Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Hudutsuz Sevda'da şok ayrılık! Gündeme bomba gibi düştü

Mavi Kadın>Diziler>Hudutsuz Sevda'da şok ayrılık! Gündeme bomba gibi düştü

Uzun süredir izleyicilerin ilgiyle takip ettiği dizi, yeni sezonunda da heyecan dolu anlar yaşatmaya devam edecek. Ancak, dizinin önemli karakterlerinden birini oynayan ünlü oyuncu diziye veda edecek.

Hudutsuz Sevda'da şok ayrılık! Gündeme bomba gibi düştü

Başarılı yönetmen Murat Öztürk'ün kamera arkasında olduğu, Bahadır Özdener'in ise kaleminden çıkan senaryosuyla izleyicileri etkileyen "Hudutsuz Sevda", Asiye'nin ayrılığıyla adeta yeni bir döneme girecek. Asiye'nin diziden ayrılmasıyla birlikte, dizinin akışında büyük değişiklikler yaşanması bekleniyor.

Esra Dermancıoğlu, Burak Sergen, Miray Daner, Deniz Can Aktaş, Biran Damla Yılmaz, Hülya Şen, Burak Sevinç, Özgür Emre Yıldırım, Emre Bulut ve Haydar Şişman, "Hudutsuz Sevda" dizisinin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

ESRA DERMANCIOĞLU DİZİDEN AYRILIYOR

Diziyi izleyenler kim olduğunu anladı bile. Asiye karakterini ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu canlandırıyor.

 

Hudutsuz Sevda'da şok ayrılık! Gündeme bomba gibi düştü

Esra Dermancıoğlu'nun oynadığı Asiye karakterinin ayrılığıyla birlikte dizinin diğer karakterleri arasındaki ilişkilerde nasıl bir gelişme yaşanacağı ise büyük bir merak konusu.

İZLEYİCİLERDEN TEPKİ

Aykırı sözleri ve tavırlarıyla bilinen ama izleyicinin bağrına bastığı oyuncu Esra Dermancıoğlu'nun diziden ayrılması hayranlarını üzdü. Asiye karakterinin diziden ayrılması sosyal medyada yankı buldu.

 

Hudutsuz Sevda'da şok ayrılık! Gündeme bomba gibi düştü

HUDUTSUZ SEVDA KONUSU

Kan davası sebebiyle babasını kaybeden ve İstanbul'a sürgüne gönderilen Halil İbrahim, yirmi yıl sonra sevdiği kız Yasemin ile evlenmek ve yeni bir hayata başlamak üzere Karadeniz'e döner. Ancak, düşmanları bu mutlu sona engel olmak için ellerinden geleni yaparlar. Bu engellerle karşılaşan Halil İbrahim, intikam duygusuyla yanıp tutuşmaya başlar.

 

Hudutsuz Sevda'da şok ayrılık! Gündeme bomba gibi düştü

İntikam yolculuğunda, Halil İbrahim'in Leto'lardan Zeynep'le tanışması, beklenmedik bir dönemeç olacaktır. Zeynep'le yaşanacak buluşma, Halil İbrahim'in hayatında derin izler bırakacak ve her şeyi tamamen değiştirecektir. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...