Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Hayalleriniz için cesur olun! 25 Mayıs Cumartesi günlük burç yorumları

Mavi Kadın>Burç yorumları>Hayalleriniz için cesur olun! 25 Mayıs Cumartesi günlük burç yorumları

Bugün Venüs ile Plüton arasında güzel bir açı söz konusu. İş yapmayı planlıyorsanız arkadaşlarınız ya da sosyal çevrenizden birileri tarafından güzel bir destek fırsatı bulabilirsiniz. Cesur olun ve hayalleriniz için adım atmaktan çekinmeyin. Peki 25 Mayıs 2024 Cumartesi günü burçları neler bekliyor?

Hayalleriniz için cesur olun! 25 Mayıs Cumartesi günlük burç yorumları

NUR SEZİN BAYINDIR | MAVİ KADIN

Bugün İkizler burcundaki Venüs ile Kova burcundaki Plüton arasında güzel bir açı söz konusu. İlişkilerde tutkunun, sahiplenmenin ön plana çıkması da çok mümkün. Yalnız olanlar güçlü buldukları kişilere karşı oldukça yoğun bir çekim hissedebilir. Cazibemizle, karizmamızla karşımızdaki kişileri ikna etmemiz daha kolay olur. Değiştirmek, dönüştürmek istediğimiz şeyler için de adımlar atabiliriz.

25 Mayıs Koç ve Yükselen Koç Yorumu

Koç ve Yükselen Koç; İletişim gücünüzle arkadaşlarınızın yanında ya da gittiğiniz yerlerde, sosyal ortamlarda oldukça ön plana çıkabilirsiniz Sevgili Koçlar. Eğer ticaret, eğitim, yayıncılık, medya gibi konularda çalışıyorsanız ya da iş yapmayı planlıyorsanız arkadaşlarınız ya da sosyal çevrenizden birileri tarafından güzel bir destek fırsatı bulabilirsiniz. Hayalleriniz için adım atmayı unutmayın.

25 Mayıs Boğa ve Yükselen Boğa Yorumu

Boğa ve Yükselen Boğa; Bu kavuşum sizi finansal alanda oldukça güzel bir şekilde etkiliyor Sevgili Boğalar. Para kazanma konusunda, gelirinizi artırma konusunda özellikle patronlarınız, üstleriniz tarafından desteklenmeniz çok olası. Bir terfi ya da ikramiye almanız söz konusu olabilir. Bu başarılarınızla kendinize güveniniz de artıyor, kendinizi şımartmak da isteyebilirsiniz.

25 Mayıs İkizler ve Yükselen İkizler Yorumu

İkizler ve Yükselen İkizler; Cazibenizin, karizmanızın çok ön planda olduğu zamanlardasınız zaten Sevgili İkizler. Kendinizi kolaylıkla motive edebilir, hayattaki hedeflerinizle ilgili yapmak istediklerinizle ilgili adımlar atabilirsiniz. Özellikle de birlikte çalıştığınız kişilerden ya da hizmet alıp verdiğiniz kişilerden güç alabilirsiniz, sizi desteklediklerine şahit olabilirsiniz. Değişim zamanı.

25 Mayıs Yengeç ve Yükselen Yengeç Yorumu

Yengeç ve Yükselen Yengeç; Ruhsal, psikolojik olarak en çok kendinize döndüğünüz, kendinizi dinlediğiniz günler Sevgili Yengeçler. Bugün belki de aslında hayatınızda artık sizin için bir anlamı olmayan, size faydası da kalmayan ancak kopamadığınız şeyleri hayatınızdan çıkartmak için kendinizde o gücü bulacaksınız. İçsel bir değişim, gelişim, arınma sürecindesiniz ve bu sizi güçlendirecek.

25 Mayıs Aslan ve Yükselen Aslan Yorumu

Aslan ve Yükselen Aslan; Sosyal çevrenizi değiştirmek ya da farklı ortamlara girmek istiyorsanız tam zamanı Sevgili Aslanlar. Belki de partnerinizin, eşinizin ya da ortaklık yaptığınız birilerinin desteğiyle gireceğiniz çevrelerde, ortamlarda fırsatlar karşınıza çıkabilir. Birlikte olduğunuz kişiyle ilişkinizi güçlendirecek, değiştirecek etkiler de bugünlerde hayatınızda, en güzel şekilde kullanın.

25 Mayıs Başak  ve Yükselen Başak Yorumu

Başak ve Yükselen Başak; Sizin için kesinlikle işinizde güçlenme, ön plana çıkma, parlama söz konusu Sevgili Başaklar. Hem birlikte çalıştığınız kişiler ya da size bağlı çalışanlar hem de patronlarınız ya da üstlerinizle ilgili süreçlerde oldukça şanslısınız. Toplum önündeki imajınızı, çizdiğiniz profili sağlamlaştırmanız, ön plana çıkartmanız da oldukça mümkün. Yorulabilirsiniz ama buna değer.

25 Mayıs Terazi ve Yükselen Terazi Yorumu

Terazi ve Yükselen Terazi; Hayata bakış açınızı, vizyonunuzu genişletecek, köklü bazı değişiklikler yapmanızı sağlayacak etkiler yaşıyorsunuz Sevgili Teraziler. Özellikle yurt dışıyla ilgili konularda belki aşık olduğunuz kişinin ya da çocuklarınızın sizi ne kadar desteklediğini de görebilirsiniz. Sınırlarınızı, düşünce şeklinizi geliştiriyorsunuz, hukuki ya da akademik konularda da ilerlemeniz mümkün.

25 Mayıs Akrep ve Yükselen Akrep Yorumu

Akrep ve Yükselen Akrep; İhtiras, tutku anlamında en yoğun duyguları sizler yaşıyorsunuz bu sıralar Sevgili Akrepler. Kafanıza taktığınız şeyleri elde etmeden pes etmeyeceksiniz. Yatırımlar özellikle de gayrimenkul, arsa tarzında yatırımlarla ilgili süreçleriniz varsa bu konularda da güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Değiştirmeniz gereken her şeyi değiştirip daha güçlü olacağınız kesin.

25 Mayıs Yay  ve Yükselen Yay Yorumu

Yay ve Yükselen Yay; Bu süreçte hem tüm insanlarla kurduğunuz ilişkileriniz hem de birliktelik ya da ortaklıklarınız konusunda çok güzel etkiler alıyorsunuz Sevgili Yaylar. Yalnız olanlar da yakın çevrelerinin, kardeş ya da kuzenlerinin aracılığıyla bir birlikteliğe başlayabilir. Ortaklık ya da sözleşme, anlaşma konuları olanlar da yine yakın çevrelerinin desteğiyle güzel süreçlere girebilir.

25 Mayıs Oğlak ve Yükselen Oğlak Yorumu

Oğlak ve Yükselen Oğlak; Birlikte iş yaptığınız kişiler, hayat düzeniniz konusunda size iyi gelecek bazı değişimler söz konusu olabilir Sevgili Oğlaklar. Maddi imkanlarınızın da güçlenmesi oldukça mümkün. Sağlığınızla ilgili adımlar atmak için de bu günleri kullanabilirsiniz. Kendinize olan inancınızın, özgüveninizin de yükseldiği, kendi değerinizi bildiğiniz günlerdesiniz.

25 Mayıs Kova ve Yükselen Kova Yorumu

Kova ve Yükselen Kova; Yeteniğinizin çok yükseldiği günler Sevgili Kovalar. Hem eğlenceli hem şanslı bir süreçtesiniz. Aşkın, flört etmenin daha ön plana çıktığı, hobilerinizle ilgili bir şeyler yaparak belki de hayatınızın yönünü değiştireceğiniz günler olabilir bunlar. Yalnız olanlar çevresine mutlaka dikkatle baksın, değişmenizi, dönüşmenizi sağlayacak bir aşk her an karşınıza çıkabilir.

25 Mayıs Balık ve Yükselen Balık Yorumu

Balık ve Yükselen Balık; Aileniz, ebeveynlerinizle birlikte olmaktan çok mutlu olacaksınız Sevgili Balıklar. Evinizin sıcak ortamında kendinizi güvende hissettiğiniz insanlarla bir arada olmak ruhsal anlamda da size oldukça iyi gelecek. Kendinizde iyileştirmeniz, şifalandırmanız gereken konuları da bu süreçte fark ederek dönüştürebilecek fırsat elinizin altında olacak unutmayın.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...