Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Acil ameliyata alınan Aydilge'den sevindirici haber geldi

Video>Magazin>Acil ameliyata alınan Aydilge'den sevindirici haber geldi
Ünlü şarkıcı Aydilge, geçtiğimiz gün labrum kemiğindeki yırtık sebebiyle acil ameliyata alınacağını duyurarak sevenlerinden dua istemişti. 4,5 saatlik bir ameliyattan çıkan ünlü şarkıcı çektiği video ile operasyonunun başarılı geçtiğini duyurdu.

"Hayat Şaşırtır", "Aşka Gel", "Sen misin İlacım?", "Yangın Var" gibi şarkılarıyla ismini geniş bir kitleye duyuran ünlü şarkıcı Aydilge, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile acil ameliyata gireceğini duyurarak hayranlarından dua istemişti.

Dillere pelesenk olan şarkıları, kendine has tarzı ve dansları ile her fırsatta magazin gündeminde yerini alan Aydilge, labrum kemiğindeki yırtık sebebiyle acil ameliyata alınmıştı. 

Ünlü şarkıcı, ameliyatın ardından sağlık durumuna ilişkin bilgi paylaştı.

"ŞİMDİ ÇOK İYİYİM"

Operasyonun 4,5 saat sürdüğünü söyleyen Aydilge, hasta yatağından sevenlerine seslendi ve şu açıklamayı yaptı:

"Ameliyatım çok başarılı geçti. Labrum yırtığı nedeniyle çok acil ameliyata alınmıştım. Şimdi çok iyiyim. Sizler beni hoplayıp zıplarken görmeye alıştınız. En kısa zamanda benden beklediğiniz gibi sahnelerde hoplayıp zıplayacağız. Size söz veriyorum, en kısa zamanda ayağa kalkacağım. Dualarınız ve iyi enerjileriniz için teşekkür ederim"  

Genç şarkıcı Aydilge daha sonra eşi ile birlikte hastane koridorunda yürüyüş yaptı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.