Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

22 Haziran Oğlak Dolunayı'nın burçlara etkisi neler olacak? Astrolog Gülser Çelik anlattı

Mavi Kadın>Burç yorumları>22 Haziran Oğlak Dolunayı'nın burçlara etkisi neler olacak? Astrolog Gülser Çelik anlattı

22 Haziran 2024 Cumartesi günü Oğlak burcunda dolunay gerçekleşecek. Aşk, para, kariyer, sağlık ve yurt dışı planlarımızda birçok yenilik bizleri bekliyor. Oğlak burcunda gerçekleşecek olan dolunayın burçlara etkilerini Astrolog Gülser Çelik yorumladı...

22 Haziran Oğlak Dolunayı'nın burçlara etkisi neler olacak? Astrolog Gülser Çelik anlattı

ASTROLOG GÜLSER ÇELİK | MAVİ KADIN

Dolunayları bir hatırlayalım, Dolunaylar neydi? Dolunaylar bitişler demekti, tamamlanması gerekenlerin, bitmesi gerekenlerin, gitmesi gerekenlerin önümüze düştüğü zamanlardı. Üstelik bu dolunayda Neptün karesi olacak, ne varsa bizden gizlenen ortaya dökülecek, yanılgılar, kandırılmalar dolu bir dolunay.  

Gökyüzünde o günlerde Merkür mars açısı, aklımızdan geçenleri hayata geçirecek enerjimizin ve motivasyonumuzun olacağını gösteriyor. 

Biz yine ne yapacağız, olumsuza değil olumluya bakıp, yeni adımlar yeni planlar yapacağız.

Hadi burçları ve yükselen burçları etkilerinden bahsedelim. 

Sevgili koçlar ve yükselen koçlar 

Sevgili koçlar, bu dolunay sizin kariyer evinizde gerçekleşecek yani kariyerle ilgili artık karar verme zamanı gibi düşünebilirsiniz. Bu bir projenin bitişi bir işin bitişi, bir görevin bitişi olabilir.

Neptün etkisi ile sizden gizlenen saklanan ne varsa bu dönem önünüze düşer, bir miktar hayal kırıklığı yaratsa da, öğrendiklerimiz her zaman gücümüz olur unutmayalım.  

Kariyerle ilgili kararlar verirken bu öğrendikleriniz ile daha net ve emin adımlar atabilirsiniz. Aynı anlarda Merkür Mars açısı para ve yatırım konusunda güzel fikirler üretebilirsiniz ve adımlar atabilirsiniz, rehavete kapılmayın ve önünüze bakın derim.

Sevgili Boğalar ve yükselen boğalar 

Sevgili Boğalar bu dolunay sizin 3/9 hattınızı çalıştıracak, yani yurt dışı ile ilgili işleriniz varsa akademik kariyerle eğitimle ilgili işleriniz varsa bu dönem sonuçlarını alabilirsiniz.

Aynı zamanda bu dönem hayat amacınız, hedefleriniz ile ilgini bazı kararlar vermeniz gerekebilir, Neptün karesi bazı gizlenen şeylerin önünüze düşebileceğini bazı hayal kırıklıklarının yaşanabileceğini gösteriyor.

Aslında bazı şeyleri görmeliyiz ki hayatmıza daha doğru devam edelim diyor olacak bu dolunay. Aynı anlarda Merkür Mars açısı hayatınızın geneline dair önemli adımlar atacak yeni ilişkiler kuracak cesaretinizin olacağını gösteriyor, adım atmaktan geri durmayınız 

İkizler ve Yükselen İkizler 

Sevgili ikizler, bu dolunay size parasal konularda karar ver diyor; bu bir yani yatırım fırsatının sonuçlarını almak olabilir, krediler vergiler, sigortalar gibi konularda sonuçlar alma zamanı olabilir yine aynı şekilde.

Neptün karesi ile belkide bu konuda sizden gizlenen şeylerin farkına varıp biraz hayal kırıklığı yaşasanız da aslında farkına varmanız ve sonrasında doğru kararlar verebilmeniz için fırsat veriliyor olacak. Yani gerçekleri görüp ona göre adımlar atma zamanı. Aynı anlarda Merkür Mars açısı, yeni adımlar atmanız için cesaret veriyor olacak.

Yengeçler ve yükselen Yengeçler

Sevgili Yengeçler,
Bu dolunay sizin ilişkiler evinizde gerçekleşecek, uzun süreli arkadaşlıklar, evlilikler ve  ilişkiler gündem konusu olabilir. Yani bu konularda karar zamanı, tamam mı devam mı ya da sorunlar için masaya oturma zamanı gibi düşünebilirsiniz. Neptün etkisi ile gizlenen saklanan ne varsa önünüze düşecek diyebiliriz.

Yalnız olanlar bu dönem karşınıza çıkacak adayların her şeyi dürüstçe anlattığından emin olmaya çalışınız. Aynı anlarda Merkür Mars açısı size yeni ortamlara girme fırsatı veriyor olacak, yeni hayaller kurmak ve yeni insanlar tanıma konusunda da cesaret veriyor olacak.

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar 

Sevgili aslanlar,
Bu dolunay 12/6 hattını çalıştıracak. Arkanızdan çevrilen işlerin önünüze düştüğü zamanlar olacaktır. Gerçeklerin er ya da geç ortaya çıkmak gibi bir huyu var. Neptün karesi ile bu biraz canınızı sıksa da moralinizi bozsa da, küllerinden doğmak için fırsatta veriyor olacak.

Fazlalıkları atma zamanı hayatı rutinleri tekrar bir düzenleme zamanı olarak düşünebilirsiniz. Aynı anlarda Merkür Mars açısı fark et ve kendine kariyer konusunda yeni planlar yap diyor olacak.

Başaklar ve Yükselen Başaklar 

Sevgili başaklar bu dolunay 11/5 hattınız çalıştıracak, aşk hayatınızla ilgili karar verme zamanı gibi düşünebilirsiniz.

Dolunay olduğu için yalnızsanız yalnızlığı bitirebilir bu dolunay ama işin içerisinde Neptün karesi olduğu için biraz daha dikkatli seçimler yapmanızı, hayalinizi değil gerçeği görmeye çalışmanızı öneririm. İlişkisi olanlar içinde bu dönem, ilişkiye dair  bazı gerçekler ile yüzleşebilirsiniz . Aynı anlarda Merkür Mars açısı size yeni eğitimler yeni seyahatler için fikir ve enerji veriyor olacak.

Teraziler ve yükselen teraziler

Sevgili Teraziler,
Bu dolunay hanenizin içinde gerçekleşecek, yani evinizle yaşam alanınız ile aileniz ile ilgili kararlar vermeniz gereken bir dönem olabilir. Taşınma kararı vermeniz, evde değişiklikler yapmanız yada aile ile ilgili bazı kararlar vermeniz gerekebilir.

Dolunayda etkili olan Neptün karesi ile bazı saklanan gerçeklerin gün yüzüne çıkması hayal kırıklığı yaratsa da aslında farkındalığımızı artıracaklar. Aynı anlarda Merkür Mars açısı kariyer ve para konularında yeni fikirler geliştirmek ve yeni adımlar atmak için cesaret veriyor olacak.

Sevgili Akrepler ve Yükselen Akrepler 

Sevgili akrepler,
Bu dolunay sizin 9/3 hattınızı çalıştıracak, size diyecek ki eğitimleriniz varsa sonuçlarını alabilirsiniz, ticaretle ilgili işlerizde bu dönem sonuçlar alabilir, yeni seyahatler yeni eğitimler planlanabilirsiniz.

Yine araba alım satımla ilgili bir sürecin içinde iseniz, bu dönem sonuçlarını alabilirsiniz ama Neptün karesi sizden gizlenen saklanan bir şeylerin de bu dönem ortaya çıkabileceğini gösteriyor. Bu yüzden kararlarınızı verirken her şeyi görmeye çalışınız. Aynı anlarda Merkür Mars açısı arkadaşlıklar ve seyahatler konusunda daha aktif olacağınız bir dönem olacağını işaret ediyor.

Yaylar ve Yükselen Yaylar

Sevgili yaylar,
Dolunay para evinizde gerçekleşecek, bazı gelir kaynaklarının hayatınızdan çıkması da olabilir uzun zamandır uğraştığınız parasal konuların sonuçlarını almak da olabilir. Parasal konularda karar zamanı gibi düşünebilirsiniz.

Dolunayın içindeki neptun karesi, saklanan gizlenen ne varsa bu dönem önünüze düşecek diyor, biraz hayal kırıklığı barındırabilir dikkat. Bu öğrendikleriniz ile belki de neye ya da kime dikkat etmeniz gerektiğini fark ediyor olacaksınız. Aynı anlarda Merkür Mars açısı yeni iş fırsatları ve yatırım fırsatlarını düşünmenize ve adım atmanıza destek olacak gibi görünüyor.

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar

Sevgili Oğlaklar bu dolunay, tam yükseleninizin üzerinde ya da güneşinizin üzerinde olacak. Bu da hayatın geneline yansıyan bir karar verme süreci olarak yorumlanabilir. Yani ne istiyorsunuz ya da istemiyorsunuz neyi bitirmek istiyorsunuz bu dönem bolca düşünme fırsatınızda olacak.

Neptün karesi size bazı saklanan gizlenen şeyleri gösterebilir, bir hayal kırıklığı yaratsa da temiz sayfalar açmak için bu öğrendikleriniz gerekli olacak. Aynı anlarda Merkür Mars açısı yalnız olanlar için yeni ilişki fırsatları getirebilir ilişkisi olanlar içine birlikte plan yapma ve adım atma konusunda destek olacak gibi görünüyor.

Kovalar ve Yükselen Kovalar

Sevgili kovalar, bu dolunayla beraber biraz ruhunuzu dinleme zamanı, ruhunuza dönme zamanı, biraz nadas zamanı. Rüyalarınız çok şey anlatıyor olabilir. Hayat bazı işaretler gönderebilir size bu dönem.

Bu anlamda biraz maneviyata yönelmenizi tavsiye ediyorum. Neptün karesi bazı saklanan gizlenen gerçeklerin önünüze düşebileceğini gösteriyor, bu da hayatınızda yeni kararlar verirken bazı şeylerin farkında olmanızı sağlayacak. Aynı anlarda Merkür Mars açısı ise size yeni iş fırsatları ve taşınma ile ilgili gelişmeler ya da gayrimenkul yatırım fırsatları getirebilir. Bunun için bol konuşma ve fikir gelecek size adım atma görevi sizde.

Balıklar ve Yükselen Balıklar

Sevgili balıklar, sosyal çevrenizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz, mevcut ortamlarınızdan artık uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Hayallerinize ilgili adımlar attıysanız bu dönem sonuçlarını alabilirsiniz. Neptün karesi saklanan gizlenen ne varsa önünüze düşecek diyor, temizlik zamanı gibi düşünebilirsiniz.

İlk anda hayal kırıklığı yaratsa da bazı gerçekler ortaya çıkmalı ki hayatımızda ne kalmalı ne gitmeli daha net görelim ve önümüze bakalım.

Aynı anlarda Merkür Mars açısı yeni arkadaşlıklar yeni eğlence fırsatları sunuyor olacak, yeni ortamlara girmekten, yeni insanlar ile tanışmaktan çekinmeyin, motivasyonunuzu ve enerjinizi artıracaklar.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Gülser Çelik
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...