Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Merve Boluğur 3. evliliğe yeşil ışık yaktı!

Mavi Kadın>Magazin>Merve Boluğur 3. evliliğe yeşil ışık yaktı!

Eser Yenenler'in programına katılan oyuncu Merve Boluğur özel hayatına dair samimi açıklamalarıyla gündeme geldi. Son evliliği 53 günde sona eren Boluğur tekrar evlenmeye yeşil ışık yaktı. 

Merve Boluğur 3. evliliğe yeşil ışık yaktı!

Son evliliği 53 günde biten oyuncu Merve Boluğur Eser Yenenler'in Linç programına katıldı. Özel hayatına dair açıklamalarıyla dikkat çeken 

Çok uzun yıllar çalıştığı için setlere ara verdiğini dile getiren oyuncu, "Biraz açıkçası dinlenmek istedim biraz özel hayatımı düzene sokmak istedim çok güzel başardım" diyerek kahkaha attı.

Merve Boluğur 3. evliliğe yeşil ışık yaktı!

ÜÇÜNCÜYÜ DE YAPACAĞIM

Ünlü oyuncu özel hayatına dair konuşurken Eser Yenenler'e, "Evet ikinci kere denedim yine olmadı sen biraz taktik ver. Üçüncüyü de yapacağım bu arada çocuk istiyorum" diyerek şaşırttı.
 
Yenenler, Boluğur'un mükemmeliyetçi olduğunu ifade ederken Boluğur ise aksine, "Geyşa olmayı seviyorum, bıraksan ayağını bile yıkarım" cevabıyla şaşırttı.
  
Kendisini ilişkiye adadığını anlatan Boluğur'a Yenenler'den "İşte yapma onu sal yani kusurlarıyla gelsin adamlar" dedi.

Merve Boluğur 3. evliliğe yeşil ışık yaktı!

 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Ezgi Sezer
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...