Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kusursuz temizlik sunan en iyi cam silme robotları

Mavi Kadın>Tekno kadın>Kusursuz temizlik sunan en iyi cam silme robotları

Kadınlar için cam silmek, zor ve zaman isteyen bir temizlik. Yüksek katlı binalarda ise işin içine risk de girer. Cam silme robotları hem bu zahmeti hem de tehlikeyi ortadan kaldırır. Sizin için en iyi 6 cam silme robotunu inceledik.

Kusursuz temizlik sunan en iyi cam silme robotları

Ev işlerimizi kolaylaştırmak için tasarlanmış birçok akıllı cihaz bulunuyor ve bunların arasında en dikkat çekici olanları ise cam silme robotları. Bu küçük ama etkili aletler, camlarınızın üzerinde hiçbir iz bırakmadan hızlıca hareket eder ve kadınların bu yorucu işi çok çabuk yapmasını sağlar. Peki en iyi cam silme robotu hangisi. Sizler için 6 modeli inceledik. 

HOBOT 2S DUAL SPREY CAM TEMİZLEME FAYANS SİLME ROBOTU

Kusursuz temizlik sunan en iyi cam silme robotları

Hobot 2s Dual Sprey Cam Temizleme Fayans Silme Robotu, evinizin camlarını parlatmak ve fayansları temizlemek için mükemmel bir yardımcıdır. 72 W gücü sayesinde etkili bir temizlik performansı sunar. Tek seferde 20 dakikaya kadar kesintisiz çalışabilir ve 70dB ses seviyesi ile sessizce görevini yerine getirir.

Robotun en dikkat çekici özelliklerinden biri temizleme hatırlatıcısıdır. Böylece ne zaman temizlik yapılması gerektiğini asla unutmazsınız. Sesli ve akıllı telefon kontrolü sayesinde cihazı kolayca yönetebilirsiniz. Çift ultrasonik su spreyi ile camlara pırıl pırıl bir görünüm kazandırırken, OTA güncellemeleri ile de her zaman en yeni özelliklere sahip olursunuz.

XİAOMİ HUTT DDC55 AKILLI CAM TEMİZLEME ROBOTU

Kusursuz temizlik sunan en iyi cam silme robotları

Xiaomi Hutt DDC55 Akıllı Cam Temizleme Robotu, teknoloji tutkunlarının gözdesi olmaya aday! Bu robot sayesinde cam ve seramik yüzeylerde mükemmel temizlik deneyimi yaşayacaksınız. 90 W gücüyle etkili bir performans sunarken, ses seviyesi sizi rahatsız etmeyecek düzeydedir.

3800 Pa emiş gücü sayesinde her lekeyi zahmetsizce temizlerken, 30 dakikaya varan çalışma süresi ile geniş alanları kusursuzca temizler. Sesli komut sistemi sayesinde ona konuşarak kontrol edebilirsiniz.

ARNELL CAM PENCERE TEMİZLEME ROBOTU

Kusursuz temizlik sunan en iyi cam silme robotları

Arnell Cam Pencere Temizleme Robotu'nun en büyük özelliği, akıllı sensörleri sayesinde camın şeklini algılayıp etrafındaki engelleri otomatik olarak tespit edebilmesidir. Bu sayede herhangi bir müdahalede bulunmanıza gerek kalmadan kolayca çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Arnell Cam Pencere Temizleme Robotu'nun dayanıklı emiş pedleri ve çapraz temizleme hareketi sayesinde cam yüzeyindeki kirleri mükemmel bir şekilde temizler. Sadece birkaç dakika içinde lekesiz ve parlatılmış camlarla karşılaşacaksınız.

ECOVACS WİNBOT W1 PRO CAM SİLME ROBOTU

Kusursuz temizlik sunan en iyi cam silme robotları

Ev temizliği artık çok daha kolay ve keyifli hale geliyor. Ecovacs Winbot W1 Pro Cam Silme Robotu, cam yüzeylerinizde hiç iz bırakmadan pırıl pırıl temizlik sağlayan üstün özelliklere sahip. Su emme yeteneği sayesinde cam yüzeylerde lekesiz bir temizlik sunar. Ürünün 3 farklı mod ayarı sayesinde temizlik ihtiyacınıza uygun seçenekleri kolayca kullanabilirsiniz.

SPOT modu ile zorlu lekelerle başa çıkabilir, konum hafızası sayesinde hangi bölgeleri temizlediğini hatırlar ve eksiksiz bir temizlik sağlar. Ayrıca Cam Silme Robotu'nun 8 katmanlı güvenlik sistemi ile evinizde güvenle kullanabilirsiniz.

CHHMAELOVE ÇİFT SU PÜSKÜRTMELİ PENCERE TEMİZLEME ROBOTU

Kusursuz temizlik sunan en iyi cam silme robotları

Chhmaelove Çift Su Püskürtmeli Pencere Temizleme Robotu, sadece pencereleriniz için değil aynı zamanda evinizdeki diğer yüzeyler için de ideal bir çözüm sunar. Kolay kullanımı ve etkili temizlik performansıyla hayatınızı kolaylaştıracak bu robotla temizlik yapmak artık keyifli hale gelecek. Yıkanabilir pedleri sayesinde uzun ömürlü bir kullanım imkânı da sunar.

Gelişmiş algoritmaları sayesinde her köşeyi titizlikle temizleyen robot, mikrofiber pedleriyle pencerelerinize zarar vermeden mükemmel bir temizlik sunar. Ayrıca cam, fayans, masa ve tavan gibi yüzeylerde de kullanılabilmesi sayesinde evinizin her yerinde pratik bir şekilde temizlik yapabilirsiniz.

LİLİİY AKILLI TEMİZLEYİCİ ROBOT SÜPÜRGESİ

Kusursuz temizlik sunan en iyi cam silme robotları

LİLİİY Akıllı Temizleyici Robot Süpürgesi'nin en önemli özelliklerinden biri çift temizleme vantuz sistemidir. Bu sayede hem kuru hem de ıslak koşullarda etkili bir şekilde çalışabilir ve pencerelerinizin her zaman parlamasını sağlayabilirsiniz.

Cihazın 3 farklı otomatik temizleme modu bulunuyor. Ürünü isterseniz manuel olarak da kontrol edebilirsiniz. İhtiyacınıza ve pencerenizin durumuna göre uygun olan modu seçerek en iyi sonucu elde edebilirsiniz.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Funda Aydın
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...