Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Günlük burç yorumları 24 Nisan Çarşamba: Krizlere, dönüşü olmayan kararlara hazır olun

Mavi Kadın>Burç yorumları>Günlük burç yorumları 24 Nisan Çarşamba: Krizlere, dönüşü olmayan kararlara hazır olun

Akrep burcunda yaşanan dolunay kalıcı değişikliklerin habercisi. Akrepler, Boğalar, Aslanlar ve Kovalar dolunayın etkisini daha fazla hissedebilir. Peki 24 Nisan burç yorumlarında neler var?

ASTROLOG NUR SEZİN BAYINDIR | MAVİ KADIN 

Bu gece 02:50’de Akrep burcunda gerçekleşen bir dolunay yaşadık. Hayatımızda kalıcı değişikliklere neden olabilecek, zorlu etkileri olan bir dolunay bu. Gizlenen, saklanan olaylar karşımıza çıkabilir, gitmemiz gereken hayta yoluyla ilgili bazı farkındalıklar yaşayabiliriz aynı zamanda. Değişime direnmek değil olana kabul verme zamanı. Akrepler, Boğalar, Aslanlar ve Kovalar dolunayın etkisini daha fazla hissedebilir.

24 Nisan Koç ve Yükselen Koç Yorumu

Koç ve Yükselen Koç; Kendinizi her zamankinden daha şüpheci, kıskanç, kontrolcü bir ruh halinde bulabilirsiniz, takıntılar da söz konusu olabilir. Yatırımlarınız, ortaklı kazanımlarınız, bankalar, alacak/vereceklerle ilgili konulardaki süreçleriniz de tamamlanabilir. Fazla hırslı davranmamanız, tutkularınızı kontrol etmeniz faydanıza olacak.

24 Nisan Boğa ve Yükselen Boğa Yorumu

Boğa ve Yükselen Boğa; İlişkilerinizde, ortaklığınızda, evliliğiniz ya da birlikteliğinizde sizi zorlayan, aksayan taraflar varsa su yüzüne çıkabilir. Yalnız olanlar için de bir ilişki başlangıcı söz konusu olabilir. Anlaşmalar, sözleşmeler, kontratlarla ilgili gündemleriniz sonuçlanabilir. İlişkilerinizle ilgili çok fevri davranmamaya dikkat etmeniz gerekebilir.

24 Nisan İkizler ve Yükselen İkizler Yorumu

İkizler ve Yükselen İkizler; Çalışma alanınız, birlikte çalıştığınız ya da size bağlı çalışan kişilerle ilgili artık karar vermeniz, çözmeniz gereken durumlarla karşı karşıya gelebilirsiniz. Sağlıklı yaşam, diyet, spor gibi gündemleriniz olabilir. Detaylar, dikkat edilmesi gereken konular, gizli kalmış işler ortaya çıkabilir. Çok fazla eleştirel davranmamak sizin için iyi olur.

24 Nisan Yengeç ve Yükselen Yengeç Yorumu

Yengeç ve Yükselen Yengeç; Hayatta sizi mutlu eden şeyleri, coşkularınızı, hayatta yapmak istediklerinizi sorgulayabilirsiniz. Hayatında kimse olmayanlar için aşk kapıyı çalabilir. Birlikteliği olanlar da bazı şeyleri tartarak yeni kararlar alabilir. Özellikle aşk ya da çocuklarla ilgili konularda fazla gururlu, kibirli olmamaya dikkat edin.

24 Nisan Aslan ve Yükselen Aslan Yorumu

Aslan ve Yükselen Aslan; Aile yapınız, kendinizi güvende hissettiğiniz alan, özel hayatınızın sınırlarıyla ilgili bazı kararlar alabilirsiniz. Ev değiştirmek, kiralamak, satmak ya da gayrimenkullerle ilgili gündemleriniz varsa bunlar sonuçlanabilir. Güvende olma, sevdiklerinize yakın olma ihtiyacınız da artacağından sevdiklerinize karşı çok korumacı davranmayın.

24 Nisan Başak ve Yükselen Başak Yorumu

Başak ve Yükselen Başak; Ertelenmiş eğitimler, alınmamış dersler, gidilmemiş yerler ile ilgili durumlar çok gündeme gelebilir. Yakın çevreniz, kardeş ya da kuzenlerinizle ilgili de bazı kararlar alabilirsiniz. Ticaretle uğraşanların biraz dikkatli olması gerekebilir, riskli işlere çok girmeyin. Genel olarak kurduğunuz iletişim de önemli, iplerin kopma durumu olabilir.

24 Nisan Terazi ve Yükselen Terazi Yorumu

Terazi ve Yükselen Terazi; Para kazanma şekliniz, bireysel ekonominiz, maddi konular sizin için bu dolunayın gündemi. Aynı zamanda hayattaki öncelikleriniz, sizin için gerçekten değerli olan şeyler nedir bunları sorgulayıp bazı kararlar da alabilirsiniz. Kendinizi maddi olarak da güçlü hissetmek isteyebilirsiniz, aşırı harcama yapmayın.

24 Nisan Akrep ve Yükselen Akrep Yorumu

Akrep ve Yükselen Akrep; Kendinize dair farkındalığınızın artığı, hayatınızla ilgili bazı değişiklikler yapmak isteyebileceğiniz bir dolunay bu. Kendinizi ispat etmek, birilerine kabul ettirmek de isteyebilirsiniz. Dış görünüşünüz, dışarıya çizdiğiniz imajla ilgili bazı sorgulamalar yaşayabilirsiniz. Alınganlık yapıp herkesle tartışmaya girmeyin.

24 Nisan Yay ve Yükselen Yay Yorumu

Yay ve Yükselen Yay; Kendinizi biraz halsiz hissedebilir, kalabalıklar içinde çok yer almak istemeyebilirsiniz. Size iyi gelecek olan şey de kendinizle baş başa kalmak ve size iyi gelen şeylere zaman ayırmak olacak zaten. Hayatınızda çok görmek istemediğiniz duygusal konular da ortaya çıkabilir. Olayları biraz akışına bırakın.

24 Nisan Oğlak ve Yükselen Oğlak Yorumu

Oğlak ve Yükselen Oğlak; Yeni düşüncelere, farklı insanlara, daha önce denemediğiniz bir şeyi yapmaya yatkın olabilirsiniz. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla ilgili konularınız varsa sonuçlanabilir. İçsel bir birey olma ya da toplumun parçası olma karmaşası da söz konusu olabilir. Kendinizi biraz gergin hissedebilirsiniz, çok sert çıkışlar yapmayın.

24 Nisan Kova ve Yükselen Kova Yorumu

Kova ve Yükselen Kova; Kariyeriniz, sorumluluklarınızla ilgili kararlar alabilirsiniz. İş değiştirme gibi bir düşünceniz varsa gündeme gelebilir ya da iş arayışındaysanız bir işe de girebilirsiniz. Duygularınızdan çok sorumluluklarınıza ve yapmanız gerekenlere odaklanabilirsiniz. Fazla otoriter davranmamaya, özellikle iş ortamında çok baskıcı davranmamaya dikkat edin.

24 Nisan Balık ve Yükselen Balık Yorumu

Balık ve Yükselen Balık; Vizyonunuz, hayata bakışınız ile konular ön plana çıkabilir. Hayata bakışınızı değiştirecek farklı eğitimler, seyahatler planlamak isteyebilirsiniz. Akademik, hukuki ya da yurt dışı bağlantılı konulardaki süreçleriniz sonuçlanabilir. Bazı konularda çok fanatik davranmaya meyilli olabilirsiniz, körü körüne bir şeylere takılı kalmayın.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...