Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Burcu Esmersoy'dan dikkat çeken itiraf: Eşimin dolabından giyiniyorum

Mavi Kadın>Magazin>Burcu Esmersoy'dan dikkat çeken itiraf: Eşimin dolabından giyiniyorum

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, iş insanı Nazım Akmandil'le geçtiğimiz yaz İtalya'da dünyaevine girdi. Kazancıyla sık sık konuşulan Esmersoy, tarzıyla ve giyim tercihleriyle adından söz ettiriyor. Son olarak, eşinin dolabından giyindiğini açıklayan ünlü sunucu hayranlarını şaşırttı.

Burcu Esmersoy'dan dikkat çeken itiraf: Eşimin dolabından giyiniyorum

Sosyal medya platformlarında en çok kazanan ünlüler arasında yer alan Burcu Esmersoy, kazancının bir kısmını lüks saatlere yatırıyor. Gayrimenkullerle birlikte aldığı pahalı saatlerle dikkat çeken Esmersoy'un saat koleksiyonundaki fiyatlar, hayranlarını şaşırtıyor.

Son olarak, 60 bin euro değerinde, yani yaklaşık 2 milyon 100 bin lira tutarında lüks bir marka saati koleksiyonuna ekledi. Bu servet değerindeki saatini bileğine takan Esmersoy, adeta servetin bir parçasını taşıyor.

Burcu Esmersoy'dan dikkat çeken itiraf: Eşimin dolabından giyiniyorum

BURCU ESMERSOY'UN ROLEX AŞKI

Lüks saatlere olan tutkusuyla bilinen Esmersoy'un koleksiyonunda 200 bin dolarlık Patek Philippe Nautilus, 60 bin Euro'ya mal olan Rolex Oyster Perpetual, 40 bin dolarlık Rolex Oyster ve 12 bin Euro değerindeki Rolex Air King gibi saatler bulunuyor. Toplam değeri 10 milyon 250 bin TL olan bu koleksiyon, Esmersoy'un zevkine ve lüks tutkusuna işaret ediyor.

Şıklığıyla da dikkat çeken Esmersoy, zaman zaman eşi Nazım Akmandil'in gardırobundan kıyafetler giydiğini söyledi. 

Esmersoy, "Eşimin dolabından giyinmeyi çok seviyorum. Bedenlerimiz biraz yakın olduğu için sorun olmuyor. Bazen keşke ayaklarımız da aynı bedende olsaydı" şeklinde espri yaparak konuştu.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...