Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

1,5 ayda 6 kilo veren Ceyda Düvenci'den hızlı kilo verme formülü!

Mavikadin>Magazin>1,5 ayda 6 kilo veren Ceyda Düvenci'den hızlı kilo verme formülü!

Bülent Şakrak ile ayrıldıktan sonra fazla kilolarından kurtulmasıyla dikkat çeken Ceyda Düvenci, son görünümünü sosyal medya hesabında paylaşmaya devam ediyor. Ceyda Düvenci, hızlı bir şekilde verdiği kiloları hakkında konuştu.

1,5 ayda 6 kilo veren Ceyda Düvenci'den hızlı kilo verme formülü!

Oyuncu olan Bülent Şakrak ile 8 yıllık evliliğini sonlandıran Ceyda Düvenci, 1,5 ay içinde 64 kilodan 58 kiloya düştü. Hedeflediği kiloya ulaşmanın mutluluğunu yaşayan Ceyda Düvenci, sosyal medyada sık sık içerik paylaşıyor. Ünlü isim nasıl kilo verdiğini açıkladı.

CEYDA DÜVENCİ ZAYIFLAMA SIRRINI AÇIKLADI

1,5 ayda 6 kilo veren Ceyda Düvenci, kilo verme yöntemini ilk kez açıkladı. Ünlü oyuncu zayıflamasının sırrını; "Önceden günde iki öğün yemek yiyordum. Bunları bir öğüne düşürdüm. Et tüketmiyorum. Hamur işlerinden uzak duruyorum... 1,5 ay önce 63-64 kiloydum, şu anda 58 kilodayım" şeklinde ifade etti.

Boşanmadan sonra evliliği ve boşanma süreciyle ilgili konuşan ünlü oyuncu; "Biraz zorlandık ama artık herkesin iyi olduğu, yeni hayatlarımızda birbirimize uyum sağladığımız, çocukların da artık her şeyi kabul ettiği, yeni düzene alıştığı bir sonbaharı karşılıyoruz" şeklinde ifade etmişti.

1,5 ayda 6 kilo veren Ceyda Düvenci'den hızlı kilo verme formülü!

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...