Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bugün aşk konusunda hayal kırıklığına uğrayabiliriz! 16 Haziran Pazar günlük burç yorumları 

Mavi Kadın>Burç yorumları>Bugün aşk konusunda hayal kırıklığına uğrayabiliriz! 16 Haziran Pazar günlük burç yorumları 

İlişkililer bakımından biraz zorlu ve gergin bir gün yaşayacağız. Hayal kırıklıkları için hazır olmalısınız. Peki 16 Haziran Pazar 2024 günü burçları neler bekliyor?

NUR SEZİN BAYINDIR | MAVİ KADIN

Aşkın gezegeni Venüs ile Neptün arasındaki zorlayıcı açı nedeniyle bugün özellikle ilişkiler konusunda bizi çok da kolay bir gün beklemiyor. Finansal anlamda da bazı gerçekleri net bir şekilde göremeyebiliriz, hayal kırıklığına uğrayabiliriz.

Aldanmaya, kandırılmaya oldukça açık bir gün yaşayacağız. Çok büyük beklentiler içerisinde olmamak faydalı olacak. Bu açı Koç burcundan Balık burcuna tüm burçları nasıl etkiliyor bakalım.

16 Haziran Koç ve Yükselen Koç Yorumu

Koç ve Yükselen Koç; Sevgili Koçlar, bu açıyla siz yakın çevreniz, kardeşleriniz ve kuzenlerinizle olan ilişkilerinizde bazı şeyleri çok net göremeyebilir ya da bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz bugün. Ya da planladığınız seyahatler aslında hayal ettiğiniz gibi geçmeyebilir. İletişim kurduğunuz kişilere de oldukça dikkat edin, yanlış anlamalar, anlaşılmalar da yaşayabilirsiniz.

16 Haziran Boğa ve Yükselen Boğa Yorumu

Boğa ve Yükselen Boğa; Maddi ve finansal konular, kazandığınız parayla ilgili aldanmaya açık etkiler altındasınız bugün Sevgili Boğalar. Hesaplamalar vs. çok doğru olmayabilir, aldığınız bir şeyi sonradan hiç beğenmeyebilirsiniz mesela. Bugün çok harcama yapmak, müsrif davranmak için uygun bir günde değilsiniz. Kendinizi iyi hissetmek için çok para harcamaya yönelmeyin.

16 Haziran İkizler ve Yükselen İkizler Yorumu

İkizler ve Yükselen İkizler; hayatınızın geneliyle ilgili her şeyi abartılı bir şekilde algılamaya yatkın olabilirsiniz Sevgili İkizler. Büyük kararlar almak için, büyük hedefler belirlemek için uygun bir günde değilsiniz. Dış görünüşünüzle ilgili değişiklikler için de bugünü kullanmayın, açının etkisi geçtikten sonra yaptığınız değişiklik sizde hayal kırıklığına neden olabilir.

16 Haziran Yengeç ve Yükselen Yengeç Yorumu

Yengeç ve Yükselen Yengeç; Aşırı hayalci olabilirsiniz, gerçekleri hiç görmek istemeyebilirsiniz Sevgili Yengeçler. Kendinizi morali bozuk, biraz depresif hissedebilirsiniz ancak çok da abartmayın ve bu duyguların içerisinde kaybolmanıza izin vermeyin. Ruhsal açıdan kendinizi daha iyi hissetmek için de bugün sevdiğiniz şeylere zaman ayırın mutlaka.

16 Haziran Aslan ve Yükselen Aslan Yorumu

Aslan ve Yükselen Aslan; Özellikle sosyal açıdan ne istediğinizi pek de bilemediğiniz, kocaman hayallerin peşinde koşup sonra da gerçekleşmediği için hayal kırıklığı yaşayamaya yatkın olabilirsiniz Sevgili Aslanlar. Girdiğiniz ortamlar, sosyal çevreler, arkadaşlarınızla ilgili konularda da her şeyi net göremeyebilirsiniz, aldanmaya meyilli olabilirsiniz.

16 Haziran Başak ve Yükselen Başak Yorumu

Başak ve Yükselen Başak; Kariyeriniz ve iş yaşamınızla ilgili gündemleriniz varsa bu konular sizi zorlayabilir Sevgili Başaklar. İş yerinde işler pek istediğiniz gibi ilerlemeyebilir, üstleriniz ya da patronlarınız tarafından hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Ya da toplum önündeki imajınız, sorumluluklarınızla ilgili durumları da olduğundan farklı algılayabilirsiniz.

16 Haziran Terazi ve Yükselen Terazi Yorumu

Terazi ve Yükselen Terazi; Hayattan ne beklediğiniz, nereye yönelmek istediğiniz, gibi konularda bir karmaşa yaşayabilirsiniz Sevgili Teraziler. Eğitim hayatınız,  akademik süreçleriniz, hukuki konularınızla ilgili durumlarda da bir şeyler çok net olmayabilir. Ya da yurt dışıyla, seyahatlerinizle, inançlarınızla ilgili olarak da hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

16 Haziran Akrep ve Yükselen Akrep Yorumu

Akrep ve Yükselen Akrep; Özellikle yatırımlarınızla ilgili konularda dikkatli olun Sevgili Akrepler, kaynaklarınızı pek iyi bilmediğiniz kişilere emanet etmekten kaçının. Birilerinin sizi kullanmaya çalışması, zarar etmek gibi durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Sizin için neyin önemli olduğunu neyi hayatınızdan çıkartabileceğinizi de çok net göremeyebilirsiniz.

16 Haziran Yay ve Yükselen Yay Yorumu

Yay ve Yükselen Yay; İlişkileriniz konusunda dikkatli olmanız, belki biraz özen göstermeniz gereken bir gündesiniz Sevgili Yaylar. Birlikte olduğunuz kişiyle, eşinizle ilgili konularda net göremediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ya da ortaklı yaptığınız işler, anlaşmalar, sözleşmeler vs. varsa bu konularda da zorlanabilirsiniz.

16 Haziran Oğlak ve Yükselen Oğlak Yorumu

Oğlak ve Yükselen Oğlak; Günlük işleriniz, birlikte çalıştığınız kişiler, hizmet aldığınız insanlar ya da size bağlı çalışanlarla ilgili zorlanabilirsiniz bugün Sevgili Oğlaklar. Bu nedenle de günlük rutinleriniz biraz aksayabilir. Pek tanımadığınız insanlarla iş birliği yapmamanız, evinizde iş vermemeniz, çok net olmayan projelere girmemeniz sizin için daha iyi olacaktır.

16 Haziran Kova ve Yükselen Kova Yorumu

Kova ve Yükselen Kova; Aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili kafa karışıklığı yaşayabileceğiniz bir gündesiniz Sevgili Kovalar. Kendinizi sevdirmek, beğendirmek için de aslında çok sizi yansıtmayan şekilde davranmaya meyilli olabilirsiniz. Yetenek gerektiren konularda da bugün yeterince odaklanamayabilirsiniz, hayatın anlamına dair de kafanız karışabilir.

16 Haziran Balık ve Yükselen Balık Yorumu

Balık ve Yükselen Balık; Ailenizle, evinizle, yaşam alanınızla ilgili konularda bugün çok mutlu olamayabilirsiniz Sevgili Balıklar. Kendinizi güvende ya da bir yere ait hissetmekte de zorlanabilirsiniz. Ya da geçmişle ilgili bazı konuların da aslında sizin düşündüğünüz ya da zannettiğiniz gibi olmadığını da fark edebilirsiniz. Ailenizle ilişkinizi bugün çok zorlamayın.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...