Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Zorlu bir gün bizi bekliyor: 15 Mayıs çarşamba günlük burç yorumları 

Mavi Kadın>Burç yorumları>Zorlu bir gün bizi bekliyor: 15 Mayıs çarşamba günlük burç yorumları 

Ay Aslan burcunda ilerlerken gezegenlerle yaptığı açılar da bugün bizi biraz zorlayacak gibi görünüyor. Özellikle Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarının çok dikkatli olmaları gerekiyor. İşte 15 Mayıs çarşamba günlük burç yorumları.

Zorlu bir gün bizi bekliyor: 15 Mayıs çarşamba günlük burç yorumları 

NUR SEZİN BAYINDIR | MAVİ KADIN

Ay, Aslan burcunda ilerlemeye devam ederken gün içerisinde diğer gezegenlerle yaptığı açılar bizi biraz zorlayacak bugün. Merkür de zorlu bir derecede bugün ve 20 Nisan 2023 tarihindeki Güneş tutulmasını tetikliyor. Geçen sene Nisan ayında yaşadığınız konularla ilgili gündemler bugün de karşınıza çıkabilir demek bu da. Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarının daha dikkatli olması gerekebilir bugün. Bu yerleşimin Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcuna etkilerine bakalım.

15 Mayıs Koç ve Yükselen Koç Yorumu

Koç ve Yükselen Koçlar: Geçen sene sizin burcunuzda gerçekleşen tutulmanın etkilerinde kişisel tercihleriniz, sizi siz yapan tüm değerleriniz, hedefleriniz, dış görünüşünüzle ilgili konular vardı. Bugün de gündeminizde bazı gelişmeler olabilir. Ayrıca Ay’ın diğer gezegenlerle yapacağı açılarla da özellikle aşk, özel hayat, varsa çocuklarınızla ilgili sizi biraz zorlayan olaylar ön plana çıkabilir, riskli yatırımlara yönelmeyin.

15 Mayıs Boğa ve Yükselen Boğa Yorumu

Boğa ve Yükselen Boğa; Psikolojiniz, rüyalarınız, ruhsal ihtiyaçlarınız, korkularınız, endişeleriniz, güvensizliklerinizle ilgili konular bugün de gündeminizde olabilir. Gizli kapaklı, arkanızdan çevrilen işler, konuşulanlar, gizli düşmanlar da yine geçen seneki tutulmanın konularındandı. Eviniz, aileniz ya da gayrimenkullerinizle ilgili konularda da bugün biraz daha anlayışlı, dikkatli olmanız gerekebilir.

15 Mayıs İkizler ve Yükselen İkizler Yorumu

İkizler ve Yükselen İkizler; Arkadaşlıklarınız ve sosyal çevreniz, dernekler ve hayır işleri, insanlara yararlı olma, toplumsal konulara yönelme isteği ve bu istek doğrultusunda kuracağınız arkadaşlıklar ön plana çıkabilir. Özellikle yakın çevrenizde bulunan kadınlarla olan iletişiminiz sizi bugün zorlayabilir, iletişim kazaları yaşayabilirsiniz, trafikte de dikkatli olmanız size fayda sağlayacaktır.

15 Mayıs Yengeç ve Yükselen Yengeç Yorumu

Yengeç ve Yükselen Yengeç; Mesleğiniz, kariyer alanlarınız, iş yerinizle ilgili konular bugün de karşınıza çıkabilir. Toplumun sizi nasıl algıladığı, üstleriniz, patronlarınız, patronlarla ilişkileriniz, sorumluluklarınız da yine geçen seneki tutulma konularından olduğu için gündeminize gelebilir. Ayrıca Ay’ın aldığı açılarla, aşırı harcamalardan, müsriflikten uzak durmanız gereken bir gündesiniz. 

15 Mayıs Aslan ve Yükselen Aslan Yorumu

Aslan ve Yükselen Aslan; Yabancılar, yabancı diller, medya, satış-pazarlama işleri, seyahatler, öğretim görevlileri gibi konular bugün önünüze gelebilir. Ayrıca hayatı sorgulama, inançlarınız, vizyonunuz da yine ön plana çıkabilir. Ay’ın diğer gezegenlerle yapacağı açılar da sizi hayatınızın geneliyle ilgili kararlarda zorlayabilir. Bugün önemli kararlar almak ya da dış görünüşünüzü değiştirmek için uygun değil.

15 Mayıs Başak ve Yükselen Başak Yorumu

Başak ve Yükselen Başak; Ödemek zorunda olduğunuz veya size ödenmesi gereken nafaka,  vergi gibi konular, miras, paylaşımlı kazançlar, borçlar, yatırımlar hakkında bazı süreçleriniz söz konusu olabilir bugün. Aynı zamanda kendinizi psikolojik olarak biraz yorgun hissedebilirsiniz. İnsanlardan, kalabalık ortamlardan uzak kalmak isteyebilirsiniz, evhamınızı abartmamaya çalışın.

15 Mayıs Terazi ve Yükselen Terazi Yorumu

Terazi ve Yükselen Terazi; Ortaklıklarınız, tüm ilişkileriniz, uzun süreli birlikteliğiniz ya da evliliğinizle ilgili geçen Nisan ayında yaşanan gündemlerinizi hatırlamanız iyi olabilir. Sözleşmeler, imza gerektiren konular, danışmanlık hizmetleriyle ilgili konular da ön plana çıkabilir yine bugün. Ayrıca özellikle kadın arkadaşlarınız ya da çevrenizle ilgili biraz zorlanabilirsiniz, sosyalleşme planlarınız sekteye uğrayabilir.

15 Mayıs Akrep ve Yükselen Akrep Yorumu

Akrep ve Yükselen Akrep; Gündelik hayatın koşturmaları, rutinleri, hizmet verdiğiniz ya da aldığınız alanlar, birlikte çalıştığınız ya da size bağlı çalışan kişilerle ilgili konular bugün kendisini hatırlatabilir size. Sağlığınızla ilgili gündemleriniz de olabilir. İş yerinde de kolay sinirlenebilir, patronlarınız ya da üslerinizle gerginlikler yaşayabilirsiniz, sorumluluklarınızın size ağır geldiğini de düşünebilirsiniz.

15 Mayıs Yay ve Yükselen Yay Yorumu

Yay ve Yükselen Yay; Aşk ve özel hayatınız, tutkularınız, sanatla, çocuklarla ilgili konular, yaratıcılık gerektiren alanlar karşınıza çıkabilir bugün. Borsa tarzında riskli yatırımlarla ilgileniyorsanız da bugün dikkatli olmanız faydalı olur. Ayrıca yine Ay’ın açılarıyla; yurt dışı bağlantılı işleriniz, akademik konular, hukuki süreçler, seyahat planlarınızla ilgili sizi geren durumlarla da karşılaşabilirsiniz.

15 Mayıs Oğlak ve Yükselen Oğlak Yorumu

Oğlak ve Yükselen Oğlak; Ev ve aile içi durumlar, kökleriniz hakkında olabilecek gelişmeler, taşınmaz mallarınız, gayrimenkulleriniz, eviniz hakkında haberler ve gelişmeler olması muhtemel. Biraz geçmiş odaklı da olabilirsiniz, kendinizi güvende hissetmek isteyeceğiniz bir gün. Aynı zamanda yatırımlarınız, bankalarla olan süreçleriniz, ödemeler, alacak/verecek konularında da biraz zorlanabilirsiniz.

15 Mayıs Kova ve Yükselen Kova Yorumu

Kova ve Yükselen Kova; Yakın çevreniz, kardeşler hakkında olan durumlar, kısa yolculuklar, yayıncılık, pazarlama, iletişim gibi konularla bugün ilgilenmeniz gerekebilir. İletişim trafiğiniz de oldukça yoğun olabilir, sizin için hızlı ve hareketli bir gün olacak diyebiliriz. Ayrıca ilişkileriniz, evliliğiniz ya da uzun süreli birlikteliğinizle ilgili de biraz zor bir gün geçirebilirsiniz, olayları büyütmemeniz önemli.

15 Mayıs Balık ve Yükselen Balık Yorumu

Balık ve Yükselen Balık; Kazançlarınız, maddi varlıklarınız, para akışınız, kazandığınız para yani maddi bütün varlığınızı anlatan konularla ilgili gelişmeler, gündemler yaşayabilirsiniz bugün. Maddi ve manevi olarak değer verdiğiniz konularla kendinize olan özgüveniniz de yine bugün ön planda olabilir. Günlük işleriniz, rutinleriniz, birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili de zorlanabilir, gerilebilirsiniz. 

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Nur Sezin Bayındır
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...