Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ayşe Hatun Önal'ın kocam paylaşımı kafaları karıştırdı

Mavi Kadın>Magazin>Ayşe Hatun Önal'ın kocam paylaşımı kafaları karıştırdı

Sosyal medya paylaşımları dikkat çeken Ayşe Hatun Önal, Instagram hesabından "Kocam benim çok seviyorum seni" notuyla paylaşım yaptı ve ardından sildi. Eski mankenin bu hareketi bazı kullanıcıların gözünden kaçmadı.

Ayşe Hatun Önal'ın kocam paylaşımı kafaları karıştırdı

"Kocam benim çok seviyorum seni" notuyla paylaşım yapıp sonra silen Ayşe Hatun Önal kafaları karıştırdı. Paylaşımını kaldırsa da sosyal medya kullanıcılarının gözünden bu hareket kaçmadı. Şarkıcıya "Evlendiniz mi?",  "Mutluluklar Ayşe Hanım", "Çok mutlu ol Ayşe" gibi yorumlar geldi.

AYŞE HATUN ÖNAL KİMDİR?

1999 yılında Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda Türkiye Güzeli seçilen Ayşe Hatun Önal modellik kariyerinden sonra çıkardığı şarkılarla adından söz ettirdi. 

İlk mesleği olan modellikteki başarısını sonraki mesleği şarkıcılıkta da sürdüren Ayşe Hatun Önal sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanarak dikkat çekiyor. 

29 Temmuz 1978'de Adana'da doğan Ayşe Hatun Önal Türk şarkıcı ve eski manken. 2003'te "Çeksene Elini" şarkısıyla tanınan Ayşe Hatun Önal 2008'de ilk albümü Sustuysam'ı yayımlayarak çeşitli ödüller elde etti. 

"Kalbe Ben" şarkısı ileBillboard Türkçe Top 20'de dokuz numaraya kadar ilerleyen şarkıcı 2014'te "Çak Bir Selam" ve 2015'te "Güm Güm" single'ları Türkiye'de hit olarak listelerde üst sıralara yükseldi. 2017'de ise çıkışlı ikinci stüdyo albümü Selam Dengesiz'de de yer aldı.

Ayşe Hatun Önal'ın kocam paylaşımı kafaları karıştırdı

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...