Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Zorlanacağımız bir dolunayla karşı karşıyayız! 22 Haziran Cumartesi günlük burç yorumları 

Mavi Kadın>Burç yorumları>Zorlanacağımız bir dolunayla karşı karşıyayız! 22 Haziran Cumartesi günlük burç yorumları 

Oğlak burcunda gerçekleşen dolunayın etkilerini neredeyse bütün burçlar hissedecek. Büyük beklentiler içinde olmak hayal kırıklığına uğrayıp üzülmemize neden olabilir. Peki 22 Haziran Cumartesi 2024 günü burçları neler bekliyor?

NUR SEZİN BAYINDIR | MAVİ KADIN

Dün gece Oğlak burcunda bir dolunay gerçekleşti. Bu dolunayın Venüs ve Neptün’den aldığı zorlu açılar olduğundan bazı şeyleri çok net göremeyeceğimiz, kandırılmaya, hayal kırıklığına, aldanmaya açık olabileceğimiz, kafamızın karışık olduğu, ilişkilerle ilgili de zorlanabileceğimiz bir dolunay bu.

Çok ani, dürtüsel kararlar vermememiz gerekiyor çünkü her şeyi olduğu gibi göremiyoruz şu sıralar.

Çok büyük beklentiler içinde olmak da hayal kırıklığına uğrayıp üzülmemize neden olabilir. Bu dolunayın etkilerini en yoğun şekilde hissedecek olan burçlar Oğlaklar, Teraziler, Koçlar ve Yengeçler olacak.

22 Haziran Koç ve Yükselen Koç Yorumu

Koç ve Yükselen Koç; Kariyeriniz, iş hayatınızla ilgili konuları gündeminize getiren bir dolunay bu Sevgili Koçlar. İş yeriyle ilgili süreçleriniz varsa tamamlanabilir, işten ayrılma, iş değiştirme gibi kararlar da alabilirsiniz. Ayrıca kariyerinizle ev, aile yaşamınız arasında kalıp zorlanabileceğiniz, kafanızın biraz karışık olduğu ve fazla hayalperest olabileceğiniz etkiler de söz konusu.

22 Haziran Boğa ve Yükselen Boğa Yorumu

Boğa ve Yükselen Boğa; Yurt dışıyla bağlantılı, uluslararası her konu, akademik ve hukuki süreçleriniz varsa bunların sonuçlarını artık alabilirsiniz Sevgili Boğalar. Ya da hayata bakış açınızı, vizyonunuzu etkileyecek, değiştirecek bazı kararlar da alabilirsiniz. Maddi konularda fazla açılmayın, risk almayın, arkadaşlarınız, sosyal ortamınızla ilgili de bazı hayal kırıklıkları yaşanabilir.

22 Haziran İkizler ve Yükselen İkizler Yorumu

İkizler ve Yükselen İkizler; Yatırımlarınız, ortaklı kazanımlarınız, banka işleriniz, kredilerinizle ilgili konuların ön plana çıkacağı bir dolunay sizin için Sevgili İkizler. Size artık faydası olmadığını düşündüğünüz konular, insanlar, olayları da değerlendirip bazı süreçleri sonlandırabilirsiniz. Yatırım yapacaksanız biraz daha bekleyebilirsiniz, risk almaktan kaçının.

22 Haziran Yengeç ve Yükselen Yengeç Yorumu

Yengeç ve Yükselen Yengeç; İlişkiniz, ortaklıklarınız, anlaşmalı süreçleriniz, birlikteliğiniz ya da evliliğinizle ilgili konuları sonuçlandırabilirsiniz Sevgili Yengeçler. Eğer yalnızsanız hayatınıza birisinin girme ihtimali de söz konusu olabilir. Ancak ilk intiba çok da doğru olmayabilir, o nedenle biraz temkinli, yavaş adımlarla ilerlemeniz faydalı olabilir.

22 Haziran Aslan ve Yükselen Aslan Yorumu

Aslan ve Yükselen Aslan; Sevgili Aslanlar, günlük rutinleriniz, hayat düzeniniz, günlük işlerinizle ilgili tamamlanması gereken konuları sonlandırabilecek bir dolunay bu. İşinizle ev hayatınızı dengelemek için bir şeyleri değiştirebilirsiniz, iş yerinizdeki projeleriniz tamamlanabilir. Yalnız yatırımlarınızla ilgili ani kararlar vermeyin, her şeyi net bir şekilde görene kadar bekleyin.

22 Haziran Başak ve Yükselen Başak Yorumu

Başak ve Yükselen Başak; Sevgili Başaklar, aşk hayatınız, özel yaşamınız ya da çocuklarınızla ilgili konularda bazı şeylere tamam ya da devam demeniz gerekebilir. Bekar olanlar için de aşk ihtimali ortaya çıkabilir. Ancak sizin de duygularınıza kapılıp hemen karar vermeniz pek de doğru olmayabilir, hayal kırıklığı etkileri içeren bir dolunay olduğunu hatırlayın.

22 Haziran Terazi ve Yükselen Terazi Yorumu

Terazi ve Yükselen Terazi; Eviniz, gayrimenkullerinizle konuları karşınıza getirebilir bu dolunay Sevgili Teraziler. Ya da aileniz, ebeveynlerinizle ilgili süreçleriniz varsa onları da sonuçlandırabilirsiniz. Ev değiştirmek, kiralamak, satmak vs. süreçleriniz varsa da her şeyi net bir şekilde değerlendirebilmek için hemen karar vermeyin, işinizle eviniz arasında zorlanabilirsiniz.

22 Haziran Akrep ve Yükselen Akrep Yorumu

Akrep ve Yükselen Akrep; Ticaret, eğitim, seyahat, turizm, medya gibi konularla ilgileniyorsanız sizin için bir şeyleri sonuçlandırma zamanı olabilir Sevgili Akrepler. Yakın çevreniz, kardeşleriniz ya da iletişimle ilgili konular da gündeminize gelebilir. Özel hayatınızla ilgili konularda kafanız karışabilir, özellikle seyahatlerle, eğitimlerle ilgili de bazı zorluklar yaşanabilir.

22 Haziran Yay ve Yükselen Yay Yorumu

Yay ve Yükselen Yay; Finansal, maddi konuları karşınıza çıkartacak gibi görünüyor bu dolunay Sevgili Yaylar. Gelir ve giderlerinizi kontrol etmeniz, çok harcama yapmamanız faydalı olacak sizin için. Maddi ve manevi olarak önem verdiğiniz konularla ilgili de bazı kararlar alabilirsiniz. Evinizle, ailenizle ilgili konularda bazı süreçler sizi yanıltabilir, dikkatli olun.

22 Haziran Oğlak ve Yükselen Oğlak Yorumu

Oğlak ve Yükselen Oğlak; Hayatınızın genelini etkileyecek bazı kararlar almak isteyebilirsiniz Sevgili Oğlaklar. Ancak önünüzü çok da net görebildiğiniz bir zamanda değilsiniz. Özellikle iletişimle ilgili konularda her duyduğunuz gerçek olmayabilir, hemen inanmayın. İlişkiniz, evliliğinizde de sevginizi gösterme ya da karşınızdakinin sevgisini hissetmede zorlanabilirsiniz.

22 Haziran Kova ve Yükselen Kova Yorumu

Kova ve Yükselen Kova; Sevgili Kovalar, manevi, ruhsal anlamda biraz zorlanabileceğiniz bir dolunay bu sizin için. Bazı endişeleriniz gün yüzüne çıkabilir özellikle de maddi, finansal konularla ilgili. Haberiniz olmadan arkanızdan söylenen ya da yapılanlar da karşınıza çıkabilir, siz de buna göre bazı kararlar vermek durumunda kalabilirsiniz.

22 Haziran Balık ve Yükselen Balık Yorumu

Balık ve Yükselen Balık; Sevgili Balıklar, bazı arkadaşlıklarınız, çevreniz ya da ortamlarınızla ilgili bir değerlendirme yapabileceğiniz bir dolunay yaşıyorsunuz. Hayallerinizle ilgili de gündemleriniz olabilir. Yetenek gerektiren konularda, özel hayatınızda biraz zorlanabilirsiniz bu süreçte. Gerçeklerden çok uzak, büyük hayallerden uzak durmanız faydalı olur. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...