Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ay Oğlak burcunda! Geleceğinizi planlamaya hazır olun! Haftalık burç yorumlalarını Nur Sezin Bayındır yazdı

Mavi Kadın>Burç yorumları>Ay Oğlak burcunda! Geleceğinizi planlamaya hazır olun! Haftalık burç yorumlalarını Nur Sezin Bayındır yazdı

Astroloji haritasında duyguları yöneten Ay, 4-7 Mart tarihleri arasında Oğlak burcunda ilerliyor. Peki burçlar bundan nasıl etkilenecek. Koç, Boğa, Terazi, İkizler, Balık tüm burçlarda duygular yerine kariyer ve maddi konulara bırakıyor. Geleceğinizi planlamaya hazır olun...

Ay Oğlak burcunda! Geleceğinizi planlamaya hazır olun! Haftalık burç yorumlalarını Nur Sezin Bayındır yazdı

NUR SEZGİN BAYINDIR | MAVİ KADIN

Ay, duygularımızı, farkında olmadan verdiğimiz tepkilerimizi, bilinçaltımızı, endişelerimizi yönetir. Ay Yay burcunda ilerlerken, duygusal konular yerini gelecek planına, kariyer hesaplarına ve maddi konulara bırakır. 4 Mart saat 21:15 ile 7 Mart saat 00:38 tarihleri arasında da bu gerçekleşecek. Ay, Oğlak burcunda ilerleyecek ve hepimiz biraz daha iş, kariyer odaklı olabiliriz. Mantığımız duygularımızın önüne geçebilir, pratik davranabilir, daha ciddi bir bakış açısına geçebiliriz.

Benim duygularım nerede diye düşünmeyin bugünlerde. Geleceğimizle ilgili konuları planlamak, sağlam ve ciddi adımlar atmak, tecrübeli kişilerden tavsiye almak ya da tecrübelerimizi paylaşmak için oldukça güzel günlerdeyiz. 

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koçlar, aklınız fikriniz, kariyerinizde olabilir. İşinizdeki sorumluluklarınızı daha kolaylıkla yönetebilir, patronlarınızı ilişkilerinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz. Her zamankinden daha sabırlı davranabilir, buna siz de şaşırabilirsiniz  Her sorumluluğun altından kalkabilirim diye düşünüp kendinizi çok yormamaya, gerektiğinde destek almaya dikkat edebilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, siz de her zamankinden daha geniş düşünceli, yeni fikirlere daha açık hissedebilirsiniz kendinizi. Eğitim mi alsam, seyahat mi planlasam diye düşünerek konfor alanınızdan çıkmak isteyebilirsiniz. Yükseköğrenim kurumları, medya, hukuksal konularla ilgili süreçleriniz varsa gündeminize gelebilir. 

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler, daha yüzeysel olan bakış açınız bugünlerde çok daha derin olabilir, sezgileriniz de yükselebilir. Bankalar, yatırımlar, krediler, alım, satım, miras gibi konularla ilgili süreçleriniz gündeminize gelebilir. Ayrıca daha tutkulu, şüpheci, sorgulayıcı, kontrolcü hissedebileceğiniz birkaç gün olduğundan abartmamaya dikkat edebilirsiniz.

Ay Oğlak burcunda! Geleceğinizi planlamaya hazır olun! Haftalık burç yorumlalarını Nur Sezin Bayındır yazdı

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler, işbirliği yapma, ortaklıklar, danışmanlıklar, ilişkilerinizin tamamı, evliliğiniz, birlikteliğinizle ilgili daha ciddi, sağlam adımlar söz konusu olabilir. Belki birilerine danışmak isteyebilirsiniz, her şeyi daha tarafsız ve adil bir şekilde değerlendirme potansiyeliniz de artabilir. 

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar, evinizde, işinizde, özel hayatınızda dağınık kalmış ne var ne yoksa sorumluluk duygusuyla birlikte toparlamak isteyebilirsiniz. Normalde size sıkıcı gelecek şeylere de şaşırtıcı bir şekilde el atmak isteyebilirsiniz. Kusur bulmayı, eleştiri yapmayı fazla abartmamaya dikkat edebilirsiniz. 

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başaklar, kendinizi her zamankinden daha keyifli hissedebilirsiniz. Özel hayatınız, çocuklarınız, yatırımlarınızla ilgili konulara daha fazla önem verebilirsiniz. Biraz daha göz önünde olmak, parlamak isteyebilirsiniz, yaptıklarınızın ya da yeteneklerinizin övülmesi de sizi oldukça mutlu edebilir.

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Teraziler, aileniz, sevdikleriniz ile zaman geçirmek, çocukluğunuzun, gençliğinizin vs. geçtiği yerleri görmek ya da düşünmek sizi daha mutlu edebilir. Kendinizi güvende hissetme ihtiyacınız da artabileceğinden evinizde daha fazla zaman geçirmek isteyebilir, aileniz ve evinizle ilgili sorumluluklarınızı gündem yapabilirsiniz. 

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrepler, iletişim trafiğinizin arttığı, kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın çevreniz ile daha fazla zaman geçirmek istediğiniz bir süreç olabilir. Ticaret, eğitim, kısa seyahatlerle ilgili süreçleriniz varsa gündeminize gelebilir, bu konulardaki sorumluluklarınız ön plana çıkabilir. Enerjiniz daha yüksek olabilir, duygusal olarak da dalgalanmalar yaşayabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yaylar, maddi konular, kazandığınız para, sizin için değerli olan konulara yönelmek isteyebilir, bu konulardaki sorumluluklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Maddi ve dünyevi konular daha fazla ön plana çıkabilir, kendinizi daha değerli hissetmek isteyebilirsiniz. Kendiniz için harcama yaparsanız dozunu kaçırmamaya dikkat edebilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, kendiniz, duruşunuz, görünüşünüz, insanların gözündeki imajınızla ilgili konulara daha ciddi bir şekilde yaklaşabilirsiniz. Hedefleriniz ön plana çıkabilir, kendinizi ispat etmek için uğraşmak isteyebilirsiniz. Yalnız olan biten her şeyi üzerinize alınmamaya, çatışma içeren ortamlara girmemeye dikkat edebilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kovalar,  her zamanki sosyalliğinizin aksine kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Kalabalık ortamlar size çok da çekici gelmeyebilir, göz önünde olmak istemeyebilirsiniz. Enerjiniz düşmüş, kendinizi eliniz kolunuz bağlı gibi de hissedebilirsiniz. Size kendinizi iyi hissettirecek şeylerle enerjinizi yükseltmeye dikkat edebilirsiniz. 

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balıklar, siz de her zamankinden çok sosyalleşmek, arkadaşlarınızla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Yeni düşüncelere, farklı insanlara, o güne dek denemediğiniz şeylere,  size yabancı gelen konulara merak duyabilirsiniz. İnsanlığa bakış açınız, sosyal sorumluluklarınız, faydalı bir şeyler yapma isteğiniz de gündeme gelebilir.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...