Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Tarkan'dan yeni albüm müjdesi: "Merak etmeyin yetişecek"

Video>Magazin>Tarkan'dan yeni albüm müjdesi: "Merak etmeyin yetişecek"
Megastar Tarkan, uzun bir süredir sosyal medya hesabını aktif olarak kullanmamasıyla ilgili "ortadan kaybolduğunu" iddia edenlere son paylaşımında videolu cevap verdi. Ayrıca ünlü şarkıcı hayranlarına da yeni albüm haberini duyurdu.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Megastar Tarkan, son yıllarda "Geççek" ve "Son Durak" adlı şarkılarıyla gündem olmuştu. 

Son olarak Türkiye Cumhuriyeti'nin 100'üncü yılında yazdığı "Sen Rahat Uyu" adlı marş ile adından söz ettiren Tarkan'dan yeni albüm müjdesi gelmişti. 

MEGASTAR'DAN VİDEOLU CEVAP

Uzun süre paylaşım yapmayan Tarkan ile ilgili 'ortadan kayboldu' söylemleri sosyal medyada yayılmıştı, Megastar'dan videolu cevap geldi. Tarkan paylaştığı videoda şu ifadeleri kullandı:

"Merhabalar, nasılsınız? 'Ya bu Tarkan'a ne oldu yine, kayıplara karıştı' diyorsunuzdur değil mi? Valla harıl harıl çalışıyorum. Yeni şarkıları albümü sizlere, bu yaza yetiştirmeye çalışıyorum. Merak etmeyin, yetişecek, yüzde elli tamamlandı, bitmek üzere. Çok da güzel bir albüm geliyor bence. Tabi takdir size kalmış ama bence seveceksiniz. Bu yaz güzel bir yaz olacak yani inşallah diyelim. Umut dolu, sevinç dolu, eğlendiğimiz, yüzümüzün güldüğü bir yaz olsun. İnşallah, yakında görüşmek üzere, ben çalışayım o zaman. Seviyorum sizi."

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : İrem Çınar
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.