Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bugün bu saatlere dikkat! Zaman su gibi akıp gidecek! 11 Haziran Salı günlük burç yorumları 

Mavi Kadın>Burç yorumları>Bugün bu saatlere dikkat! Zaman su gibi akıp gidecek! 11 Haziran Salı günlük burç yorumları 

Ay’ın yapacağı açılarla bugün güzel bir gün bizleri bekliyor. Özellikle akşam saatlerinde 22:16 ile yarın sabah 08:38 arasında Ay boşlukta olacağından zamanın nasıl geçtiğinin hiç farkına varamayacağız. Peki 11 Haziran Salı 2024 günü burçları neler bekliyor?

NUR SEZİN BAYINDIR | MAVİ KADIN

Ay Aslan burcunda ilerlerken özgüvenimizin, eğlence isteğimizin, enerjimizin ama aynı zamanda gururumuzun ve egomuzun da ön planda olduğu bir gündeyiz. Ay’ın diğer gezegenlerle yaptıkları açılarla güzel bir gün bizi bekliyor.

Sadece akşam saatlerinde bazı beklenmedik durumlarla karşılaşabiliriz, planlarımız değişebilir, onun dışında kolaylıkla geçecek ve işlerimizi halledebileceğimiz bir gün yaşayacağız. Ayrıca akşam 22:16 ile yarın sabah 08:38 arasında Ay boşlukta olacağından zamanın nasıl geçtiğini pek anlamayacağız.

Bu saatleri rutin işler ya da kendimize zaman ayırmak için kullanabiliriz. Koç burcundan Balık burcuna günün öne çıkan konularına da bakalım.

11 Haziran Koç ve Yükselen Koç Yorumu

Koç ve Yükselen Koç; Özel hayatınız, aşk, keyif bugün sizin için ön planda Sevgili Koçlar. Sabah saatleri özellikle sevdiğiniz kişiyle ya da çocuklarınızla güzel bir iletişim kurmak, varsa sorunları çözmek için oldukça güzel etkilere sahip. Akşam saatleri ise oldukça romantik geçebilir, yeteğeniz oldukça artabilir, hayatın güzel yüzüne odaklanabilirsiniz. Sadece işle ilgili beklenmedik bazı durumlar olabilir.

11 Haziran Boğa ve Yükselen Boğa Yorumu

Boğa ve Yükselen Boğa; Aileniz, eviniz, kendinizi güvende hissettiğiniz ortamlar sizin için biraz daha gündemde olabilir Sevgili Boğalar. Evinizi güzelleştirmek, ailenizle güzel bir sofrada bir araya gelmek, ailenizle ilgili konuları şifalandırmak, ilişkilerinizi geliştirmek için özellikle akşam saatlerini kullanabilirsiniz. Gayrimenkullerle ilgili süreçleriniz varsa yine değerlendirebileceğiniz bir gün.

11 Haziran İkizler ve Yükselen İkizler Yorumu

İkizler ve Yükselen İkizler: Sevgili İkizler oldukça hareketli olan iletişim trafiğiniz daha da artabilir, enerjiniz de yükseleceğinden günün nasıl geçtiğini anlamadığınız, yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizle güzel zaman geçirebilir, hafta sonu tatilleri planlamak isteyebilirsiniz. Eğitim, ticaret, iletişimle ilgili de her konuda destekleniyorsunuz, adım atmak için bugünü kullanabilirsiniz.

11 Haziran Yengeç ve Yükselen Yengeç Yorumu

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Maddi konular, finansal konular bugünkü gündeminiz olabilir Sevgili Yengeçler. Oldukça da şanslı bir gün olduğundan gelirinizi artırmanın yollarına da odaklanabilirsiniz. Özellikle akşam saatlerinde değer verdiğiniz kişilerle bir araya gelebilir keyifli zaman geçirebilirsiniz ya da kendinizi şımartmak isteyebilir ve alışveriş yapabilir, güzellikle ilgili konulara da yönelebilirsiniz.

11 Haziran Aslan ve Yükselen Aslan Yorumu

Aslan ve Yükselen Aslan: Sevgili Aslanlar hayatınızın geneli,  sizi motive eden konular oldukça ön planda olacak. Sabah saatlerinde kendinizi çok net ifade edebilir, isteklerinizi dile getirebilirsiniz. Akşam saatlerinde hem fiziksel olarak dikkat çekeceğiniz hem istekleriniz için adım atabileceğiniz etkiler söz konusu. Kendi ruhsal yaralarınızı ya da sevdiklerinizinkini de sarabilirsiniz.

11 Haziran Başak ve Yükselen Başak Yorumu

Başak ve Yükselen Başak: Sosyalleşmek ya da kalabalıklara karışmaktansa biraz kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz bugün Sevgili Başaklar. Akşam saatlerinde kariyeriniz, iş yaşamınız ya da patronlarınız ve üstlerinizle ilgili konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz şeylere zaman ayırmanız da oldukça mümkün, ruhen de kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

11 Haziran Terazi ve Yükselen Terazi Yorumu

Terazi ve Yükselen Terazi: Arkadaşlarınızla zaman geçirebileceğiniz, sosyalleşme planları yapabileceğiniz bir gün sizin için Sevgili Teraziler. Yeni ortamlara girmek, farklı çevrelere ilgi duymak, sosyal konulara odaklanmak isteyebilirsiniz. Özellikle akşam saatlerinde girdiğiniz ortamlarda şans sizden yana olacak, hayalleriniz için de bazı fırsatlarla karşılaşabileceğiniz saatler olabilir.

11 Haziran Akrep ve Yükselen Akrep Yorumu

Akrep ve Yükselen Akrep: Sevgili Akrepler kariyeriniz, iş yaşamınız için değerlendirebileceğiniz güzel bir gündesiniz. İş yerinde ön plana çıkabilir, üstlerinizin ya da patronlarınızın takdirini kazanabilirsiniz. İş arıyorsanız belki de güzel haberler alabilirsiniz ya da iş görüşmesi için de bugünü kullanabilirsiniz. Akşam saatleri de yatırımlarınızı değerlendirmek, bir şeyleri analiz etmek için çok uygun.

11 Haziran Yay ve Yükselen Yay Yorumu

Yay ve Yükselen Yay; Kendinizi daha da şanslı, iyimser hissedeceğiniz bir gün sizi bekliyor Sevgili Yaylar. Yurt dışı, uluslararası konular, hukuki süreçler, akademik konularla ilgili atmak istediğiniz adımlar varsa bugünü kullanabilirsiniz. Hayata bakış açınızı geliştirmek, kendinize bir şeyler katmak da size oldukça iyi gelebilir, akşamı da sevdiğiniz insanla güzel bir şekilde geçirebilirsiniz.

11 Haziran Oğlak ve Yükselen Oğlak Yorumu

Oğlak ve Yükselen Oğlak; Yatırımlar, krediler, bankalar, ortaklı kazanımlarla ilgili konular gündeminizde olabilir Sevgili Oğlaklar. Elinize geçmesini beklediğiniz bir para varsa bugün size ulaşabilir mesela. Karizmanızın, cazibenizin arttığı bir gündesiniz ayrıca, insanları etkilemeniz, ikna etmeniz daha kolay olabilir, sağlığınızla ilgili de güzel gelişmeler söz konusu olabilir.

11 Haziran Kova ve Yükselen Kova Yorumu

Kova ve Yükselen Kova; İlişkilerinizi iyileştirmek ve güzelleştirmek, birlikteliğinize ya da evliliğinize odaklanıp keyifli zaman geçirmek için çok uygun bir gündesiniz Sevgili Kovalar. Ortaklı yaptığınız her iş, işbirlikleri, sözleşmeler ve anlaşmalarla ilgili konular da ön plana çıkabilir bugün. Akşam saatleri ise sizin için oldukça romantik geçebilir, bu akşamı sevdiğiniz kişiye ayırın.

11 Haziran Balık ve Yükselen Balık Yorumu

Balık ve Yükselen Balık; Sevgili Balıklar günlük rutinleriniz, işleriniz, birlikte çalıştığınız kişiler sizi bugün meşgul edebilir, işlerinizi kolaylaştıracak çözümler bulabilirsiniz. Diyete ya da spora başlamak, sağlığınızla ilgili bazı değişiklikler yapmak gibi planlarınız varsa bugünü kesinlikle kullanabilirsiniz. Akşamı da evinizde, sevdiklerinizle, ailenizle bir arada olarak huzurla geçirmek isteyebilirsiniz. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...