05 Aralık 2021, Pazar 17:31

Hangi Şampuanı Kullanmalıyım Saçı Besleyen Dolgunlaştıran 10 Şampuan

Hangi Şampuanı Kullanmalıyım Saçı Besleyen Dolgunlaştıran 10 Şampuan

Hem erkeklerin hem de kadınların en önemli aksesuarı istisnasız saçlardır. Her kadın ve erkek, saçlarının daha sağlıklı, parlak ve dolgun görünmesini ister. Ancak herkes aynı saç yapısına sahip değildir, her kadın ve erkeğin saç tipi birbirinden farklıdır. Günümüzde saçların daha dolgun ve sağlıklı gözükmesini sağlayan birçok ürün vardır. Yazımızın devamında kuaförlerin tavsiye ettiği saçı besleyip dolgunluk veren 10 ayrı şampuandan bahsettik.

Saçı Besleyip Dolgunluk Kazandıran 10 Şampuan Markası ve Fiyatları

Elidor Güçlü Ve Parlak 2si 1 Arada Şampuan ve Saç Kremi 650 ml

Elidor şampuanın içerisinde avokado ve üzüm çekirdeği yağı bulunur. Zengin içeriği sayesinde saçları gürleştiren elidor şampuan saçların daha hacimli görünmesini sağlar. Elidor Güçlü Ve Parlak 2si 1 Arada Şampuan ve Saç Kremi 650 ml piyasadaki fiyatı 19,89 TL

Gliss Supreme Length Şampuan 400 ml

Gliss şampuan, argan yağı ve amino asit içerir. İçerdiği özel formülü sayesinde yıpranmış saçları onarır, saçın daha hacimli görünmesini sağlar. Saçı kökten uca besler ve saç kırılmalarının önüne geçer. Gliss Supreme Length Şampuan 400 ml piyasadaki fiyatı 16,14 TL’dir.

Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 400 ml

Sebamed şampuan, kafein ve ginko biloba içeriği sayesinde saçların güç ve hacim kazanmasını sağlar. Saç köklerini besler ve saç dökülmesine karşı saçı korur. Yapılan araştırmalar sonucuna göre sebamed şampuanın saç dökülmesini %90 azalttığı görülmüştür. Sebamed Saç Dökülmesine Karşı Şampuan 400 ml piyasadaki fiyatı 67,34 TL’dir.

OGX Biotin & Kolajen Sülfatsız Şampuan 385 ml

OGX şampuanın içerisinde kolajen ve biotin özleri bulunur. OGX şampuan bu özler sayesinde, saçlara mükemmel bir dolgunluk katar. Saçları kökten uca besler ve saçın daha dolgun parlak görünmesini sağlar. OGX Biotin & Kolajen Sülfatsız Şampuan 385 ml piyasadaki fiyatı 58,65 TL’dir.

Pantene Sülfatsız Hacim Veren Dolgunlaştırıcı Şampuan, Biotin ve Gül Suyu 225 Ml

Pantene şampuan ile saçlar anında hacim ve dolgunluk kazanır. Zengin ve yüksek derecede besleyici özelliği sayesinde yıpranmış saçları onarır ve saçları kırılmalara karşı güçlendirir. Pantene Sülfatsız Hacim Veren Dolgunlaştırıcı Şampuan, Biotin ve Gül Suyu 225 Ml piyasadaki fiyatı 34,90 TL’dir.

Clear Men Cool Sport Menthol Erkek Şampuan 600 ML

Clear men şampuan, erkekler için özel tasarlanmış bir üründür. Saçları yağ ve kirden anında arındırır ve saçları kepeğe karşı korur. Saçlara müthiş bir şekilde hacim ve dolgunluk kazandırır. Clear Men Cool Sport Menthol Erkek Şampuan 600 ML piyasadaki fiyatı 23,90 TL ‘dir.

Kerastase Densifique Homme Erkeklere Özel Yoğunlaştırıcı Şampuan Yeni Şeffaf Kıvamlı Formül 250 ml

Kerastase şampuan, erkekler için özel üretilmiş bir üründür. Özel yoğunlaştırıcı özelliği sayesinde, saç dökülmesi problemine çözüm olur. Saçları kökten ucan besleyerek saçların gürleşmesini ve dolgunlaşmasını sağlar. Kerastase Densifique Homme Erkeklere Özel Yoğunlaştırıcı Şampuan Yeni Şeffaf Kıvamlı Formül 250 ml piyasadaki fiyatı 199,50 TL’dir.

Head & Shoulders Ekstra Dolgunluk 500 ml Şampuan

Head And Shoulders şampuan, ince telli saçlar için özel olarak tasarlanmıştır. Güçlü formülü sayesinde saçlara müthiş bir dolgunluk verir. Saçlardaki dolgunluk etkisi 24 saat boyunca devam eder. Saçlara hacim ve dolgunluk kazandırmasıyla birlikte, saç kırıklarının da onarılmasını sağlar. Head & Shoulders Ekstra Dolgunluk 500 ml Şampuan piyasadaki fiyatı 37,05’tir.

Yves Rocher İnce Telli Saçlar için Hacim Veren Şampuan 300ml.

Yves Rocher şampuan, ince ve hacimsiz saçlar için özel üretilmiş bir üründür. Saçları ağırlaştırmadan saçlara hacim ve dolgunluk verir. İçeriğindeki organik agav sayesinde saç köklerinin güçlenmesine yardımcı olur. Saçlara mükemmel bir şekilde dolgunluk verir. Yves Rocher İnce Telli Saçlar için Hacim Veren Şampuan 300ml. piyasadaki fiyatı 45,60 TL’dir.

Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Hacim Şampuan 360 ml

Bioblas şampuan, zengin bitkisel aktiflere sahiptir. Bioblas şampuan zengin içeriği sayesinde saç dökülmelerinin önüne geçer. Saçların gün boyu hacimli, dolgun ve parlak görünmesini sağlar. Saçları kökten uca besleyerek saçları yıpranmaya karşı korur. Bioblas Saç Dökülmesine Karşı Hacim Şampuan 360 ml piyasadaki fiyatı 17,80 TL’dir.

 

 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT