21 Ekim 2021, Perşembe 19:50

Wtob Şampuan Kullanıcı Yorumları Nasıl Memnunlar mı?

Wtob Şampuan Kullanıcı Yorumları Nasıl Memnunlar mı?

Wtob White To Black şampuan, beyaz saçlara sahip olan kişiler için özel olarak tasarlanmış bir üründür. Saçları beyazlayan kişilerin, saçlarını yeniden eski doğal rengine kavuşmasını sağlayan wtob şampuan bitkisel bir üründür. Yazımızın devamında, White To Black WtoB Inova Cosmetic Şampuan kullananların olumlu ve olumsuz yorumlarından bahsettik.

White To Black WtoB Inova Cosmetic Şampuan Kullananların Görüşleri Nelerdir?

  • Wtob Şampuan kullanıyorum. Şampuanın, kısa saçlı olanlarda daha fazla etki gösterdiğini düşünüyorum. Benim saçlarım hem kısa hem de çok fazla beyazım yok. Wtob şampuan, saçlarımdaki beyazları kapattı, ben şampuandan gayet memnun kaldım.
  • Wtob şampuanın 4. kutusunu bitirdim. Ürünü şu şekilde kullandım; Her gün banyoya girdim, ve duş esnasında şampuanı saçımda en az 5 dakika beklettim. Şampuanı saçımda bekletirken saçıma masaj yapmayı ihmal etmedim. Ürünü kullandıktan sonra saçım çok değişik bir sarı oldu. Kendi saç rengimden ziyade saçlarım kirli sarı gibi bir renge döndü. Wtob şampuandan memnun kalmadım.
  • Wtob şampuanı kullandım. Ancak hiç memnun kalmadım. Wtob şampuan saçımda hiçbir renk değişikliğine sebep olmadı. Ürünü, talimatta yazıldığı şekilde kullandım ancak saçlarımdaki beyazları kapatmadı.
  • Wtob şampuanı kullanıp olumlu sonuç alanlardan biriyim. Saçlarımdaki beyazlar kapandı ve saçım eski doğal renginde gözüküyor. Wtob şampuanın tek olumsuz yönü, terlediğiniz zaman yastığında leke oluşmasına yol açması. Terleme problemi olmayanlar için çok muhteşem bir ürün.
  • Wtob şampuan gerçekten anlatıldığı kadar etkili bir ürün. Wtob şampuanı babam kullanıyor. Şampuanı 5 dakika boyunca saçında bekletiyor ardından su ile duruluyor. Wtob şampuan sayesinde babamın saçlarındaki beyazların tamamı kapandı diyebilirim. Babamın saçları siyah renk oldu. Saçını kestane tonlarında isteyen bir kimsenin wtob şampuanı saçında 3-3,5 dakika kadar bekletmesi kafi olacaktır.
  • Saçlarımda çok fazla beyaz olduğu için wtob şampuan kullanmaya başladım. Wtob şampuan saçlarımdaki beyazların bir kısmını rengini eski saç rengime çevirdi. Ancak saçımın tamamı siyaha dönmedi, beyazların bir kısmı siyah rengine döndü. Artık saçımda eskisi gibi çok fazla beyaz görüntü yok, wtob şampuan sayesinde çoğu beyazlarım kapandı.
  • Wtob şampuana verdiğim paraya yazık oldu diyebilirim. Bırakın saçımdaki beyazları kapatmasını, saçlarıma daha çok zarar verdi. Wtob şampuan saçlarımın sertleşip keçe gibi olmasına yol açtı. Bu nedenle üründen hiç memnun kalmadım.
  • Wtob şampuan kullanan biri olaraktan hiç memnun kalmadım. Saçları yakmasından tutun da saçların dökülmesine kadar birçok zarar veriyor. Ayrıca saçlardaki beyazları kapatmaması da cabası.
  • Wtob şampuanı arkadaşımın tasviyesi üzerine kullanmaya başladım. Wtob şampuanın talimatında yazılan şekilde saçıma uyguladım. Wtob şampuan saçlarımdaki beyazların kapanmasını sağladı. Kullanacak olan arkadaşlara tavsiyem şu ki, şampuanı talimatta yazıldığı şekilde kullanmaları gerekiyor. Şampuan saçta az bekletildiğinde yahut gereğinden çok bekletildiğinde olumlu bir sonuç vermiyor.
 

YORUM YAPIN

Bu makaleye bir yorum yapın.

 
 
KAPAT