Mavi Kadın - Kadına Özel Kadın Sitesi
- Güncelleme Tarihi:

24 Nisan Akrep Dolunayı burçları nasıl etkileyecek? Astrolog Gülser Çelik "Sert olacak" diyerek uyardı: Dönüşü imkansız değişimler...

Mavi Kadın>Burç yorumları>24 Nisan Akrep Dolunayı burçları nasıl etkileyecek? Astrolog Gülser Çelik "Sert olacak" diyerek uyardı: Dönüşü imkansız değişimler...

24 Nisan 2024 Dolunayı tüm burçları etkisi altına alıyor. Geri dönüşü olmayan ciddi dönüşümler Koç'tan Boğa'ya İkizlerden Balıklara, Aslanlardan Kovalara kadar herkesi etkiliyecek. Mavi Kadın Astroloji Uzmanı Gülser Çelik "Bu dolunay biraz sert" diyerek tüm burçları uyarıyor. İşte sizi bekleyenler...

24 Nisan Akrep Dolunayı burçları nasıl etkileyecek? Astrolog Gülser Çelik "Sert olacak" diyerek uyardı: Dönüşü imkansız değişimler...

ASTROLOG GÜLSER ÇELİK | MAVİ KADIN

Dolunaylar tamamlanmalar, bitişler demek; gizli işlerin ortaya çıkma zamanı, olayların netleşme zamanı da aslında.

Bu dolunay biraz sert çünkü Plüton etkili, biten şeylerin pek geri dönüşü olmayabilir.

Hayatınızda ciddi dönüşümlere neden olabilir. Neyse ki yumuşak etkiler de var. Merkür Kad kavuşumu, tekamül yolculuğunda önemli şeyleri fark etmemize sebep olabilir. Jüpiter’in Uranüs’le kavuşumun etkileri devam ederken Mars da destek atıyor olacak bu anlamda hayatımızda şanslı şeyler için de adım atmaya cesaretimiz olacak.

Koçlar ve Yükselen Koçlar

24 Nisan dolunayı ile krediler, vergiler, miras gibi konularda bazı krizler ortaya çıkabilir. Beklenen bir dava sonucu varsa, beklenen bir para girişi varsa bu dönem o parayla ilgili haber alma ihtimaliniz oldukça yüksek. Ama çevrenizdeki insanlarla ilgili bazı sıkıntılar, zorlamalar yaşayacak gibi görünüyorsunuz. Riskli yatırımlardan, karanlık insanlardan uzak durmanızı tavsiye edeceğim bir dönem. Hayatın geneline yansıyan önemli farkındalıklar yaşayacaksınız, parasal anlamda adım atmak için de cesaretiniz olacak.

Boğalar ve Yükselen Boğalar

Sevgili boğalar, ilişkisi ya da evliliği olanlar için bu dönem önemli karar verme zamanı gibi görünüyor, yani artık tamam mı devam mı karar verilebilirsiniz. Bu ilişkinin ciddileşmesi şeklinde de olabilir. Yalnız olanlar için de belki yalnızlığın biteceği bir dolunay olabilir. Kararınız ne olursa olsun 24 Nisan dolunayı ile biraz gerginlik olacağını ve bu kararın dönüşünün çok mümkün olmayacağını hatırlatmak isterim. O yüzden bütün kararları sakinlikle vermenizi öneririm. Ruhen çok farklı farkındalık yaşayacağınız bir dönem olacak, hayatın tamamına yansıyacak bir şans sizden yana.

İkizler ve Yükselen İkizler

İş hayatınızla ilgili tamamlanmalar zamanı. İşten ayrılmalar, yönetici değişiklikleri, pozisyon değişikliklerini bu dönemde görebiliriz. Tavsiyem şu olur; adımlarınızı öfkeyle değil sakinlikle atın bu adımların geri dönüşü olmayabilir. Arkanızdan çevrilen işler varsa bunlar önünüze düşebilir. Sosyal çevrenizde hayallerinizle ilgili farkındalıklar yaşayacağınız bir dönem olacak, kariyerinizle ilgili destekler de alacaksınız ama dediğim gibi hep biraz daha sakin kararlar vermekte fayda var.

Yengeçler ve Yükselen Yengeçler

Bu dönem ilişkisi olan Yengeçler ilişki ile ilgili karar verecekler gibi görünüyor; tamam mı devam mı kararı verilecek. Yalnız olanlar için yalnızlığı bitiren bir dolunay olabilir ama karşınıza gelen kişinin biraz fazla tutkulu, birazcık kıskanç, zorlayıcı bir insan olma ihtimali yüksek olabilir. O anlamda biraz daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Kariyerinizle ilgili çok güzel farkındalıklar yaşayacağınız, çok şanslı olaylar yaşayacağınız 24 Nisan dolunayı sizi bekliyor. Sosyal çevrenizi değiştirebilecek güzel fırsatlar da önünüze düşecek.

Aslanlar ve Yükselen Aslanlar

24 Nisan dolunayı ev değiştirmek, evle ilgili bazı değişiklikler yapmak isteyebilir, daha çok aileniz ile zaman geçirebilirsiniz. İş sebebi ile ev değişiklikleri olabilir, bazı yaşam alanı kararları vermek zorunda bırakabilir dolunay sizi. Sakin kararlar almanızı ve daha mantıklı adımlar atmamızı tavsiye ederim. Vizyonunuz, hayata bakış açınız anlamında çok farkındalık yaşayacağınız bir dönemdesiniz ve kariyer konusunda adım atarsanız güzel destekler verecek gibi görünüyor hayat size.

Başaklar ve Yükselen Başaklar

Sevgili Başaklar, dolunayla beraber arkadaşlıklarınızın bazılarını gözden geçirip tamam mı devam mı kararı verebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışacak, yeni ortamlara gireceksiniz gibi görünüyor, bazen bunun için birilerinin de gitmesi gerekebilir. Bu dönem trafikte biraz daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim, magandalardan uzak duralım. Yatırımlarınız konusunda güzel farkındalıklar yaşayacağınız bir dönem. Yalnız olanlar eğitimlerde ve seyahatlerde çevrenize azıcık daha farkındalıkla bakarsanız güzel şeyler yaşama ihtimaliniz oldukça yüksek.

Teraziler ve Yükselen Teraziler

Sevgili Teraziler, maddi konularda sonuç alma zamanı olarak düşünebilirsiniz bu dolunayı. Ama tek tavsiyem aşırı agresif parasal işlemlerden uzak durmanız olabilir. Çünkü Plüton karesi var, geri dönüşü olmayabilir, bu anlamda biraz daha sakin yatırımlar iyi gelecektir. İlişkisi olanlar için de yalnız olanlar için de Merkür’ün kader noktası ile kavuşumu çok kadersel karşılaşmalar getirebilir, kadersel kararlar verdirebilir, bu anlamda oldukça güzel sizin için.

Akrepler ve Yükselen Akrepler

Sevgili Akrepler hayatınızla ilgili önemli kararlar verebilirsiniz, dış görüşünüzde de değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz, sonrasında ben bu çılgınlığı nasıl yaptım diyebilirsiniz, o yüzden çok radikal değişiklikler yapmamızı tavsiye ederim. Hayatınızla ilgili önemli kararlar verirken bu kararların çok dönüşü olmayacağını, birazcık daha sakinlikle davranılması gerektiğini unutmayın derim ben. İşinizle ilgili, günlük rutinlerinizle ilgili, yardımcılarınızla ilgili bazı önemli farkındalıklar yaşayacağınız bir dönem de olabilir. İlişkilerde beklenmedik sürpriz kararlar verilebilir.

Yaylar ve Yükselen Yaylar

Sevgili Yaylar, ruhunuza dönmeniz gereken bir dolunay, bu anlamda biraz sakin kalmak, yalnız kalmak, meditasyon yapmak, dua etmek, biraz farkındalık geliştirmek oldukça iyi gelecektir size. Çünkü biraz dost kazığı yiyebileceğiniz bir dönem olabilir. Belki yakın gördüğünüz insanlarla ilgili yolları ayıracağınız bir dönem de olabilir. Dediğim gibi birazcık daha kendimize bakmaya, kendinize odaklanmaya dikkat etmenizi öneriyorum. Yalnız olanlar için kadersel karşılaşmalar yaşanabilir ya da kadersel konuşmalar yapılabilir. İş konusunda da güzel ve tatlı sürprizler yaşama ihtimali oldukça yüksek, adım atmaktan geri durmayınız.

Oğlaklar ve Yükselen Oğlaklar

Sevgili Oğlaklar, bu dolunayla beraber sosyal çevrenizi tamamen değiştirme kararı verebilirsiniz ama girdiğiniz ortamlarda, yaptığınız işlerde parasal anlamda çok büyük ve çok riskli şeyler yapmamanızı tavsiye ederim. Çünkü bu adımların geri dönüşü olmayabilir. Aşk isteyenler için de, çok sürpriz, çok tatlı karşılaşmaların bu dönem olabileceğini söyleyebilirim. Bu yüzden, girdiğiniz ortamlarda biraz daha açık olmanızı tavsiye ederim.

Kovalar ve Yükselen Kovalar

Sevgili Kovalar, bu dolunayla beraber kariyerinizle ilgili çok önemli kararlar verebilirsiniz, iş değişiklikleri için görüşmeler yapılabilir, mevcut işten ayrılma kararı verilebilirsiniz. Tek tavsiyem şu olur bütün adımları atarken sakin kararlar veriniz çünkü bazı kararların geri dönüşü olmayacak. Önemli bir değişim ve dönüşüm zamanından geçtiğinizi söyleyebiliriz. Aile yatırımları, gayrimenkuller, toprak yatırımları konularında sürpriz ve güzel gelişme olabilir, adım atmaktan korkmayın.

Balıklar ve Yükselen Balıklar

Sevgili Balıklar, bu dolunayla beraber hayata bakış açınızı, insanlara bakış açışınızı değiştirecek oldukça dönüştürücü olaylar yaşamanız mümkün. Yurt dışında yaşama kararı alanlar olabilir, yeni eğitim kararı verenler olabilir yine bu dönem. Bu kararları verirken hep daha sakin bir zihinle atmanızı tavsiye ederim adımlarınızı. Araba almak, değiştirmek isteyenler bu dönem güzel bir kampanya ile karşılaşabilir. Merkür Retro olduğundan sözleşme maddelerini iyice okumaktan geri durmayın yine de.

Kaynak : Mavi Kadın
Editör : Gülser Çelik
Google News
Etiketler
Mavi Kadın
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...