Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

51'inci yaşını kutlayan Cem Yılmaz uzun yaşamının sırrını verdi

Mavi Kadın>Magazin>51'inci yaşını kutlayan Cem Yılmaz uzun yaşamının sırrını verdi

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, geçtiğimiz günlerde eski sevgilisi Serenay Sarıkaya'ya gönderme olarak yorumlanan ilginç paylaşımlarıyla sık sık dikkat çekiyor. Yılmaz, bu kez sosyal medya hesabından fotoğrafını paylaşarak yeni yaş gününü kutladığı paylaşımla gündeme geldi.

51'inci yaşını kutlayan Cem Yılmaz uzun yaşamının sırrını verdi

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeni yaşını kutladı. Yılmaz, bu paylaşımıyla 51 yaşına girdiğini takipçilerine duyurdu.

UZUN YAŞAMIN SIRRINI PAYLAŞTI

Arabalara olan merakı ile bilinen Cem Yılmaz, klasik bir otomobilin önünde verdiği pozu paylaşarak şu notu düştü:

Hiç bu yaşa kadar geleceğim aklıma gelmemişti. Müthiş. Doğum günümü kutlayan tüm dostlarıma teşekkür ederim…Uzun yaşamımın sırrı hep pozitif bakmam ve kendimi sevmem. Bir de kendimi merkeze koymam ve elbette quantum ve çok az zencefil. Ama çok az (yok denecek kadar ) ve elbette evren. Bir de çok genç yaştan itibaren yoga…Hep ama! Devamlı ve fotonlar…Teşekkürler hayat, teşekkürler 2024.

KARŞILIKLI GÖNDERMELERDE BULUNDULAR

Öte yandan katıldığı özel bir davette giydiği dekolteli elbisesiyle dikkatleri üzerine çeken Serenay Sarıkaya'nın pozları sosyal medyada konuşulurken Cem Yılmaz'ın Marty Feldman'ın fotoğrafını paylaşması, Serenay Sarıkaya'ya bir gönderme olduğu yorumlarını da beraberinde getirdi.

Cem Yılmaz, bu paylaşımının ardından bir süre sessiz kalmayı tercih etti. Ancak, tepkiler artınca gözünde görme kaybı yaşadığını ve bu nedenle böyle bir paylaşım yaptığını belirtti.

New York'ta paylaştığı bir fotoğrafta sağ gözüyle yarım bakarak poz veren Sarıkaya'nın paylaşımı ise Cem Yılmaz'a gönderme olarak düşündürdü.

Cem Yılmaz, son olarak sınırlı yorumlarla birlikte yeni bir fotoğraf paylaştı. "Acıbadem deyim :) ama iyiyim.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...