10 Ağustos 2022, Çarşamba 05:22

Yeliz Yeşilmen’den şiddet görmemek için öneri ‘çenemizi tutalım’

Yeliz Yeşilmen’den şiddet görmemek için öneri ‘çenemizi tutalım’

43 yaşındaki Yeliz Yeşilmen, 2010 yılında hayatını birleştirdiği Ali Uğur Akbaş ile sessiz sedasız boşanmasının ardından Nişantaşı’nda görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü eski manken şiddet gördüğünü itiraf etti

 

2021 yılının Eylül ayında 11 yıllık evliliğini sessiz sedasız noktalayan Yeliz Yeşilmen, gazetecilerin evliliği ile ilgili sorularını yanıtladı. Konuşmama kararı aldırdığını da söyleyen ünlü sanatçıdan şok sözler ard arda geldi. İşte Yeliz Yeşilmen’in olay açıklamaları:


"TAVSİYEM KADINLARA BİRAZ SAKİN OLMALARI VE SUSMALARIDIR"

"Bir evlilikte aşıksan karşılıklı şiddet olmuştur. Hele hele güzel ve ünlü bir insansanız evlilikte şiddet görebilirsiniz. Ben gördüm ama karşılığını da vermişimdir. Dediğim gibi bizim evliliğimizde yaşadığımız şiddet karşılıklı aşırı sevgi ve aşktan kaynaklıdır. Bu, yeniden bir araya gelip evleneceğimiz anlamına gelmez."

"Evlilikle ilgili kendimize konuşma yasağı getirdik. Biz anlaşamadığımız için anlaşmalı olarak boşandık. O çok iyi bir baba ama biz anlaşamıyoruz."


50 BİN DOLARLIK KONUŞMA YASAĞI

"Birçok şey yaşandı. Bu konuşma yasağını ben koydurdum. Maddeyi delme halinde 50 bin dolar civarında bir bedel var. Size bugün sadece 'boşandım' onu söyleyebilirim."

"Evden ayrılan o oldu, ben yine aynı evdeyim. Aramızda bir mal mülk paylaşımı da olmadı. Parayı aldım da sustum durumu da yok. Zaten hiçbir zaman öyle bir kadın olmadım."


"SONUMUN BERGEN GİBİ OLMASINI İSTEMİYORUM"

Daha önce ‘Sonumun Bergen gibi olmasını istemiyorum’ diyerek herkesi şaşkına çeviren Yeliz Yeşilmen kavga etmemenin yolunun biraz susmak olduğunu açıkladı ve 11 yıllık eşinden sessiz sedasız boşandı.

DAHA ÖNCE SOSYAL MEDYADA AĞLAMIŞTI

Yeliz Yeşilmen eşiyle sorunlar yaşadıkları zamanlarda sosyal medyada video paylaşıp ‘Hep iyi anlarımızı paylaşıyoruz, kötü şeyleri de paylaşayım. Hiçbir şey güllük gülistanlık gitmiyor’’ ifadelerinde bulunmuştu.


"Bugün iki saat ağladım. Gözlerim yanıyor, şişti. Sonra kızım geldi makyaj yaptı, yapmak zorunda olduğum reklamlarım var, ekmek param, para kazanmak zorundayım. Şu an kimseye bir şey açıklamayacağım, ok yaydan çıkmıştı, durduruldu’’

‘’Açıklamıyorum, açıklamayacağım; ben de zamanı geldiğinde dökerim. Kimle ilgili olduğunu, neyle ilgili olduğunu da söylemeyeceğim. Bu konuyu kapatıyorum, kapatmak zorundayım çünkü ev halkının hepsi üzüldü. Her zaman güçlü olmak zorundayız’’

‘’Biz Türk kadını var ya dünyada bir numarayız. Ama her şeye şükreden acılarının içinde mutlu olan bir kadınım. Hiçbir zaman, hiç kimsenin beni mutsuz etmesine izin vermeyeceğim, aldığım aile terbiyesi, dini inançlarım, yüreğim sayesinde yaşıyorum’’
 

Etiketler : yeliz yeşilmen eşi yeliz yeşilmen kocası yeliz yeşilmen kimdir

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT