Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

24 Mayıs Cuma günlük burç yorumları: Aşka bakışımız değişiyor, iletişim öne çıkıyor

Mavi Kadın>Burç yorumları>24 Mayıs Cuma günlük burç yorumları: Aşka bakışımız değişiyor, iletişim öne çıkıyor

Venüs, bugün İkizler burcuna geçiyor ve 18 Temmuz’a kadar da İkizler burcunda ilerleyecek. Bu dönemde maddi konularda daha kararsız olabiliriz. Kova ve yükselen kova; Aşk konusunda en şanslılardan birisi de sizsiniz. Peki 24 Mayıs 2024 Cuma günü burçları neler bekliyor?

24 Mayıs Cuma günlük burç yorumları: Aşka bakışımız değişiyor, iletişim öne çıkıyor

NUR SEZİN BAYINDIR | MAVİ KADIN

Aşkın, sevginin, sanatın, öz değerin, sevgiyi yaşama ve ifade etme şeklimizin aynı zamanda parayla da olan ilişkimizin gezegeni Venüs, bugün İkizler burcuna geçiyor ve 18 Temmuz’a kadar da İkizler burcunda ilerliyor. Boğa burcunun güvenli liman isteyen halinden İkizlerin kararsız, sosyalleşmek, iletişim kurmak, yeni insanlarla tanışmak isteyen haline geçiyoruz. Maddi konularda da daha kararsız, risk almaya meyilli, ne yapacağını pek bilemeyen bir durumda olabiliriz. Venüs’ün bu transiti Koç, İkizler, Aslan, Terazi ve Kova burçlarına biraz daha torpilli davranacak diyebiliriz.

24 Mayıs Koç ve Yükselen Koç Yorumu

Koç ve Yükselen Koç; İletişimle ilgili her konu, ticaret, medya ile ilgileniyorsanız çok şanslı olacaksınız Sevgili Koçlar. Ayrıca bu 1 aylık süreçte iletişim yoğunluğunuz çok artabilir, oradan oraya giderken zaman nasıl geçti anlamayabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilişkilerinizin de güzelleşeceğini iletebiliriz. Yine araba alım/satım gibi bir kararınız varsa da değerlendirebilirsiniz bu günleri.

24 Mayıs Boğa ve Yükselen BoğaYorumu

Boğa ve Yükselen Boğa; Maddi konular, para kazanma konusunda şansınız parlıyor Sevgili Boğalar. Farklı para kazanma yöntemleri, kazandığınız parayı artırmanın yolları bu süreçte karşınıza çıkabilir. Para ve bolluk size kolayca akabilir. Kendi değerinizin daha fazla farkına varabilirsiniz, hayattaki önceliklerinizi değerlendirip zamanınızı buna göre de planlayabilirsiniz. 

24 Mayıs İkizler ve Yükselen İkizler Yorumu

İkizler ve Yükselen İkizler; Ortamlarda parlama, öne çıkma zamanları sizin için Sevgili İkizler. Hem fiziksel anlamda hem hayatınızın geneliyle ilgili senenin en şanslı zamanlarına giriş yapıyorsunuz. Hayatınızda yapmak istediğiniz ne varsa adım atabileceğiniz, kendinizi iyi hissedeceğiniz yeni başlangıçlar için bu günleri mutlaka değerlendirin.

24 Mayıs Yengeç  ve Yükselen Yengeç  Yorumu

Yengeç ve Yükselen Yengeç; Kendinizi dinlemek, içinizdeki pek de görmediğiniz yeteneklerinizi keşfetmek için beklemeyin Sevgili Yengeçler. Evren tarafından da korunup, gözetildiğiniz zamanlar sizin için. Daha da romantik, sezgisel hissedebilirsiniz kendinizi, duygularınız da oldukça yoğun olabilir. İhtiyacı olanlara yardım etmek, merhametli yönünüzü ön plana çıkartmak da size iyi gelebilir.

24 Mayıs Aslan ve Yükselen Aslan Yorumu

Aslan ve Yükselen Aslan; Bu transitin en sosyali, en çok gezeni siz olacaksınız gibi duruyor Sevgili Aslanlar. Girdiğiniz çevrelerin, yeni ortamların faydasını görebilir sizin için bazı fırsatların karşınıza çıkmasına şahit olabilirsiniz. Hayallerinizle ilgili bir şeyler yapmak, adım atmak için de şans sizi oldukça destekleyecek, belki de sevdiğiniz arkadaşlarınızla ortak bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz.

24 Mayıs Başak ve Başak Koç Yorumu

Başak ve Yükselen Başak; Kariyeriniz, iş yaşamınız için en güzel zamanlar başlıyor Sevgili Başaklar. Beklediğiniz terfiler, görev değişiklikleri gelebilir. İş arayanlar istedikleri gibi bir iş bulma konusunda oldukça şanslı. Patronlarınızın, üstlerinizin gözünde de iş yerinin yıldızı olabilirsiniz bu süreçte. Toplum önündeki imajınız da ön plana çıkabilir.

24 Mayıs Terazi ve Yükselen Terazi Yorumu

Terazi ve Yükselen Terazi; Hukuki konular, akademik konular, eğitimlerle ilgili süreçlerinizde istedikleriniz oldukça kolay bir şekilde gerçekleşebilir Sevgili Teraziler. Yurt dışıyla ilgili gündemler yine ön plana çıkabilir. Yurt dışına çıkmak belki yerleşmek ya da yabancı bir dil öğrenmek gibi hedefleriniz, yurt dışı gezileriniz için de hayat size şans veriyor.

24 Mayıs Akrep  ve Yükselen Akrep  Yorumu

Akrep ve Yükselen Akrep; Yatırımlarınız konusunda çok güzel zamanlar geliyor Sevgili Akrepler. Size güzel getirileri olacak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kredi başvurusu, bankalarla ilgili konularda da yine işler istediğiniz şekilde ilerleyebilir. Beklemediğiniz kapılar önünüzde açılabilir. Oldukça tutkulu ve cazibenizin de yükseldiği bir dönem yaşayabilirsiniz.

24 Mayıs Yay  ve Yükselen Yay Yorumu

Yay ve Yükselen Yay; Yalnız olan ve hayatında bir ilişki isteyen Yaylar için en güzel zamanlar başlıyor. Birlikteliği olan ya da evli olanlar için de ilişkilerinin güzelleşebileceği, romantik günler geçirebilecekleri, varsa sorunları çözebilecekleri güzel bir süreç. Ortaklık ya da danışmanlık gibi gündemleriniz varsa da yine şans size gülüyor, bir sözleşme, anlaşma imzalamak için de şanslısınız.

24 Mayıs Oğlak ve Yükselen Oğlak Yorumu

Oğlak ve Yükselen Oğlak; Hayat düzeniniz, günlük işleriniz, günlük rutinlerinizle ilgili güzellikler yaşama zamanı Sevgili Oğlaklar. İş yerinde de ön plana çıkmanızı sağlayacak projeler, yeni sorumluluklar söz konusu olabilir. Sağlıklı yaşama adım atmak, spora başlamak, yeme düzeninizi değiştirmek gibi hedefleriniz varsa da yine değerlendirebilirsiniz.

24 Mayıs Kova ve Yükselen Kova Yorumu

Kova ve Yükselen Kova; Aşk konusunda en şanslılardan birisi de sizsiniz Sevgili Kovalar. Oldukça eğlenceli, keyifli bir süreç olabilir sizin için, yaşamın güzelliklerine daha kolay odaklanabilirsiniz. Çocuk düşünenlerin de değerlendirebileceği günler. Ya da partnerinizle çok romantik, güzel zamanlar geçirebilir, çocuklarınızla ilişkinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

24 Mayıs Balık ve Yükselen Balık Yorumu

Balık ve Yükselen Balık; Evinizle ilgili yapmak istediğiniz değişiklikler, taşınma, ev alma/satma ya da kiralama gibi konularda çok şanslısınız Sevgili Balıklar. Toprak, arsa gibi yatırımlar için de değerlendirebileceğiniz zamanlar. Ailenizle, ebeveynlerinizle olan ilişkilerinizi de rahatlıkla güzelleştirebilir, birlikte zaman geçirmekten çok mutlu olabilirsiniz. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...