Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yıldız Çağrı Atiksoy bebek bekliyor! Ünlü oyuncu 3 aylık hamile

Mavikadin>Magazin>Yıldız Çağrı Atiksoy bebek bekliyor! Ünlü oyuncu 3 aylık hamile

Yıldız Çağrı Atiksoy geçtiğimiz eylül ayında kendisi gibi oyuncu olan Berk Oktay ile hayatını birleştirmişti. Ünlü çiftten güzel haber geldi. Yıldız Çağrı Atiksoy'un hamile olduğu öğrenildi. 

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan çift aldıkları bu güzel haberi bebekleri 3 aylık olana kadar gizli tutmayı tercih etti. 
Büyük bir hayran kitlesine sahip olan çift aldıkları bu güzel haberi bebekleri 3 aylık olana kadar gizli tutmayı tercih etti. 

3 aylık hamile olan Yıldız Çağrı Atiksoy geçtiğimiz eylül ayında meslektaşı Berk Oktay ile nikah masasına oturmuştu. Sevilen çiftten sevindiren haber geldi. 


ANNE OLMAYA HAZIRLANIYOR

Anne olmaya hazırlanan Yıldız Çağrı Atiksoy Berk Oktay ile dizi setinde tanışıp kısa sürede evlenmeye karar vermişti.  Büyük bir hayran kitlesine sahip olan çift aldıkları bu güzel haberi bebekleri 3 aylık olana kadar gizli tutmayı tercih etti. 


3 AYLIK HAMİLE 

Berk Oktay ile mutlu bir evliliği olan Yıldız Çağrı Atiksoy her fırsatta çocuk sahibi olmayı istediklerini dile getiriyordu. Büyük bir heyecan yaşayan ikili sanat dünyasının örnek çiftleri arasında yer alıyor. 

Yıldız Çağrı Atiksoy bebek bekliyor! Ünlü oyuncu 3 aylık hamile
 

KURULUŞ OSMAN DİZİNDE BAŞROL

Yıldız Çağrı Atiksoy'un hamileliği nedeniyle diziden ayrılacağı iddia edilse de ünlü oyuncudan şuan için herhangi bir açıklama gelmedi. Dizinin yeni sezonunda oynamaya devam eden oyuncunun devam edip etmeyeceği ise merak konusu...

Kaynak : birsenaltuntas.com
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...