Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Duyduğumuz her şey gerçek olmayabilir! 17 Haziran Pazartesi günlük burç yorumları

Mavi Kadın>Burç yorumları>Duyduğumuz her şey gerçek olmayabilir! 17 Haziran Pazartesi günlük burç yorumları

Bugün Venüs ile Merkür uzun bir zaman sonra kavuşuyor. Bu dönemde yanılma, aldanma, hayal kırıklığına uğrama gibi duyguları yaşayacağız. Peki 17 Haziran Pazartesi 2024 günü burçları neler bekliyor?

NUR SEZİN BAYINDIR | MAVİ KADIN

Haftaya oldukça hareketli bir şekilde başlıyoruz. Bugün hem aşkın, sevginin gezegeni Venüs ile iletişimin gezegeni Merkür kavuşuyor hem de burç değiştiriyor. Böylece hem aşk ve sevgi dilimiz hem de iletişim kurma şeklimiz değişiyor. Ayrıca bu iki gezegenin Neptün ile yaptığı zorlu açı da bize yine yanılma, aldanma, hayal kırıklığına uğrama etkisi veriyor.

Her duyduğumuza inanmamamız gereken bir gündeyiz, verilen sözler de tutulmayabilir.

Venüs ve Merkür’ün Yengeç burcuna geçmesinden de özellikle Yengeç, Akrep, Başak, Boğa ve Balık burçları daha olumlu etkilenecek. Terazi, Oğlak, Koç ve Oğlak burçları da biraz daha zorlanacak.

17 Haziran Koç ve Yükselen Koç Yorumu

Koç ve Yükselen Koç; Merkür ve Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle gündeminiz özel hayatınız, ev düzeniniz, gayrimenkulleriniz, ailenizle ilgili konular şeklinde değişebilir. Evinizi, ailenizle olan ilişkilerinizi güzelleştirmek isteyebilirsiniz, eviniz çok hareketlenebilir, bol bol misafir ağırlayabilir, aile toplanmaları gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bugün duyduğunuz her şeyin doğru olduğunu düşünmeyin, ticaret, eğitim, medya, sosyal medya, seyahatlerle ilgili konularda da daha dikkatli olmanız faydalı olur.

17 Haziran Boğa ve Yükselen Boğa Yorumu

Boğa ve Yükselen Boğa; İki gezegenin burç değiştirmesi sizin iletişim trafiğinizi oldukça artırıp, hareketli günler yaşamanıza neden olabilir. Kısa seyahatler, eğitimler gündeminize gelebilir, yakın çevrenizle olan ilişkileriniz ve iletişiminiz daha yoğun, güzel bir hale gelebilir. Bir süredir görüşmediğiniz kişileri arayabilirsiniz ya da onlar size ulaşabilir. Bugün maddi ve finansal konularla ilgili de sizi zorlayabilecek etkiler söz konusu, bir şeyleri net göremeyeceğiniz için yeni adımlar atmayın.

17 Haziran İkizler ve Yükselen İkizler Yorumu

İkizler ve Yükselen İkizler; Düşüncelerini, zihniniz daha para, maddiyat odaklı bir hale geliyor bu transitle. Mevki, prestij, daha fazla para kazanmanın yolları sizin için daha önemli olabilir bu süreçte, farklı para kazanma yolları konusunda da şanslısınız. Kendinizi daha değerli hissedebilirsiniz ya da bunun için çaba gösterebilirsiniz yine bu süreçte. Bugün hayatınızla ilgili önemli kararlar vermek için pek uygun bir günde değilsiniz, kendinizi oldukça dağılmış, kafası karışık da hissedebilirsiniz.

17 Haziran Yengeç ve Yükselen Yengeç Yorumu

Yengeç ve Yükselen Yengeç; Sizin için genel anlamda daha hareketli, ön plana çıkabileceğiniz günler başlıyor Venüs ve Merkür’ün sizin burcunuza girmesiyle birlikte. Düşündüklerinizi ifade etmek sizin için daha önemli hale gelebilir, hayatınızın geneliyle ilgili oldukça şanslı bir zamana adım atıyorsunuz. Fiziksel anlamda da daha fazla dikkat çekebilirsiniz. Yalnız bugün bu etkileri hemen hissedemeyebilirsiniz, düşüncelerinizi toparlamakta zorlanabilirsiniz, biraz yalnız kalmak iyi gelebilir.

17 Haziran Aslan ve Yükselen Aslan Yorumu

Aslan ve Yükselen Aslan; Sizin için hayatın maddi taraflarından çok manevi taraflarına odaklanacağınız bir dönem olarak düşünebilirsiniz. Hem biraz daha romantik, duyarlı, yardımsever hissedebilirsiniz hem de çok konuşmak, çok hareketli günler geçirmek istemeyebilirsiniz. Hayal gücünüzün, yeteneğinizin ön plana çıkması, sizi zorlayan psikolojik konuları masaya yatırmanız da mümkün. Arkadaşlarınız ya da girdiğiniz ortamlar bugün sizi bazı konularda yanıltabilir ayrıca.

17 Haziran Başak ve Yükselen Başak Yorumu

Başak ve Yükselen Başak; Yeni ortamlara girmek, bilmediğiniz yerlerde, bilmediğiniz insanlarla birlikte çalışmak, ortak bir şeyler yapmak gibi gündemleriniz olabilir bu transitle birlikte. Hayallerinizle, girdiğiniz ortamlarda fırsatlarla karşılaşmayla ilgili olarak da şans sizden yana. Her zamankinden daha sosyal olduğunuz, arkadaşlarınızla çok zaman geçirdiğiniz günler olabilir sizin için. Yalnız iş yaşamınızla ilgili dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz, her şeyi çok net göremediğinizden ciddi kararlar almayın.

17 Haziran Terazi ve Yükselen Terazi Yorumu

Terazi ve Yükselen Terazi; Başarılı olmak isteyeceğiniz, sorumluluklarınıza odaklandığınız, daha ciddi, elle tutulur, somut sonuçlar elde edeceğiniz bir süreci gösteriyor bu süreç sizin için. Kariyeriniz, iş hayatınız oldukça ön plana çıkabilir, aklınız, fikriniz iş - güç olabilir ayrıca işinizle ilgili bazı fırsatlarla da karşılaşabilirsiniz. Bugün inandığınız şeylerin pek de sizin düşündüğünüz gibi olmadığı, hayata bakış açınızın netleşemediği, hukuki ya da akademik konularda da yanılabileceğiniz bir gün olabilir.

17 Haziran Akrep ve Yükselen Akrep Yorumu

Akrep ve Yükselen Akrep; Yeni fikirler gündeminize gelebilir, yeni hayat planları yapmak istemenize neden olan iletişimler ve gelişmeler söz konusu olabilir. Yeni şeyleri keşfetmeye istekli, uzun seyahatler yapmaya hevesli olabilirsiniz. Yeni yerler, kültürler görmek çok ilginizi çekebilir, vizyonunuzu geliştirmek ve hayallerinize bir adım daha yaklaşmak için de şanslı olacağınız günler. Yalnız bugün bankalar, yatırımlar, alacak/vereceklerle ilgili konulara özellikle dikkat edin.

17 Haziran Yay ve Yükselen Yay Yorumu

Yay ve Yükselen Yay; Borçlar, alacaklar, muhasebe, finans, krediler gibi konulara odaklanabilirsiniz. Yeni yatırımlar yapmak ya da farklı kaynaklar bulmak için araştırma yapmak isteyebilirsiniz ve bu konularda fırsatlarla da karşılaşabilirsiniz. Oldukça derin bir bakış açısına, konsantrasyon gücüne sahip olabilirsiniz, önünüzde yeni ve bereketli kapılar açılabilir. İlişkileriniz konusunda dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz, hayal kırıklığına uğramanız söz konusu olabilir, büyük beklentilere girmeyin.

17 Haziran Oğlak ve Yükselen Oğlak Yorumu

Oğlak ve Yükselen Oğlak; Duygusal veya maddi birliktelikler, anlaşmalar, teklifler, işbirlikleri, kontratlarla ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Evliliğiniz, uzun süreli birlikteliğinizle ilgili olarak da şanslı olduğunuz eğer yalnızsanız hayatınıza birisinin girme ihtimalinin arttığı zamanlar sizin için. 
Ayrıca danışmanlık gerektiren konulara da yönelebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız, iş yaptığınız kişilerle ilgili konularda bugün işler beklediğiniz şekilde ilerlemeyebilir, yeni şeylere çok adım atmayın.

17 Haziran Kova ve Yükselen Kova Yorumu

Kova ve Yükselen Kova; Düşünce ve konuşmalarınızda dikkatli, detaycı ve mükemmeliyetçi olma durumunuz artabilir. Normalde sıkıcı ya da karmaşık gelen işleri yapmak size kolay gelebilir. Yoğun çalıştığınız, günlük işlerinizi, rutinlerinizi düzenlediğiniz aynı zamanda bu konularla ilgili bazı fırsatlarla da karşılaşabileceğiniz bir süreç olacak sizin için. Yalnız aşk, hobiler, çocuklar ve riskli yatırımlarla ilgili konularda bugün bir şeyleri yanlış anlamanız, olduğu gibi görmemeniz de oldukça mümkün.

17 Haziran Balık ve Yükselen Balık Yorumu

Balık ve Yükselen Balık; Kendinizi daha dışa dönük, cesur, dinamik hissedebilir, hayattan daha fazla keyif alabilirsiniz. İnsanları etkilemek, göz önünde olmak hoşunuza gidebilir. Hobilerinizle ilgili konulara da ağırlık verebilirsiniz, aşk, flört ve çocuklarla ilgili konular hayatınızda ön plana çıkabilir. Bekar olanlar için de bir ilişki başlangıcı şansı olabilir bu süreçte. Eviniz, ailenizle ilgili konularda bazı hayal kırıklıklarına açık olabilirsiniz bugün, iletişim kurarken dikkatli olun. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...