2022-05-14 07:46:32 | Son Güncelleme : 2022-09-12 16:56:31

Masterchef jüri değişikliğine yapımcılar açıklama yaptı!

Hala ekranlarda olan Survivor programının bitişiyle yeniden ekranlara gelmesi beklenen Türkiye'nin ilk lisanslı yemek yarışması Masterchef Türkiye'de Mehmet Şef'in jüri koltuğundan ayrılmak istediği iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Yapımcılardan açıklama geldi.

Masterchef jüri değişikliğine yapımcılar açıklama yaptı!

TV8 ekranlarında üç sezondur devam eden ve izlenme rekorları kıran Masterchef Türkiye yarışmasını Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Ömer Sivrioğlu sunuyordu. Hem iyi anlaşan hem de eğlenceli dakikalara imza atarak izleyiciyi ekranlara bağlayan üç isimden birinin ayrılacağı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Ortaya atılan iddialara göre Mehmet Yalçınkaya'nın artık devam etmek istemediği ve bu nedenle kesin bir dille bu yıl programda olmayacağını ifade ettiği yönündeydi. Bununla birlikte ekibin Mehmet Yalçınkaya yerine yeni birine bakmaya başladıkları ve ünlü isim Arda Türkmen'e gittikleri de iddialar arasındaydı.

YAPIMCILARDAN AÇIKLAMA GELDİ

Masterchef Türkiye yarışmasının yapımcılarına ulaşan Hürriyet Gazetesi, jüri koltuğundan ayrılan ismin olup olmadığını ve bir ayrılık yaşandıysa kimin ayrıldığını sordu.

Yapımcılardan gelen açıklamada ''Kadroda herhangi bir değişiklik yok. Aynı kadro devam'' dendi.

Böleyece izleyicinin sevgisini kazanan Mehmet Yalçınkaya ve diğer jüri üyerlerinden herhangi birinin gitmeyeceği öğrenildi.

Mavi Kadın