Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Yüzde 1 sorusu Filistin gerçeğini herkese öğretti

Mavikadin>Magazin>Yüzde 1 sorusu Filistin gerçeğini herkese öğretti

Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan Filistin sorusundan sonra sitem eden Kenan İmirzalıoğlu X'in gündemine hızlı bir giriş yaptı. Bella Hadid ailesine dair örnek veren Kenan İmirzalıoğlu'na sosyal medyada mesaj yağdı.

Yüzde 1 sorusu Filistin gerçeğini herkese öğretti

Dün akşam Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan Filistin sorusu sonrasında Kenan İmirzalıoğlu'nun tepkisi gündem oldu. X'e hızlı bir giriş yapan İmirzalıoğlu'na sosyal medyadan destek mesajları geldi. 

Uzun zamandır Kim Milyoner Olmak İster'i sunan Kenan İmirzalıoğlu zaman zaman yarışmadaki tepkileriyle dikkat çekiyor. Ünlü sunucu bu kez de X'te Filistin sorusunun ardından tepkisiyle gündeme geldi. 

FİLİSTİN SORUSU İSYAN ETTİRDİ

Programda sorulan Filistin sorusu sonrasında ünlü sunucu Kenan İmirzalıoğlu tepki gösterdi. Simay Doğrusoy'un karşısına 300 bin TL değerindeki "İsrail'in kurulduğu 1948'e kadar Filistinli Müslümanların Yahudilere sattıkları toplam arazi tüm Filistin topraklarının yaklaşık yüzde kaçı kadardır?" sorusu çıktı.

Yüzde 1 sorusu Filistin gerçeğini herkese öğretti

BELLA HADİD VE GİGİ HADİD ÖRNEĞİ

Gelen bu soru karşısında yarışmacı soruya cevap vermeden yarışmadan çekildi. Doğru cevabın A şıkkı yani yüzde 1 olduğunu söyleyen Kenan İmirzalıoğlu kendini tutamayarak "Bazıları yargıda bulunuyor ya destek mi olur diye başka bir algının ürünü bence. Bildiğimiz Bella Hadid ve Gigi Hadid kardeşler vardır ya babası Filistinli'dir. Onun babası kucak açıyor, Yahudi aileler ülkelerden kabul almıyor ve sonra onlar gemiyle Filistin kıyılarına geliyorlar kızların babasının dedesi limanı yaptırmış... Varlıklı da bir aile 2 aileyi evlerine alıyorlar. Hadidlerin babası tekrar döndüklerinde evlerine giremiyorlar kucağındaki 9 aylık bebeğiyle..." dedi.

Kenan İmirzalıoğlu, "İnsanın vicdanını, duygularını çok zorlayan bir süreçten geçiyoruz. İnşallah bir an evvel bunun üstesinden gelirler. Orada ciddi bir direniş var" dedi.

'İNŞALLAH BU BİR AN EVVEL SON BULUR'

Kenan İmirzalıoğlu konuşmasının devamında da "İnşallah bütün dünyanın da ayaklanmasıyla devletler, hükümetler, bu konuda sessiz kalabiliyor kendi politikalarına göre davranıyorlar, çünkü parayla herkesin başka bir ilişkisi var ama dünya insanları bu işe karşı çıkmaya başladı. İnşallah bu bir an evvel son bulur" diyerek sitem etti.  Bu sözleriyle sosyal medyayı sallayan Kenan İmirzalıoğlu'na "Helal olsun" yorumları yağdı.

Yüzde 1 sorusu Filistin gerçeğini herkese öğretti

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...