Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Bugüne dikkat! İnatçı, şüpheci ve kıskanç olmayın... 21 Mayıs Salı günlük burç yorumları

Mavi Kadın>Burç yorumları>Bugüne dikkat! İnatçı, şüpheci ve kıskanç olmayın... 21 Mayıs Salı günlük burç yorumları

Ay Akrep burcunda ilerlemeye devam ediyor. Özellikle sabah saatlerinde benim dediğim olsun çekişmelerine girebilir,  baskıcı bir şekilde davranabiliriz. Peki 21 Mayıs 2024 Salı günü burçları neler bekliyor?

Bugüne dikkat! İnatçı, şüpheci ve kıskanç olmayın... 21 Mayıs Salı günlük burç yorumları

NUR SEZİN BAYINDIR | MAVİ KADIN

Bugün Ay Akrep burcunda ilerlerken biz de biraz huzursuz hissedebiliriz kendimizi. Üstelik Ay’ın diğer gezegenlerle yaptığı zorlu açılar nedeniyle ruh halimiz de bizi zorlayabilir. Özellikle sabah saatlerinde benim dediğim olsun çekişmelerine girebilir,  baskıcı bir şekilde davranabiliriz. Günün ilerleyen saatlerinde de söylediklerimize dikkat etmemiz gerekecek, kalp kırabiliriz. Aklımız farklı duygularımız farklı şeyler söyleyecek bugün bize.

21 Mayıs Koç ve Yükselen Koç Yorumu

Koç ve Yükselen Koç; Yatırımlarınız, ortaklı kazanımlarınız, bankalar, alacak/vereceklerle ilgili gündemleriniz olabilir bugün. Sabah saatlerinde çok inatçı, şüpheci, kıskanç, kontrolcü davranmamaya dikkat edin. Fazla hırslı ve gözü kara davranmaya meyilli olabilirsiniz. Çok riskli yatırımlara yönelmeyin. Maddi konularla ilgili dikkatli olmanız, çok aceleci davranmamanız gereken bir gündesiniz.

21 Mayıs Boğa ve Yükselen Boğa Yorumu

Boğa ve Yükselen Boğa; Özellikle sabah saatlerinde ilişkilerinizle, birlikteliğinizle ilgili çok fevri davranmamaya, kıskançlığa kapılmamaya dikkat etmeniz gerekebilir. Anlaşmalar, ortaklıklar, sözleşmeler, kontratlarla ilgili gündemleriniz varsa onlar da sizi biraz zorlayabilir bugün. Hayatınızdaki kişiyle olan iletişiminize ekstra dikkat etmeniz faydalı olur, ağzınızdan istemediğiniz sözler çıkabilir.

21 Mayıs İkizler ve Yükselen İkizler Yorumu

İkizler ve Yükselen İkizler; Çalışma alanınız, birlikte çalıştığınız ya da size bağlı çalışan kişiler bugün sizi zorlayabilir. Aldığınız ya da verdiğiniz hizmetlerde de aksamalar yaşayabilirsiniz, hemen öfkeye kapılmayın. Detaylar, dikkat edilmesi gereken konular, hatalar, yapılan yanlışlar bugün daha fazla gözünüze batabilir. Çok fazla eleştirel davranmamak, sivri dilli olmamak sizin için iyi olur.

21 Mayıs Yengeç ve Yükselen Yengeç Yorumu

Yengeç ve Yükselen Yengeç; Partneriniz ya da çocuklarınızla olan ilişkinizde sabah saatleri saatli bombaya dönebilirsiniz. İlle sizin dediğiniz şekilde davranılsın ya da sizin istediğiniz olsun diye diretmemeye özen gösterin. Bugün borsa tarzındaki riskli yatırımlara yönelmek için de uygun değil sizin için. Kafanız karışık olabilir, mantığınız çok ön plana çıkamayabilir çünkü.

21 Mayıs Aslan ve Yükselen Aslan Yorumu

Aslan ve Yükselen Aslan; Aileniz, ebeveynlerinizle çıkabilecek olan tartışmalara ya da çekişmelere karşı özellikle sabah saatlerinde dikkatli olun. Biraz daha yumuşak adım atmanız ya da tepki vermeden önce gerçekten dinlemeniz daha faydalı olur. Evinizle ilgili değişiklik yapmak, evinizi güzelleştirmek ya da gayrimenkullerle ilgili bir şey yapmak istiyorsanız bugün pek de uygun olmayacak.

21 Mayıs Başak ve Yükselen Başak Yorumu

Başak ve Yükselen Başak; Yakın çevreniz, kardeş ya da kuzenlerinizle ilgili konularda sabah saatleri sizin için oldukça gergin olabilir. Ticaretle uğraşanların da biraz dikkatli olması gerekebilir, riskli işlere çok girmemeye çalışın. Eğitimler, seyahatlerle ilgili konularda da zorlanabilirsiniz. Bugün genel olarak iletişiminize özen göstermeniz yaşanabilecek krizlerin önüne geçilmesine yardımcı olabilir.

21 Mayıs Terazi ve Yükselen Terazi Yorumu

Terazi ve Yükselen Terazi; Para kazanma şekliniz, maddi konular, finansal öncelikleriniz zorlu olabilir sizin için. Aynı zamanda hayattaki öncelikleriniz, sizin için gerçekten değerli olan konular, kişiler konusunda da biraz takıntılı, kıskanç davranabilirsiniz. Kendinizi değerli ya da iyi hissetmek için çok fazla para harcamamaya özellikle dikkat etmeniz sizin için iyi olacaktır.

21 Mayıs Akrep ve Yükselen Akrep Yorumu

Akrep ve Yükselen Akrep; Kendinizi ispat etmek, birilerine kabul ettirmek, ne kadar güçlü olduğunuzu göstermek için hırslı, baskıcı davranmaya meyilli olabilirsiniz. Dış görünüşünüzle, imajınızla ilgili değişiklik yapmak istiyorsanız bugün pek uygun bir gün olmayacak. Alınganlık yapmaya, her şeyi üzerinize alınmaya da oldukça açık olabilirsiniz, iğneleyici sözler kullanmayın.

21 Mayıs Yay ve Yükselen Yay Yorumu

Yay ve Yükselen Yay; Kendinizi biraz halsiz hissedebilir, kalabalıklar içinde çok yer almak istemeyebilirsiniz. Kendinizle baş başa kalmak ve size iyi gelen şeylere zaman ayırmak bugünü daha rahat geçirmenize yardımcı olabilir. Hayatınızda çok görmek istemediğiniz, geri plana attığınız konular ortaya çıkabilir ya da gizli saklı bazı konular ortaya dökülebilir. Olayları biraz akışına bırakın.

21 Mayıs Oğlak ve Yükselen Oğlak Yorumu

Oğlak ve Yükselen Oğlak; Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ile ilgili konularda kendinizi gergin hissedebilir ya da kendinizi ispatlamak isteyebilirsiniz. Bundan dolayı da sert, biraz diktatörce bir tutum sergilemeye meyilli olabilirsiniz. Kendinizi gergin de hissedebilirsiniz, çok sert çıkışlar yapmayın. Hayal ettiğiniz konularla ilgili de fazla takıntılı davranabilirsiniz bugün.

21 Mayıs Kova ve Yükselen Kova Yorumu

Kova ve Yükselen Kova; İş hayatınızda, iş yerinizde zorlanabilirsiniz bugün. Özellikle de üstleriniz, patronlarınızla gergin bir süreç ortaya çıkabilir. Sorumluluklarınızın baskısı size ağır gelebilir bu nedenle de çevrenizdekilere kırıcı sözler sarf edebilirsiniz. Fazla otoriter davranmamaya, özellikle iş ortamında çok baskıcı olmamaya dikkat edin.

21 Mayıs Balık ve Yükselen Balık Yorumu

Balık ve Yükselen Balık; Bazı konularda çok fanatik davranmaya meyilli olabilirsiniz, benim inancım ya da düşüncem doğru bakış açısıyla insanlara baskı kurmaya çalışabilirsiniz. Hukuksal süreçler ya da akademik konularla ilgili gündemleriniz de sizi zorlayabilir bugün. Yeni bir şeyler yapma, yeni yerler keşfetme isteğiniz de artacağından çevrenizdekileri istediğini yaptırmak için bunaltmayın.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...