Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Günlük burç yorumları 21 Nisan Pazar: Beklenmedik olaylar kapıda, her şey birdenbire çok büyüyebilir

Mavi Kadın>Burç yorumları>Günlük burç yorumları 21 Nisan Pazar: Beklenmedik olaylar kapıda, her şey birdenbire çok büyüyebilir

Bugün 14 yılda bir yaşadığımız Jüpiter Uranüs kavuşumuyla yeni bir döngüye başlıyoruz. Özgürlük anlayışımızı, değerlerimizi sorgulayabiliriz, ekonomi, teknoloji, eğitim, tarım, inançlarla ilgili konular dünyada da ön plana çıkabilir. Bu kavuşumun en büyük etkisini ise Boğa, Aslan ve Kova burçları hissedecek. 21 Nisan Jüpiter Uranüs kavuşumundan tüm burçlar nasıl etkilenecek, bakalım.

Günlük burç yorumları 21 Nisan Pazar: Beklenmedik olaylar kapıda, her şey birdenbire çok büyüyebilir

ASTROLOG NUR SEZİN BAYINDIR | MAVİ KADIN

21 Nisan Koç ve Yükselen Koç Yorumu

Koç ve Yükselen Koç; Gökyüzündeki kavuşum sizi maddi konularda etkiliyor sevgili Koçlar. Kazandığınız parayla ilgili bazı beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz, yeni para kazanma yollarını da hayata geçirebilirsiniz. Başarı kazanmak, güç sahibi olmak, kendinizi değerli ve önemli hissetmek için de bağlantılar kurarak, planlar yaparak hedefinize adım adım ilerlemek isteyebilirsiniz. Yalnız beklenmedik harcamalar da söz konusu olabilir, ayağınızı yorganınıza göre uzatın.

21 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa Yorumu

Boğa ve Yükselen Boğa; Bu kavuşum sizin burcunuzda gerçekleşiyor sevgili Boğalar. Hayatınızın geneliyle ilgili ne zaman bu raddeye geldi hiç anlayamadım diyebileceğiniz beklenmedik durumlar yaşayabilirsiniz. Daha pozitif ama aynı zamanda duygusal hissedebilirsiniz. Gelecek planlarınız, hedefleriniz için attığınız adımlar çok hızlı büyüyebilir, geleceğinizi şekillendirebilirsiniz. Olumsuz duygulara, bardağın boş tarafına değil olmasını istediğiniz şeylere ve pozitif insanlara odaklanın.

21 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler Yorumu

İkizler ve Yükselen İkizler; Kendinize odaklanıp kendinizi daha iyi tanımak, hislerinizi doğru yerlere aktarmak için bu kavuşum sizi destekliyor sevgili İkizler. Manevi olarak kendinizi oldukça iyi hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizle geçireceğiniz zamanlar ya da sevdiğiniz şeylere zaman ayırmanız sayesinde pozitif enerjinizi daha fazla artırabilirsiniz. Mantığınızla duygularınızı dengelemeye çalışarak hayatınızda olumsuz olarak gördüğünüz konuları farklı bir bakış açısıyla değerlendirin.

21 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç Yorumu

Yengeç ve Yükselen Yengeç; Farklı ortamlara girebileceğiniz, yeni insanlarla tanışabileceğiniz günler sevgili Yengeçler. Daha fazla insanlar bir araya gelip fikir alışverişinde bulunabilirsiniz, arkadaşlıklarınız daha ön plana çıkabilir, arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Belki de hiç ummadığınız, beklemediğiniz çevrelerden, arkadaşlıklardan hayallerinizi gerçekleştirebilmek için gereken desteği de bulabilirsiniz, mutlaka sosyalleşin.

21 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan Yorumu

Aslan ve Yükselen Aslan; İş hayatınız, kariyeriniz, patronlarınızla ilgili konuları ön plana çıkartıyor bu kavuşum sevgili Aslanlar. İş arayışında olanlar beklenmedik ve hızlı bir şekilde yeni bir işe başlayabilir. Zor işlerin altından kalkmak, normalde katlanamayacağınız zorlu bir durumu çözmek de daha kolay olabilir sizin için. Sorumluluklarınızın ön plana çıkması, dışarıdan insanların sizi nasıl gördüğüne de kafa yormanız mümkün. Kariyeriniz için adımlar atın.

21 Nisan Başak ve Yükselen Başak Yorumu

Başak ve Yükselen Başak; İçinizdeki kaşifin ortaya çıkması an meselesi olabilir Uranüs Jüpiter kavuşumuyla sevgili Başaklar. Manevi ya da felsefi konulara yönelmek isteyebilirsiniz. Akademik, hukuki süreçleriniz varsa çok hızlı bir şekilde ilerleyebilir. Kendinize bir şeyler katacağınız farklı, yeni eğitimler, seyahatler planlamak isteyebilirsiniz. Heyecanınız, coşkunuz oldukça artabilir. Yeni bir şeyler görmekten, bilmediğiniz yerlere gitmekten geri durmayın.

21 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi Yorumu

Terazi ve Yükselen Terazi; Sezgileriniz, algılarınız bu kavuşumla çok ön plana çıkıyor sevgili Teraziler. Yatırımlarınız, ortaklı kazanımlarınız konusunda süreçleriniz varsa çok hızlı bir şekilde ilerlediğini görebilirsiniz. Ya da bankalarla ilgili işleriniz, kredi talebi, miras, nafaka gibi durumlarınız söz konusuysa çabucak çözüme ulaşabilir. Yaptığınız yatırımların geri dönüşü beklediğinizden çabuk olabilir, derinlemesine odaklanmanız gereken konular için de adım atın.

21 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep Yorumu

Akrep ve Yükselen Akrep; Bu kavuşum sizi ilişkilerinizin tamamı, ortaklıklarınız, birliktelikleriniz konusunda destekliyor sevgili Akrepler. Eğer yalnızsanız hiç beklemediğiniz bir şekilde ve hızda aşkı bulabilirsiniz. Bir konuda teklif alabilir ya da siz bir şeyler teklif edebilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili konular oldukça hızlı bir şekilde gelişebilir, bu nedenle olumsuz durumlara değil de güzelleşmesini istediğiniz, sevdiğiniz taraflara odaklanmanız ilişkilerinizi güzelleştirir.

21 Nisan Yay ve Yükselen Yay Yorumu

Yay ve Yükselen Yay; Sağlığınıza odaklanmak için oldukça güzel bir etki sizin için sevgili Yaylar. Diyete ya da spora başlamayı düşünüyorsanız oldukça hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Günlük rutinleriniz, işlerinizle ilgili de bazı konularda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. İş ortamınızdaki projelerinizden, grup çalışmalarından da oldukça güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Eleştirinin dozunu fazla kaçırmamaya da dikkat etmeniz gerekebilir.

21 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak Yorumu

Oğlak ve Yükselen Oğlak; Bekar olanlar için aşkı müjdeliyor bu kavuşma sevgili Oğlaklar. Yıldırım aşkının ne olduğunu yaşayarak öğrenebilirsiniz.  Bir birlikteliğiniz varsa da oldukça keyifli zaman geçirebilir, her zamankinden farklı şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili süreçleriniz varsa yine oldukça hızlı sonuçlar alabilirsiniz. Hobilerinizden para kazanmak gibi bir niyetiniz varsa da adım atmak için oldukça uygun bir zamandasınız.

21 Nisan Kova ve Yükselen Kova Yorumu

Kova ve Yükselen Kova; Gayrimenkulleriniz ya da evinizle ilgili konularda süreçlerin hızlanmasını sağlıyor bu kavuşma sevgili Kovalar. Ev alım, satım, kiralama, taşınma gibi durumlarınız varsa artık sonuçlandığına şahit olabilirsiniz. Aileniz, ebeveynleriniz, köklerinizle ilgili gündemlerinizde de yine oldukça hızlı süreçler karşınıza çıkabilir. Sevdiklerinize, ailenize odaklanmak, kendinizi güvende hissetmek için kullanabileceğiniz günler.

21 Nisan Balık ve Yükselen Balık Yorumu

Balık ve Yükselen Balık; Enerjinizin yükseleceği, iletişim anlamında oldukça yoğun, hareketli ve hızlı zamanları ifade ediyor Jüpiter Uranüs kavuşumu sevgili Balıklar. Ticaretle ya da eğitimle ilgileniyorsanız oldukça şanslısınız, hemen sonuç alabilirsiniz. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, kuzenlerinizle ilgili de beklenmedik haberler söz konusu olabilir. Ufkunuzu genişletecek hafta sonu gezileri planlamak için de oldukça uygun.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...