Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

Cesur olan kazanır! 23 Mayıs Yay Dolunayı burçları nasıl etkileyecek? Astrolog Gülser Çelik anlattı

Mavi Kadın>Burç yorumları>Cesur olan kazanır! 23 Mayıs Yay Dolunayı burçları nasıl etkileyecek? Astrolog Gülser Çelik anlattı

23 Mayıs'ta gerçekleşecek Yay dolunayı burçları etkisi altına alıyor. Peki bu dolunay hangi burçları, nasıl etkileyecek? Mavi Kadın Astroloji Uzmanı Gülser Çelik, iki etkene daha dikkat çekerek Koç, Balık, Boğa, Aslan, İkizler ve diğer burçları uyardı: Farkındalığı yüksek, cesaretimizin arttığı ve sonuçlarının düşündüğümüzde bile güzel şeylere evrimleşeceği dolunayı iyi değerlendirin.

Dolunay neydi? Dolunaylar bitişler sonlanmalar, ortaya dökülmeler zamanıydı. Bu sefer Neptün var işin içinde, o yüzden de ortaya dökülen şeyler, belki de aydınlanmanızı sağlayacak biraz. Aynı anlarda Plüton açısı güçlü destekler almamızı, güçlenmemize imkan sağlayacak. Farkındalığı yüksek, cesaretimizin arttığı ve sonuçlarının düşündüğümüzde bile güzel şeylere evrimleşeceği bir dolunay geliyor. Herkese hayırlı olmasını diliyorum.

Koç ve yükselen koçlar

Bu dolunay sizin vizyonunuzu değiştirecek olaylar, farkındalıklar yaşatabilir, yada sizen çok farlı ama size yeni bakış açısı kazandıracak insanlarla karşılaştırabilir.

Eğitim hayatınız ya da yurt dışı İle ilgili işleriniz varsa, bu   İşler ile ilgili düşündüğünüzden bile güzel sonuçlar alabilirsiniz. Çevrenizden destek olabileceğiniz, güçleceğiniz ve farkındalığınızın arttığı bir dolunay.

Boğa ve yükselen Boğalar

Sevgili Boğalar, para ve yatırım evinizde gerçekleşecek bu dolunay,  yatırımlarınızla ilgili beklediğinizden , düşündüğünüzden bile güzel sonuçlar alabilirsiniz. Krediler, sigortalar, davalarla ilgili yine aynı şekilde gelecek haberler sizi güçlendirebilir ve mutlu edebilir. Rüyalarınız size çok şey anlatıyor olabilir, yine bu dönem bilinçaltı çalışmaları yapmak  ruhunuza iyi gelecek ve farkındalığınızı artıracaktır.

İkizler ve yükselen ikizler 

Sevgili ikizler, ilişkiler, ortaklıklar veya evliliğinizle ilgili  konularda, bazı önemli kararlar alınacak gibi görünüyorsunuz. Yani ilişkinizin, ortaklığınızın gidişatı ile ilgili karar vermek yada yön vermek olabilir bu. Bu gelişmeler düşündüğünüzden bile güzel sonuçlara sebep olabilir, ilahi bir destek alıyor gibi düşünebilirsiniz. Yalnız olanlar için de güzel fırsatlar çıkabilir karşılarına, kalbinizi açmanızı ve olasılıklara izin vermenizi tavsiye ederim. Sosyal çevrenizin değişeceği yeni ortamların size kapılarını açacağı bir dönem

Yengeçler ve yükselen Yengeçler 

Günlük hayatınız, rutinleriniz, sağlığınızla,  işinizle ilgili konularda bazı kararlar  alacak gibi görünüyorsunuz. Dolunay Neptün etkili  olduğu için düşündüğünüzden bile güzel gelişmeler, güzel sonlanmalar olabilir. İş arayanlar, bu dönem sonuç alabilirler. Maddi anlamda güçlendiğiniz bir dönem. Kariyeriniz konusunda ilahi destek gelecek gibi görünüyor.

Aslanlar ve yükselen aslanlar 

Sevgili aslanlar, aşk evinizde bir dolunay gerçekleşiyor. hayatında biri olanlar için bu dolunay ile karar verebilirsiniz devam mı yoksa tamam mı? kapanan kapıların nasıl güzel yeni kapılar açacağını bilemezsiniz yada bazen bazı şeylerin nasıl değişebileceğini tahmin bile edemezsiniz. Yani düşündüğümüzden bile güzel gelişmelere gebe olduğunu unutmayalım bu dönemin. Yalnız olanlar için kadersel karşılaşmalar ve yalnızlığın bitişi söz konusu olabilir. Yine bu dolunay eğitim ve  seyahat konularında oldukça destekleyici etkiler var.

Sevgili başaklar ve yükselen başaklar

Bu dönem ev ve aile ile ilgili konularda kararlar almanız gerekebilir. Ev almak, ev taşımak, evle ilgili bir şeyler yapmak isteyenler için bu dönem oldukça güzel etkiler var. yine çözülemeyen aile sorunları için güzel destekler alabileceğiniz bir dönem olabilir. Yatırımlar, krediler, vergiler, miras gibi konularda  düşündüğünüzden daha güzel gelişmeler ile karşılaşabilir ve güçlü destekler alabilirsiniz.

Sevgili teraziler ve yükselen teraziler 

Sevgili  Teraziler,  eğitim hayatınızla ilgili, ticari hayatınız İle ilgili, arkadaşlık ilişkileriniz ile ilgili  bazı önemli kararlar verilecek. Kimlerin kalacağı, kimlerin gideceğinin biraz daha netleşeceği bir dönem. Bu dönem yeni eğitim fırsatları, seyahat fırsatları karşınıza çıkabilir. Yalnız olanlar için flört fırsatları ya da eğlenceli ortamlarda olma fırsatları da mümkün. Düşündüğünüzden güzel fırsatlar  benden söylemesi.

Sevgili akrepler ve yükselen akrepler

Para evinizde bir dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunayla beraber  gelirlerinizle ilgili güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir, Neptün etkisinde olduğu için düşündüğünüzden bile güzel olabilir bu fırsatlar. İş arayanlar, iş değiştirmek isteyenler bu dönem daha aktif olmanızı öneririm, güzel sonuçlar alabilirsiniz. Yani kariyerle ilgili yeni bir arayış içinde, cesur olmanızı tavsiye ederim. Hayatın günlük rutinleri içerisinde aradığınız destekleri daha kolay bulabileceğiniz bir dönem olacak yine…

Sevgili yaylar ve yükselen yaylar 

Dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz, hayatınızın genelinde dair bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Neptün etkisinde olduğu için düşündüğünüzden bile güzel sonuçları olabilir bu kararlarınızın. Aynı zamanda arkadaş desteğii alabileceğiniz, hayatınızda yeni seyahat, iletişim fırsatları bulabileceğiniz, sosyal çevrenizin de çok daha aktif olacağınız bir dönem. Yalnız olanlar sosyalleşiniz...

Sevgili Oğlaklar ve yükselen Oğlaklar 

Arkanızdan çevrilen işlerin önünüze düşme zamanı ama bu aslında bazı şeyleri fark etmenizi ve çok daha önünüzü görerek hareket etmenizi sağlayacak bu gelişmeler. Bazı şeyler ortaya çıkmalı ki, kim dost kim düşman görmelisiniz.  Yatırım konularında destek alabileceğiniz aynı zamanda ailenizle ilişkilerinizi de güçlendireceğiniz bir dönem olacağını söyleyebiliriz.

Sevgili kovalar ve yükselen kovalar 

Sosyal çevrenizde bazı değişiklikler yapmanıza sebep olacak olaylar İle karşılabilirsiniz. Belki hayalleriniz ile ilgili bazı adımlar atmak isteyeceksiniz, dolunayın içinde Plüton etkisi de olacağı için bu kararlarınızda güzel destekler alabilirsiniz. Aynı zamanda yeni ilişkiler kurmak, basınla ilgili işleriniz varsa bunlarla ilgili adım atmak, tanıtımla ilgili işleriniz varsa bunlarla ilgili yine adımlar atmak, kardeşlerinizle ve arkadaşlarınızla çok güzel planlar yapmak için fırsat vereceğini soyleyecegim bir dolunay bu.

Sevgili balıklar ve yükselen balıklar 

Kariyer evinizde bir dolunay gerçekleşiyor, emeklerin karşılığını alma zamanı gibi düşünebilirsiniz. bu dolunay da Neptün etkisi var, o yüzden bu dönem oldukça beklediğinizden daha hoş sonuçlar alabilirsiniz. İş başvuruları yapmak için,  yaptığınız başvuruların sonuçlarını almak için, içinde bulunduğunuz bir projenin güzel sonuçlarını almak için oldukça güzel etkiler var. Destek alacağınız, kolay destek bulabileceğiniz bir dönem, bu anlamda kullanmanızı tavsiye ederim.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Gülser Çelik
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...