancak Civelek bu paylaşımlara cevap vermedi. 

Sessizliğini bozan Civelek rol aldığı Kızılcık Şerbeti'nin fragmanını paylaşarak "Cuma bekleriz" yazdı.

Yasaklı madde siparişiyle gündem olan Feyza Civelek'ten ilk paylaşım!

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...