Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Gökyüzü şans, bolluk, bereket, aşk dağıtıyor, kaçırmayın! 22 Mayıs Çarşamba günlük burç yorumları

Mavi Kadın>Burç yorumları>Gökyüzü şans, bolluk, bereket, aşk dağıtıyor, kaçırmayın! 22 Mayıs Çarşamba günlük burç yorumları

Venüs ve Jüpiter kavuştu, bunun da olumlu etkisiyle şansla birlikte aşk kapımıza kadar geldi.  Aşk isteyenlere aşk, para isteyenlere para vaat ediyor bu güzel kavuşum. Peki 22 Mayıs 2024 Çarşamba günü burçları neler bekliyor?

Gökyüzü şans, bolluk, bereket, aşk dağıtıyor, kaçırmayın! 22 Mayıs Çarşamba günlük burç yorumları

NUR SEZİN BAYINDIR | MAVİ KADIN

Gökyüzündeki Venüs Jüpiter kavuşumuyla bolluk, güzellikler, bereket, şans, aşk kapımızı çalıyor. Özellikle bugün ve yarın bu etkiler çok güçlü olacak. İstekleriniz konusunda adım atmaktan çekinmeyin, bugünlerde başladığınız işler oldukça hızlı bir şekilde büyüyüp bereketlenebilir. Aşk isteyenlere aşk, para isteyenlere para vaat ediyor bu güzel kavuşum. Boğa, Başak ve Oğlaklar bir adım önde olsa da tüm burçlar için güzellikler kapıda.

22 Mayıs Koç ve Yükselen Koç Yorumu

Koç ve Yükselen Koç; Elinizdeki tüm imkanları en iyi şekilde kullanabileceğiniz günler Sevgili Koçlar. Bu kavuşum sizi gelir artışı, mesleki ya da sosyal konularda yükseliş, yeteneklerinizi daha verimli kullanma konusunda da destekliyor. Bolluk ve bereketi en çok hissedecek burçlardan birisi sizsiniz. İş arayan, iş değiştirmek isteyen Koçlar için de son derece şanslı günler.

22 Mayıs Boğa ve Yükselen Boğa Yorumu

Boğa ve Yükselen Boğa; Kendinize ve yapabileceklerinize inanmak bu sıralar sizin için her zamankinden daha kolay olabilir Sevgili Boğalar. Hayatınızı hayal ettiğiniz ve arzuladığınız şekilde yaşamak için adımlar atabilirsiniz. Yeni şeylere başlama konusunda da cesaretiniz son derece yüksek olabilir. Cazibeniz, ilgi çekme kapasiteniz de tahmin ettiğinizden bile fazla.

22 Mayıs İkizler ve Yükselen İkizler Yorumu

İkizler ve Yükselen İkizler; Hayatın manevi kısmının sizin için çok daha ön planda olduğu zamanlardasınız Sevgili İkizler. Kendinizi her zamankinden daha duyarlı ve romantik hissediyor olabilirsiniz, sevgi sizin için daha önemli bir hale de gelmiş olabilir. Duygularınızı daha gizli ve yoğun yaşamanız, kendinizi şifalandıracak yollar bulmanız da bugünler de çok mümkün.

22 Mayıs Yengeç ve Yükselen Yengeç Yorumu

Yengeç ve Yükselen Yengeç; Sosyal ortamların, arkadaş çevrenizin size farklı konularda şans kapısını açması oldukça mümkün Sevgili Yengeçler. Sizden farklı ve belki de sizinle uyumsuz gibi görünen insanları sosyal açıdan ya da flört etme açısından çekici bulabilirsiniz. Şanslı, fırsatların ayağınıza geldiği bu güzel günlerde arkadaşlıktan sevgililiğe geçiş süreçleri de yaşayabilirsiniz.

22 Mayıs Aslan ve Yükselen Aslan Yorumu

Aslan ve Yükselen Aslan; Başarılı olmak adına bir şeylere emek vermekten keyif aldığınız günlerdesiniz Sevgili Aslanlar. Beğendiğiniz, takdir ettiğiniz insanlar da bulunduğu alandaki başarısı ile tanınan insanlar olabilir bugünlerde. Kariyerinizde öne çıkmak, kendinizi üstlerinize kanıtlamak, yeni bir iş başvurusunda bulunmak gibi konularda da güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

22 Mayıs Başak ve Yükselen Başak Yorumu

Başak ve Yükselen Başak; Yeni arayışlar, hayata karşı coşkulu, heyecanlı hissettiğiniz zamanlar Sevgili Başaklar. Değişik yerlere, yemeklere, düşüncelere veya size egzotik gelen insanlara da çekilebilirsiniz. Aşk da yenilik arayışının bir parçası olarak hayatınıza girebilir ancak daha heyecanlı ve özgürlük alanı tanıyan bir birliktelik yaşamak isteyebilirsiniz. Yurt dışıyla ilgili konularda da şansınız parlayabilir.

22 Mayıs Terazi ve Yükselen Terazi Yorumu

Terazi ve Yükselen Terazi; Arzulu, tutkulu olmanız, istediğiniz şeylerin peşinden gözü kara bir şekilde gitmeniz ve oldukça mümkün Sevgili Teraziler. Aynı zamanda cazibenizin oldukça arttığı kendinizi tutkulu hissettiğiniz günler de yaşıyor olabilirsiniz. Yeni yatırımlar yapmanız ya da farklı kaynaklar bulmanız, avantajlı girişimlere adım atmanız da söz konusu olabilir.

22 Mayıs Akrep ve Yükselen Akrep Yorumu

Akrep ve Yükselen Akrep; Her şeyi genellikle yapmayı sevdiğiniz gibi yalnız değil de birlikte, birileri ile yapmak istediğiniz zamanlar Sevgili Akrepler. İlişkilerinizi uyumlu ve kalıcı hale getirmek, işbirlikleri yapmak, uyumsuzluk, anlaşmazlık ve haksızlıkları düzeltmek sizi mutlu eder. Yalnız olanlar güzel bir birlikteliğe başlarken birlikteliği olanlar da ilişkilerini çok daha güzel bir hale getirebilir. 

22 Mayıs Yay ve Yükselen Yay Yorumu

Yay ve Yükselen Yay; Önceliğiniz iş yerinde sevilmek, iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizi iyileştirmek, gündelik hayatınızı, iş ve yaşam düzenimizi keyifli bir duruma getirmek olabilir Sevgili Yaylar. 
Sağlıklı bir yaşam şekline geçmek, doğal beslenmek, spor yapmak da isteyebilirsiniz. Bu konularla ilgili attığınız adımlarla da güzel ve bereketli bir şekilde büyüyerek size döner. 

22 Mayıs Oğlak ve Yükselen Oğlak Yorumu

Oğlak ve Yükselen Oğlak; Aşka, sevgiye, flörte açık olduğunuz, duygularınızı yoğun yaşadığınız, ilişkilerinizde beklentilerinizin arttığı zamanlardasınız Sevgili Oğlaklar. Hayatın keyifli, mutluluk veren yanlarını görmeye çok daha açıksınız. Yalnız olanlar oldukça güzel bir birlikteliğe adım atabilir, birlikteliği olanlar tadını çıkartırken, çocuk düşünenler için de harika zamanlar diyebiliriz.

22 Mayıs Kova ve Yükselen Kova Yorumu

Kova ve Yükselen Kova; Keyif aldığınız konular her zamankinden daha fazla aileniz ve evinizle, geçmişinizle ilgili olabilir. Evinizi güzelleştirmek ya da ailenizi mutlu etmek için para harcamak sizi de mutlu edebilir. Aile ilişkileriniz, gayrimenkulleriniz, evinizle ilgili her süreçte en şanslı olduğunuz günlerdesiniz. Eğer yalnızsanız kendi yuvanızı kurma ya da kendi evinize taşınma isteği de artabilir.

22 Mayıs Balık ve Yükselen Balık Yorumu

Balık ve Yükselen Balık; Araba alım/satım, değişim gibi bir gündeminiz varsa çok şanslısınız Sevgili Balıklar. Ayrıca iletişiminizin çok ön plana çıktığı belki de bu iletişim ağı sayesinde hiç tahmin etmediğiniz şans ve fırsatların karşınıza çıkma olasılığının arttığı günler sizin için. Tatlı seyahatler, hafta sonu planları, ticaretle ilgili konularda şans, yakın çevrenizle ilişkilerinizin güzelleşmesi de cabası.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...