Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek'e kötü haber!

Mavi Kadın>Magazin>Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek'e kötü haber!

Ünlü oyuncu Feyza Civelek, yasaklı madde siparişi verirken yakalanmıştı. Mahkeme, Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek'in, 'tanık' sıfatıyla dinlenmesi için zorla getirilmesine karar verdi.

Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek'e kötü haber!

Kızılcık Şerbeti'nde Nilay karakterini oynayan Feyza Civelek uyuşturucu alırken polise yakalandı. Mahkeme, oyuncu Civelek'in, adının karıştığı uyuşturucu skandalıyla ilgili 'tanık' sıfatıyla dinlenmesi için zorla getirilmesine karar verdi.

SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Geçtiğimiz günlerde sipariş verdiği yasaklı madde ile gündeme gelen oyuncu Feyza Civelek sosyal medyada sessizliğini bozdu. Uyuşturucu alışverişi yaparken yakalanan Civelek sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaşım yaparak gündem oldu. Kızılcık Şerbeti'nde Nilay karakterini oynayan Feyza Civelek uyuşturucu alırken polise yakalandı. Bir süredir sosyal medyada sessizliğini koruyan ünlü oyuncudan dizisiyle ilgili ilk paylaşım geldi.

Yasak Elma dizisinde rol alan ve önceden de uyuşturucudan gözaltına alınan Ayşegül Çınar Feyza Civelek hakkında paylaşım yapmıştı. Ancak Civelek bu paylaşımlara cevap vermedi.  Sessizliğini bozan Civelek rol aldığı Kızılcık Şerbeti'nin fragmanını paylaşarak "Cuma bekleriz" yazdı.

Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek'e kötü haber!

YAZIŞMALARI ORTAYA ÇIKTI

Uyuşturucu madde siparişini teslim alırken polislere yakalanan Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek'in 'ilk kez' savunmasını WhatsApp yazışmaları bitirdi. Gündeme bomba gibi düşen yazışmalarda torbacıya "Boşver kurumasını, peçeteye koy getir" demesi dikkat çekti.

Dizideki başarılı performansıyla adından söz ettiren Civelek'in, o gece yasaklı madde siparişini teslim alırken polislere yakalanmış ve gözaltına alınmıştı. Emniyetteki sorgusunun ardından serbest bırakılmıştı. 

Kızılcık Şerbeti'nin Nilay'ı Feyza Civelek'e kötü haber!

POLİSİ SATICI SANIP UYUŞTURUCU İSTEDİ

Civelek ifadesinde, gece saat 03.30 civarında bir kişiyle iletişime geçerek uyuşturucu siparişi verdiğini ve alkolün de etkisinde olduğunu söylemişti. Ayrıca Civelek, siparişi verdiği hesaba 6 bin lira gönderdiğini daha sonra da dışarı çıktığında karşısında motosikletli şahıslarla karşılaştığını dile getirdi. Ünlü oyuncu bu kişilere yaklaşarak uyuşturucuyu istemiş, ancak karşısındaki kişinin sivil giyimli bir polis olduğunu öğrenmişti.

Polisler tarafından yapılan aramada Civelek'in üzerinden 1.1 gram taş, 0.3 gram toz kokain çıkmış.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Mehmet Nuri Turan
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...