Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

İnci Taneleri yeni bölüm ne zaman? İnci Taneleri yayından mı kaldırıldı?

Mavi Kadın>Diziler>İnci Taneleri yeni bölüm ne zaman? İnci Taneleri yayından mı kaldırıldı?

Kanal D’de yayınlanan İnci Taneleri dizisinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. İnci Taneleri dizisinin yeni bölümü ile ilgili edinilen bir bilgi, dizinin izleyenlerini üzebilir. İnci Taneleri’nin yayından kaldırılıp kaldırılmadığı konusu merak ediliyor. İnci Taneleri yeni bölüm ne zaman? Detayları Mavi Kadın editörü derledi.

İnci Taneleri yeni bölüm ne zaman? İnci Taneleri yayından mı kaldırıldı?

Kanal D’de her hafta Perşembe günü yayınlanan İnci Taneleri dizisinin yeni bölümünü izleyenleri merakla bekliyor. İnci Taneleri dizisinin son bölümünde Azem, kızına ulaşmayı başarmış fakat onu yıkan bir gerçekle de yüzleşmek zorunda kalmıştı. Kızı, madde bağımlısıydı. Oğlu onunla görüşmek isteyene kadar görüşmeme kararı alan Azem, yine de oğlunun tehlikeli durumuna da seyirci kalamadı. İnci Taneleri’nin yeni bölümü ne zaman?

İnci Taneleri yeni bölüm ne zaman? İnci Taneleri yayından mı kaldırıldı?

İNCİ TANELERİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Azem’in çocuklarına ulaşma arzusu aynı şekilde devam ediyor. Hatta İnci Taneleri son bölümde, kızına ulaşmak istediği için hiç istemediği bir yola başvurmak zorunda kalır. Dilber ise çocuğunun izini kaybettiren Zahir’i bulmanın peşindedir. Dilber’in oğlundan ayrı kalma ayısı devam ediyor. Azem bu arada yine de oğlu Cihan ile görüşür ve “Ablanın izini buldum” der. Cihan bu haber karşısında heyecanlanır. Ablasının başına gelenleri duyunca ise bu heyecanı daha da artar.

İNCİ TANELERİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, İnci Taneleri dizisi, bu hafta ve sonraki hafta ekrana gelmeyecek. Dizinin bölümleri yetişmediği ve sonraki hafta da bayram nedeniyle yayınlanmayacağı öğrenildi. İnci Taneleri dizisi toplamda 2 hafta ekrana ara vermiş oldu.

İnci Taneleri yeni bölüm ne zaman? İnci Taneleri yayından mı kaldırıldı?

İNCİ TANELERİ YAYINDAN MI KALDIRILDI?

Dizi, çekim yetişmediği ve bayram nedeniyle iki hafta yayınına ara verecek. Dolayısıyla dizi sadece yeni bölümlerini yayınlamaya ara verdi. İnci Taneleri dizisi yayından kaldırılmadı.

Kaynak : Mavi Kadın, birsenaltuntas.com
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...