Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Günlük burç yorumları 19 Nisan Cuma: Güneş Boğa burcuna geçiyor, burçları neler bekliyor?

Mavi Kadın>Burç yorumları>Günlük burç yorumları 19 Nisan Cuma: Güneş Boğa burcuna geçiyor, burçları neler bekliyor?

Bugün saat 17:00 itibariyle Güneş Boğa burcuna geçiyor, iyi ki doğdunuz. Siz olmasaydınız sakin davranmayı, keyfe, konfora değer vermeyi, huzurun önemini kimden öğrenirdik biz? 1 aylık süreçte konfor, keyif, rahatlık, yeme içme arzusu, kalite, sanat, gerçekçilik, sahiplenme hislerimiz ön planda olacak. Güneş Boğa transiti ve Ay’ın Başak burcundaki hareketi Aslan burcundan Kova burcuna tüm burçları nasıl etkiliyor?

Günlük burç yorumları 19 Nisan Cuma: Güneş Boğa burcuna geçiyor, burçları neler bekliyor?

ASTROLOG NUR SEZİN BAYINDIR | MAVİ KADIN

19 Nisan Koç ve Yükselen Koç Yorumu

Koç ve Yükselen Koç; Günlük çalışma hayatınız, rutinleriniz, birlikte çalıştığınız kişiler, sağlığınızla ilgili konular öne çıkabilir bugün. Daha önce gözünüzden kaçan hatalar, detaylar konusunda daha hassas olabilirsiniz, kamuyla ilgili işleriniz varsa onları da halledebilirsiniz. Yalnız önemli işlerinizi akşam saatlerine bırakmayın, işler sizin istediğiniz hızda ilerlemeyebilir. Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle de 1 aylık süreçte maddi konulara yoğunlaşabilirsiniz.

19 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa Yorumu

Boğa ve Yükselen Boğa: İyi ki doğdunuz sevgili Boğalar! 1 aylık süreçte gözler sizin üzerinizde olacak, hedefleriniz, hayatınızın geneliyle ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz. Kendinizi mutlu, keyifli, özgüvenli hissedebilirsiniz, birazcık şımarmak da isteyebilirsiniz. Gündeminizde aşk, hobiler, flört, çocuklar, riskli yatırımlar gibi daha keyifli konular ön plana çıkabilir. Akşam saatlerindeyse bu ruh haliniz acaba sevilmiyor muyum şekline dönebilir, dikkat. 

19 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler Yorumu

İkizler ve Yükselen İkizler; Evinize, ailenize, ebeveynlerinize, özel alanlarınıza daha fazla odaklanmak isteyebilirsiniz. Geçmişle ilgili konular gündeminize gelebilir, en güvende olduğunuz ve sevildiğiniz yerlerde olmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ev ya da ailenizle ilgili konularda bazı aksaklıklar olabilir. Boğa burcunda ilerlemeye başlayan Güneş etkisiyle de 1 aylık süreçte çok göz önünde olmaktansa kendinizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz.

19 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç Yorumu

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Bugün iletişiminiz hızlanabilir, daha hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevreniz ile bir araya gelebilir ya da bolca iletişim kurabilir, kısa seyahatler planlayabilirsiniz. Dikkatiniz çabuk dağılabilir, biraz kararsız olabilirsiniz, her zamankinden daha hızlı bir şekilde karar almaya da meyilli olabilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi biraz bunalmış hissedebilirsiniz. Güneş Boğa transitiyle de oldukça sosyalleşeceğiniz 1 ay yaşayabilirsiniz.

19 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan Yorumu

Aslan ve Yükselen Aslan; Hesap kitap işleri, kazandığınız paranın detayları, finansal konular gündeminizde olabilir. Gelir giderlerinizi düzenlemek, alacak/vereceklerinizi hesaplamak, farklı para kazanma yöntemleriyle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Kendinizi değerli hissetmek, önemsendiğinizi görmek de sizi mutlu eder. Akşam saatlerinde kendinizi daha değersiz hissedebilirsiniz yalnız. Güneş’in Boğa’ya geçmesiyle de kariyer hayatınız daha ön plana çıkabilir 1 ay boyunca.

19 Nisan Başak ve Yükselen Başak Yorumu

Başak ve Yükselen Başak: Çevrenize karşı hassasiyetiniz artabilir, kendinize odaklanmak, kendinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Hedeflerinizi, hayat amacınızı, sizi motive eden şeyleri detaylandırabilirsiniz. Dış görünüşünüz, dışarıya yansıttığınız imajınızla da daha fazla ilgilenebilirsiniz. Ancak dış görünüşünüzle ilgili bir değişiklik düşünüyorsanız akşama bırakmayın. Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle 1 aylık süreçte vizyonunuz, inançlarınız sizin için daha önemli olabilir.

19 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi Yorumu

Terazi ve Yükselen Terazi: Kendinizi nadasa çekme zamanınız diyebiliriz sevgili Teraziler. Biraz daha “ben” diye düşünmeniz, kendinize odaklanmanız gereken günlerdesiniz. Olan her şeye kabul vermek, kendinize zaman ayırmak, insanlardan biraz uzaklaşmak size iyi gelebilir. Haberiniz olmayan bazı konular da karşınıza çıkabilir. Akşam saatlerinde içiniz sıkılabilir mutlaka sevdiğiniz bir şeyler yapın. Güneş Boğa transitiyle de yatırımlar, bankalarla ilgili konularla uğraşabilirsiniz 1 ay boyunca.

19 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep Yorumu

Akrep ve Yükselen Akrep: İnsanlığa dair konulara, toplumsal olaylara, sosyal sorumluluklara karşı daha hassas olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirebilir, yeniliklere her zamankinden daha açık olduğunuzu hissedebilirsiniz. Sosyalleşmek, hayallerinizi planlamak, farklı insanlar tanımak da isteyebilirsiniz. Yalnız akşam saatlerinde planlarınızla ilgili aksamalar yaşayabilirsiniz. Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle de ilişkileriniz, birlikteliğiniz daha ön plana çıkabilir.

19 Nisan Yay ve Yükselen Yay Yorumu

Yay ve Yükselen Yay: Bugün sorumluluklarınız, kariyeriniz, iş yaşamınıza dair konular gündeminizde olabilir. Yönetici ya da patronlarınızla süreçleriniz ön plana çıkabilir. Zor işlere dayanmak, işle ilgili detaylarla ilgilenmek de daha kolay gelebilir size. Ancak işinizle ilgili önemli konuları akşam saatlerine bırakmayın, bazı gecikmeler, yetişemeyen işler olabilir. Güneş Boğa transitiyle de 1 aylık süreçte birlikte çalıştığınız kişiler ve günlük rutinleriniz daha fazla zamanınızı alabilir.

19 Nisan Oğlak  ve Yükselen Oğlak  Yorumu

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Yurt dışıyla, yabancılarla, hukuki ya da akademik süreçlerle ilgili konular gündeminizde olabilir. İnançlarınız, vizyonunuz, seyahatleriniz, eğitimleriniz, uzak mesafeli işlerinizle ilgili detaylarla uğraşabilirsiniz. Kendinizi her zamankinden daha umutlu hissedip yeni şeyler yapmak da isteyebilirsiniz. Yalnız akşam saatlerine dikkat edin, bu konularla ilgili süreçler yavaşlayabilir. Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle de sizin için aşk ve çocuklarla ilgili konular gündeme gelebilir.

19 Nisan Kova ve Yükselen Kova Yorumu

Kova ve Yükselen Kova: Bankalar, yatırımlar, krediler, alacak/verecek konuları gündeminizde olabilir. Nafaka, miras ya da vergilerle ilgili süreçler de söz konusu olabilir. Olayları hem detaylı hem de derinlemesine incelemeniz daha kolay olur, kendinizi biraz şüpheci de hissedebilirsiniz. Yatırımlarla ilgili önemli konularınızı akşam saatlerine bırakmayın ki zorlanmayın. Güneş Boğa transitiyle de 1 aylık süreçte eviniz, aileniz, gayrimenkulleriniz hayatınızda ön sıralara yerleşebilir.

19 Nisan Balık ve Yükselen Balık Yorumu

Balık ve Yükselen Balık: “Ben ve biz” dengesi, ortaklıklarınız, herkesle kurduğunuz ilişkiler gündeminize gelebilir. Önemli ortaklıklar, işbirlikleri, uzun süreli ilişkiniz, evliliğinizle ilgili konularda da detaylar karşınıza çıkabilir. Daha uzlaşmacı, ılımlı, kimseyi kırmak istemeyen bir ruh halinde de olabilirsiniz. Yalnız akşam saatlerinde bir sevilmeme hissi yaşayabilirsiniz. Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle de oldukça hızlı, iletişim ve hareket dolu 1 ay yaşayabilirsiniz.

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...