Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Gönül Dağı 134. bölümde amcaoğullarının başı dertte: Veysel vuruluyor mu?

Mavi Kadın>Diziler>Gönül Dağı 134. bölümde amcaoğullarının başı dertte: Veysel vuruluyor mu?

TRT 1’in sevilen dizilerinden Gönül Dağı, 134. bölümü ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Gönül Dağı son bölümde, Rıfat’ın evi yanmış, çocukları ise son anda kurtulmuştu. Gönül Dağı 134. bölümde, Rıfat’ın çocuklarının akıbeti belli oluyor. Öte yandan amcaoğulları büyük tehlikede! Veysel vuruluyor mu?

Gönül Dağı 134. bölümde amcaoğullarının başı dertte: Veysel vuruluyor mu?

TRT 1’de cumartesi akşamları yeni bölümü ile ekrana gelen Gönül Dağı dizisinin 134. bölümünde, heyecanlı ve hüzünlü anlar yaşanacak. Gönül Dağı dzisinin son bölümünde Rıfat’ın yangında kalan çocukları yürekleri ağza getirmişti. Son anda Rıfat’ın oğlu kardeşlerini kurtarmış ve izleyenler de rahat nefes almıştı. Bu bölümde ise, Rıfat’ın çocuklarının devlet korumasına verildiği görülüyor. Gönül Dağı 134. bölümde neler olacak?

Gönül Dağı 134. bölümde amcaoğullarının başı dertte: Veysel vuruluyor mu?

GÖNÜL DAĞI’NDA AMCAOĞULLARI TEHLİKEDE

Amcaoğulları bu bölümde, bir depoya girerler. Değişik kutuların olduğu büyük depoda amcaoğullarının işi nedir? Ramazan eline bir kutuyu alarak, “Oruçlu olmasam bu çikolatalardan birini yerdim” der. Veysel ise, “Oruçlu olmasam hırsızlık yapardım yani diyorsun, öyle mi?” der. Tam o sırada içeri eli silahlı adamlar girer. Veysel, Ramazan ve Taner’in cep telefonlarını alırlar. Ellerini kalın urgan ipi ile bağlarlar. Silahlı saldırıya uğrayan amcaoğullarından Veysel vuruluyor mu? Cemile’nin acısı, Gönül Dağı 134. bölüm tanıtım filmine damga vurdu. Hırsızlıkla suçlanan amcaoğulları bu tehlikeden nasıl kurtulacak? Silah seslerinin yükseldiği depoda kim vuruldu?

Gönül Dağı 134. bölümde amcaoğullarının başı dertte: Veysel vuruluyor mu?

TÜM KASABA FIRAT İÇİN SEFERBER OLUYOR

Gönül Dağı’nın son bölümünde evi yanan Fırat, gözleri yaş içerisinde kalmış ve kimseyi dinlemeden alevler içerisindeki eve dalmıştı. Arkasından koşan amcaoğulları ise onu zorla çıkartmıştı. Evde çocuklar yoktu. Rıfat, “Çocuklarım nerede?” diye ağlayıp çıldırmak üzereyken oğlu elinde bebek yaşta kardeşleri ile gelir. Yüzü dumandan is olan oğlu, “Baba kardeşlerimi kurtardım” der. Gönül Dağı dizisinin 134. bölümünde ise tüm kasaba evi yanan Rıfat için seferber olur. Fakat, tanıtım filminde Rıfat’ın çocuklarını devlet korumasına verdiği görülür.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...