Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Müge Anlı'nın öğrencilik yıllarında katıldığı yarışma programına ait görüntüler ortaya çıktı

Video>Magazin>Müge Anlı'nın öğrencilik yıllarında katıldığı yarışma programına ait görüntüler ortaya çıktı
Ünlü sunucu Müge Anlı'nın, öğrencilik yıllarında katıldığı bir yarışma programına ait görüntüler ortaya çıktı

Ünlü sunucu Müge Anlı'nın, öğrencilik yıllarında katıldığı bir yarışma programına ait görüntüler ortaya çıktı ve internette gündem oldu. Görüntülerde Anlı'nın genç ve heyecanlı hali dikkat çekerken, yarışmadaki performansı da izleyenleri şaşırttı.

Görüntünün 90'lı yıllara ait olduğu tahmin ediliyor. Turnike isimli yarışma programına ait görüntülerde Anlı, öğrenci olduğunu söylüyor.

Müge Anlı'nın öğrencilik yıllarında katıldığı yarışma programına ait görüntüler ortaya çıktı

Müge Anlı'nın yarışma programına ait görüntülerinin ortaya çıkması, sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Birçok kullanıcı Anlı'nın gençlik haline ve yarışmadaki performansına övgü dolu yorumlar yaptı.

YENİDEN EKRANDA

Öte yandan, efsanevi yarışma programı Turnike'nin yakında yeniden ekranlara döneceği de kaydedildi. Kanal D'de yayınlanacak olan Turnike programını, ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil'in sunacağı duyuruldu. Zamanında Türk televizyonlarında 700 bölümün üzerinde yayınlanarak rekor kıran Turnike, yeni bölümleriyle izleyicilere nostaljik anlar yaşatmayı hedefliyor.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Elif Demirtaş Bilir
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.