Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Meryem Uzerli bu kez leopar oldu!

Mavikadin>Magazin>Meryem Uzerli bu kez leopar oldu!

Hayatına Almanya'a devam ettiren Meryem Uzerli, küçük kızının doğum günü için organizasyon düzenledi. Geçtiğimiz günlerde çizgi film karakteri maşa olan Uzerli, bu kez leopar kılığına büründü.

Meryem Uzerli bu kez leopar oldu!

Meryem Uzerli, artık dünya çapında tanınan bir isim haline geldi ve ülkemizde Hürrem Sultan olarak biliniyordu. "Muhteşem Yüzyıl" dizisinde Hürrem Sultan olarak ülkemizde sevilen güzel oyuncu Meryem Uzerli, her hareketi her kıyafeti, her sözüyle büyük ilgi çekiyor. Ünlü isim son olarak kızlarına düzenlediği doğum günüyle gündeme geldi.

MERYEM UZERLİ KIZLARI İÇİN LEOPAR OLDU

Meryem Uzerli, yaşamını Berlin'de iki kızı ve ailesiyle sürdürmeye devam ediyor. Meryem Uzerli, 7,6 milyon takipçili Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Kariyerindeki başarısına ilişkin hayatında yakalayamasa da Uzerli, iki kızına hem anne, hem baba olmayı başarıyor.

Meryem Uzerli bu kez leopar oldu!

Geçtiğimiz haftalarda küçük kızı Lily'nin 3. yaş günü kutlamasında çizgi film karakteri 'Maşa' olarak görülmüştü Meryem Uzerli. Şimdi ise kızı Lara için leopar kılığına büründü. Meryem Uzerli, 10 yaşına giren kızı Lara'nın doğum gününde eğlendikleri anlardan paylaşımlarda bulunurken güzelliğiyle de beğeni kazandı.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Sema Acar
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...