Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Çiçek Dilligil heyecan verici bir rolle geri dönüyor

Mavi Kadın>Diziler>Çiçek Dilligil heyecan verici bir rolle geri dönüyor

Sky Films, ONK Content ve Birleşik Heyecanlar'ın ortak yapımı olan ve dev oyuncu kadrosuyla dikkat çeken "Takan Takana" adlı filme bir ünlü isim daha rol alacak.

Çiçek Dilligil heyecan verici bir rolle geri dönüyor

Sky Films, Birleşik Heyecanlar ve ONK Content ortak yapımı olan film, Fransız yazar Laurent Baffie'nin "Toc Toc" adlı tiyatro oyunundan uyarlanıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Yunus Nihat Özcan otururken, kadroda Zafer Algöz, Seda Bakan, Özge Özberk, Sarp Akkaya, Ecem Erkek ve Bora Akkaş gibi deneyimli isimler bulunuyor.

ÇİÇEK DİLLİGİL KADRODA

Oyuncu Çiçek Dilligil, kamera karşısına geçiyor. Dilek Taşı dizisindeki performansıyla dikkatleri üzerine çeken Dilligil, şimdi ise Takan Takana filmiyle seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre filmin kadrosuna katılan Çiçek Dilligil, Şebnem rolünde izleyicilerle buluşacak. Ferhat Ergün'ün senaryosunu uyarladığı filmin yapımcılığını Emre Oskay, Mehmet N. Karaca ve Levent Güneri üstleniyor.

 

Çiçek Dilligil heyecan verici bir rolle geri dönüyor


TAKAN TAKANA FİLMİ KONUSU

Sinema dünyasının heyecanla beklediği "Takan Takana" filmi, güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. 2024 yılının Nisan ayında sete çıkması planlanan film, merakla bekleniyor.

Filmin senaryosunun tiyatro oyunundan nasıl filme aktarılacağı ise merak konusu. Laurent Baffie'nin "Toc Toc" tiyatro oyununda obsesif kompülsif bozukluk ve çeşitli psikolojik rahatsızlıklara sahip bir grup hastanın bir terapi odasındaki maceraları ele alınıyor.

 

Çiçek Dilligil heyecan verici bir rolle geri dönüyor

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...