2022-09-08 03:08:19 | Son Güncelleme : 2022-09-13 13:04:25

Bir Peri Masalı konusu nedir? Oyuncuları kimler? Alina Boz'dan Tarık Emir Tekin'e muhteşem oyuncu kadrosu

Başrollerinde Alina Boz ve Tarık Emir Tekin’in rol aldığı ‘Bir Peri Masalı’ yakında FOX TV’de başlıyor! Dizinin ilk tanıtımının yayınlanmasının ardından konusu ve oyuncu kadrosu merak konusu oldu. Peki, Bir Peri Masalı dizisi konusu ne? Bir Peri masalı oyuncuları kimler? Bir Peri Masalı ne zaman başlayacak? Detaylar haberimizde…

Bir Peri Masalı konusu nedir? Oyuncuları kimler? Alina Boz'dan Tarık Emir Tekin'e muhteşem oyuncu kadrosu

Yaz sezonunun sonlarına yaklaşırken, yeni döneme bomba gibi projeler izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen diziler arasında Bir Peri Masalı dizisi yer alıyor. İlk tanıtımın ardından büyük beğeni toplayan dizi, genç ve yetenekli oyuncu kadrosuyla dikkat çekti. Peki, Bir Peri Masalı dizisi hangi karakteri kim canlandırıyor? Bir Peri Masalı nerede çekiliyor? İşte Bir Peri Masalı’na dair merak edilen detaylar:

BİR PERİ MASALI KONUSU NEDİR?

Yapımını Med Yapım’ın üstlendiği, senaryosunu Deniz Akçay’ın kaleme aldığı, Çağı Bocut ve Merve Çolak’ın yönetmen koltuğunda oturduğu ‘Bir Peri Masalı’nın konusu şöyle:

Bir Peri Masalı dizisi; bebek bakıcılığı yapan Zeynep’in (Alina Boz) hiç beklemediği bir zamanda eline geçen yüklü bir paranın ardından hayatının değişmesini konu alıyor.

BİR PERİ MASALI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

FOX TV’de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan ‘Bir Peri Masalı’ dizisinin ne zaman başlayacağı henüz bilinmiyor.  

BİR PERİ MASALI DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Bir Peri Masalı dizsisinin oyuncu kadrosunda; Alina Boz, Taro Emir Tekin, Nazan Kesal, Mustafa Mert Koç, Hazal Filiz Küçükköse, Baran Bölükbaşı, Kadir Çermik, Şener Savaş, Okan Ürün, Tülin Ece, Canan Atalay ve Müfit Kayacan gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

Alina Boz (Zeynep)

Alina Boz 1998 Rusya doğumlu. Genç ve güzel oyuncu Elimi Bırakma dizisi ile oyunculuk performansını kanıtlamış ve en son Maraşlı dizisinde Mahur karakterini canlandırmıştır. Alina Boz’un Bir Peri Masalı dizisinde Zeynep karakterini canlandıracağı biliniyor.

Tarık Emir Tekin (Onur)

Tarık Emir Tekin 1997 İstanbul doğumlu. İlk ekran deneyimini Blue Tv’de yayınlanan Çıplak dizisi ile yaşamıştır. Son olarak Sadakatsiz dizisinde sergilediği performansıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncunun dizide Onur karakterini canlandıracağı biliniyor.

Nazan Kesal (Şahika)

Nazan Kesal 1969 Manisa doğumlu. 1992’den beri oyunculuk hayatına devam eden Kesal en son Bir Zmaanlar Çukurovs ve Oğlum dizilerinde boy göstermiştir. Bir Peri Masalı diisinin başrol oyuncularından biri olup Şahika karakterini canlandıracağı biliniyor.

Tülin Ece Yazkan (Ümit)

Tülin Ece Yazkan 1991 doğumlu. Genç ve güzel oyuncu Ufak Tefek Cinayetler dizisinde canlandırdığı rolü ile tanınmış ve son olarak Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde boy göstermiştir. Tülin Ece Yazkan dizide Ümit karakterini canlandıracak.

Mustafa Mert Koç

Mustafa Mert Koç 1994 İstanbul doğumlu. Hayat Bazen Tatlıdır ve Şahin Tepesi dizileri ile önemli tecrübeler kazanan oyuncunun Bir Peri Masalı dizisinde oynayacağı biliniyor.

Hazal Filiz Küçükköse (Neslihan)

Hazal Filiz Küçükköse 1988 Mersin doğumlu. Güzel oyuncu, 2015-2017 yılları arasında Kara Sevda dizisinde Zeynep karakterini canlandırdı. Ünlü ismin Bir Peri Masalı dizisinde Neslihan karakterini canlandıracağı biliniyor.

Kadir Çermik (Samet)

Kadir Çermik 1977 Van doğumlu. Çukur dizisinin sevilen ismi Kadir Çermik dizide Samet karakterini canlandıracak.

Baran Bölükbaşı (Yiğit)

Türk dizi ve sinema oyuncusu Baran Bölükbaşı 1994 İskenderun doğumlu. Genç oyuncunun parladığı proje ‘Son Nefesime Kadar’ dizisi olmuştur. Bölükbaşı’nın dizide Yiğit karakterini canlandıracağı biliniyor.

Müfit Kayacan (Hamit)

Müfit Kayacan 1959 Antalya doğumlu. Usta oyuncu 32 farklı oyunda rol almış ve 25 oyun yönetmiştir. Kayacan’ın Hamit karakterini canlandıracağı biliniyor.    

 

Mavi Kadın