Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Günlük burç yorumları 03 Nisan: Merkür Retrosu başlıyor, biraz da gerginiz dikkat!

Mavi Kadın>Burç yorumları>Günlük burç yorumları 03 Nisan: Merkür Retrosu başlıyor, biraz da gerginiz dikkat!

Bugün hem Merkür Retrosu başlıyor hem de sabah saatlerinde Ay, Kova burcuna geçiyor. Söylediklerimize, yazdıklarımıza, mesajlarımıza, imzalarımıza, seyahat planlarımıza 27 Nisan tarihine kadar çok dikkat. 3 Nisan günlük burç yorumları Balık burcundan Koç burcuna bize neler söylüyor?

Koç ve Yükselen Koçlar, sabah saatlerinde iş yerinizde patronlarınızla, çalışma arkadaşlarınızla kurduğunuz iletişime dikkat etmeniz faydalı olur. Aynı zamanda yaratıcılığınızla iş yerinde yıldızınız parlayabilir sadece neyi nasıl söylediğiniz oldukça önemli olacak. Öğle saatlerinden itibarense duygusal olarak zorlanabilirsiniz, özellikle arkadaşlarınız, sosyal çevrenizdeki insanlara karşı daha yumuşak davranmanız, duygularınızı yönetmeniz iyi olur.

Boğa ve Yükselen Boğalar, vizyonunuz, inançlarınız, hayata bakışınızla ilgili konularda kafanız karışabilir, mantığınız farklı duygularınız farklı bir şey söyleyebilir sabah saatlerinde. Aynı zamanda kendinizi daha merhametli, yardımsever hissedebilirsiniz, birilerine yardımcı olmak size de iyi hissettirir. Sanatla, alışverişle, güzelleşmekle de ilgili bir şeyler yapabilirsiniz. Öğle saatlerinden itibarense iş yerinizde biraz gerilebilirsiniz, sakin kalmalısınız.

İkizler ve Yükselen İkizler, günün ilk yarısı hesap kitap, yatırım işlerine pek odaklanamayabilirsiniz. Aynı zamanda yatırımlarınız, ortaklı kazanımlarınız, bankayla olan işleriniz konusunda şanslı olabilirsiniz. Hem şansınızı hem yaratıcılığınızı kullanabileceğinizi hissedebilirsiniz, sezgileriniz oldukça güçlü olabilir. Öğle saatlerinden itibarense pek size göre olmasa da inançlarınız, fikirleriniz konusunda fazla ısrarcı davranmaya meyilli olabilirsiniz, çok ısrarcı olmayın.

Yengeç ve Yükselen Yengeçler, sabah saatlerinde ilişkileriniz, ortaklıklarınız, evliliğiniz konusunda hem şanslı, güzel etkiler hem de söylediklerinize dikkat etmeniz gerektiğini gösteren etkiler bir arada. Eğer mantığınızla duygularınızı dengeleyebilir, ağzınızdan çıkan kelimeleri kontrol edebilirseniz ortaklıklarınız ve ilişkilerinizde keyifli, şanslı, uyumlu saatler yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinden itibarense yatırımlar, ortaklı kazanımlar konusunda fazla hırslı davranmamaya dikkat edin.

Aslan ve Yükselen Aslanlar, birlikte çalıştığınız kişiler, günlük rutinleriniz, işlerinizle ilgili aksaklıklar yaşamamak için dikkatli olmanız gerekiyor sabah boyunca. Sözlerinize dikkat ederseniz özellikle kadın çalışma arkadaşlarınızla uyum, işbirliği yapmanız oldukça kolaylaşır. Sağlığınızla ilgili olarak da belki yeni bir egzersiz programı ya da beslenme düzeni ilginizi çekebilir. Öğle saatlerinden itibarense ilişkileriniz, ortaklıklarınız, evliliğinizle ilgili çok baskıcı davranmamanız iyi olacak.

Başak ve Yükselen Başaklar, günün ilk yarısında çocuklarınızla, partnerinizle olan iletişiminize özen göstermeniz sizin için faydalı olacak. İletişime dikkat ettiğiniz takdirde hem aşk hayatında hem de çocuklarınızla oldukça keyifli, uyumlu, huzurlu zaman geçirebilirsiniz. Hobilerinizle ilgili konularda da yaratıcılığınızın ön plana çıkması da oldukça mümkün. Öğle saatlerinden itibarense günlük rutinleriniz, işleriniz, birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili konularda kendinizi gergin hissedebilirsiniz, kısıtlayıcı olmayın.

Terazi ve Yükselen Teraziler, sabah saatlerinde aileniz, ebeveynleriniz, eviniz ya da gayrimenkullerinizle ilgili konularda biraz arada kalmış gibi hissedebilirsiniz. Eğer mantığınızı da devreye alırsanız evinizi güzelleştirmek, özellikle kadın akrabalarınızla ilişkilerinizi iyileştirmek, uyumlu hale getirmek için şans sizden yana olacak. Öğle saatlerinden itibarense özel hayatınız, çocuklarınız ya da riskli yatırımlarınızla ilgili konularda fazla hırslı davranmaya meyilli olabilirsiniz, buna dikkat edin.

Akrep ve Yükselen Akrepler, genel olarak iletişiminize, kardeşleriniz, kuzenlerinizle olan ilişkinize dikkatli yaklaşmanız gerekiyor sabah saatlerinde. Bunlara dikkat ederseniz belki güzel hafta sonu gezileri, eğitimler planlayabilirsiniz yakın çevrenizle birlikte. Ya da birlikte alışverişe gidebilir, birbirinize yardım edebilir, oldukça yaratıcı olabilirsiniz. Öğle saatlerinden itibarense ailenize, evdekilere karşı biraz baskıcı bir tutum içinde olabilirsiniz, daha anlayışlı davranmanız güzel olur.

Yay ve Yükselen Yaylar, günün ilk yarısında finansal konularla, kazandığınız ve harcadığınız paranın dengesiyle ilgili kafanız çok net olmayabilir. Sakin kalıp mantığınızı da kullandığınızda bu konularla ilgili bazı fırsatların, şansların karşınıza çıkma ihtimali söz konusu. Kendinizi değerli, özgüvenli de hissedebilirsiniz. Öğle saatlerinden itibarense genel olarak iletişim şeklinize dikkat etmeniz sizin için faydalı olur, yakın çevrenize öfkeli çıkışlar yapmamaya da dikkat edin.

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar, sabah saatlerinde hedefleriniz, hayat amacınızla ilgili konulara çok net bakamayabilirsiniz. Biraz hassas ve alıngan bir ruh halinde de olabilirsiniz. Eğer bunları doğru bir şekilde yönetebilirseniz kendinizi çok daha iyi hissedebilir, hedeflerinizle ilgili oldukça yaratıcı davranabilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgili de size iyi hissettirecek şeyler yapabilirsiniz. Öğle saatlerinden itibarense finansal konularda çok hırslı olmamaya dikkat edin.

Kova ve Yükselen Kovalar, kendinizi biraz sıkışmış hissedebilir, belki de biraz karamsar davranmaya da meyilli olabilirsiniz sabah saatlerinde. Bardağın dolu tarafından bakmaya odaklandığınızda ise aslında ne kadar güçlü olduğunuzu fark edip, ilham duygusunu da hissetmeniz, birilerine yardım etmenin güzelliğini yaşamanız oldukça mümkün. Öğle saatlerinden itibarense biraz daha hassas, gergin hissedebilirsiniz kendinizi, alınganlık yapmamaya dikkat edin.

Balık ve Yükselen Balıklar, hayalleriniz, arkadaşlarınız, sosyal hayatınızla ilgili konularda söylediklerinize, düşündüklerinizi ifade etme şeklinize dikkat etmeniz gerekecek günün ilk yarısında. Bu şekilde davrandığınızda belki de hayallerinize bir adım daha yaklaşmak için ne kadar şanslı olduğunuzu, yaratıcılığınızın ne kadar yüksek olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Öğle saatlerinden itibaren kendinizi biraz daha karamsar hissetmeye meyilli olabilirsiniz, sevdiğiniz şeyleri yapın.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...