Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Ünlü müzisyen Emir Yeşil kimdir? Emir Yeşil kaç yaşında, nereli?

Mavi Kadın>Biyografi>Ünlü müzisyen Emir Yeşil kimdir? Emir Yeşil kaç yaşında, nereli?

Dolapdere Big Gang grubunun eski solisti Emir Yeşil’den hayranlarını üzecek bir haber geldi. Genç müzisyen hayatını kaybetti. Peki Emir Yeşil kimdir? Emir Yeşil kaç yaşında ve nereli? Emir Yeşil ile ilgili bilinen ayrıntılar haberimizde.

Ünlü müzisyen Emir Yeşil kimdir? Emir Yeşil kaç yaşında, nereli?

Dolapdere Big Gang grubunun eski solisti Emir Yeşil, uzun süredir mücadele ettiği sağlık sorunlarına yenik düştü. Başarılı müzisyen hayatını kaybetti. Ünlü tiyatro, sinema ve opera sanatçısı Aslı Omağ, uzun süredir birlikte olduğu hayat arkadaşı Emir Yeşil’in vefat haberini sosyal medya hesabından duyurdu. Peki Emir Yeşil kimdir? Emir Yeşil kaç yaşında, nereli?

  • Adı: Emir Yeşil
  • Doğum Tarihi: 1981
  • Doğum Yeri: İstanbul
  • Mesleği: Müzisyen
  • Burcu: Bilinmiyor
  • Instagram hesabı: @emiryesil

Ünlü müzisyen Emir Yeşil kimdir? Emir Yeşil kaç yaşında, nereli?

EMİR YEŞİL KİMDİR? YAŞI, BOYU, KİLOSU KAÇTIR?

Emir Yeşil, 1981 yılında İstanbul’da doğdu. 16 yaşında sahne hayatına başladı. Yeşil, Heavy metal’den soul’a, pop müzikten funk’a kadar çeşitli tarzlar dinleyerek hayatını geçirdi. Birçok grupla performans sergiledi. Müzisyenlik hayatı boyunca, gitar, klavye ve davul çalmayı da öğrendi.

Emir Yeşil, Dolapdere Big Gang ile büyük markaların organizasyonlarında bulundu. Uluslararası alanda İtalya, Almanya, Rusya, Fransa, Kıbrıs, Azerbaycan, Fas, Güney Afrika, Avustralya ve Japonya’da da birçok defa konser verdi.

Ünlü tiyatro, sinema ve opera sanatçısı Aslı Omağ ile uzun yıllardır hayat arkadaşıydı. Yeşil’in ölüm haberini Omağ duyurdu. Sosyal medya hesabından vefat haberini duyura Omağ, " Canımız Emir'imizi bu sabah kaybettik" ifadelerini kullandı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Fatma Zeybek
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...