Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yarım Elma’nın Yonca’sı Janset Paçal değişimiyle şaşırttı! 1,5 ayda 10 kilo verdi

Mavi Kadın>Magazin>Yarım Elma’nın Yonca’sı Janset Paçal değişimiyle şaşırttı! 1,5 ayda 10 kilo verdi

Reyting rekorları kıran Yarım Elma dizisiyle 90'lı yıllara damgasını vuran Janset Paçal değişimiyle şaşırttı. Zaman zaman sosyal medyada gündem olan oyuncu bu defa 1,5 ayda 10 kilo vererek yok artık dedirtti.

Yarım Elma’nın Yonca’sı Janset Paçal değişimiyle şaşırttı! 1,5 ayda 10 kilo verdi

Yarım Elma dizisiyle gönüllere taht kuran Janset Paçal değişimiyle sosyal medyayı salladı. 1,5 ayda 10 kilo veren oyuncuya yorumlar peş peşe geldi. 

'Ayrılsak da Beraberiz',  'Yarım Elma' gibi dizilerle adından söz ettiren Janset Paçal  uzun zamandır ekranlardan uzak duruyor. YIllar içindeki değişimi zaman zaman konuşulan oyuncu bu defa verdiği kilolarla dikkat çekti. 

Yarım Elma’nın Yonca’sı Janset Paçal değişimiyle şaşırttı! 1,5 ayda 10 kilo verdi

YORUM YAĞDI

Janset Paçal'a sosyal medyadan 'Bu kadar kısa sürede bu nasıl olabiliyor?',  'Harika görünüyorsun',  'Her halinle güzelsin' gibi yorumlar geldi. 

JANSET PAÇAL TELEVİZYON GEÇMİŞİ

1996'da başladığı atv'deki "Televizyon Çocuğu"nda 90 bölüm boyunca  Okan Bayülgen'e eşlik ederek ünlü olan Janset Paçal, 1997'de yine Atv'de Mehmet Ali Erbil ve Yalçın Menteş'in başrolleri paylaştıkları Tatlı Kaçıklar dizisinde yer aldı. 1998 yılında TGRT'nin Klass Magazin programında sunuculuk yaptı. TRT 1'de yayınlanmaya başlayan Ayrılsak da Beraberiz dizisinde 1999 - 2002 yılı arasında Berna karakteri ile başrol olarak oynadı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...